Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 04-09-2011

Czy ja wiem, czy lepszy? ;) Poza tym nowy Deus Ex ma zupełnie inny klimat od pierwszego, no i nawiązuje do renesansu.

Poprawione, więcej nie zmienię :P
[Obrazek: b3b6fce9d30e50951448b89e0f7f7f91-d48u6f8.jpg]
Dzięki za komentarze :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 04-09-2011

Zdecydowanie lepiej i skrzydła już nie rzucają się tak w oczy:)


RE: NASZE PLAKATY - military - 04-09-2011

Koleś ma nogi połamane w piszczelach?:)


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-09-2011

[Obrazek: plakatx.jpg]

No to czekam na jakieś krytyczne uwagi ;)


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 04-09-2011

no proszę, ładny - tylko ten nóż jakoś tak, sam nie wiem

może jakąś całą seryjkę walniesz z okazji plebiscytu? :)


RE: NASZE PLAKATY - gigacz - 04-09-2011

Szczęk brakuje :D Świetna robota :)


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-09-2011

no właśnie myślę żeby poprawić to ostrze, bo to mi chyba wyszło takie koślawe jakieś.
seryjka mogłaby być ciężkim zadaniem ;P


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 04-09-2011

Przykro mi ale to już było: http://www.impawards.com/1999/double_jeopardy_xlg.html

;)

(04-09-2011, 19:58)Mental napisał(a): Ten lepszy:
Fuj.


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-09-2011

Wersja ze zmienionym (i ulepszonym, chyba) ostrzem, myślę, że finalna:

[Obrazek: plakat2ht.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 04-09-2011

zrób jeszcze "Wstręt" - teraz brzytwa? :)


RE: NASZE PLAKATY - jarod - 04-09-2011

Może żelazko :-)


RE: NASZE PLAKATY - Perfik - 05-09-2011

Lepiej by wyglądało chyba, jeśli biały pasek byłby poziomy.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 05-09-2011

O wiele lepiej by wyglądało jakby tam były płaskie płaszczyzny czerni i bieli, a nie takie mazy:)

Ale fajny trend widzę - wszyscy robią plakaty:D


RE: NASZE PLAKATY - Perfik - 05-09-2011

O i powiększyłbym trochę ramkę z dołu, żeby przypominało zdjęcie z polaroida. Nie wiem, czy miało by to coś wspólnego z filmem, ale wyglądało by chyba fajnie :P

No ale koloratka zdecydowanie powinna być pozioma.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 05-09-2011

no nie wiem, ta koloratka zbyt szeroka jest teraz: http://4.bp.blogspot.com/_iZsw7E5_axE/TJib_n5PZ8I/AAAAAAAAAEk/A_RIUPN8Kpc/S220/koloratka23.jpg


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 05-09-2011

NASZE WIDMO


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011

Że niby ten nóż to przedłużenie siusiaka:P

[Obrazek: nzkopia2mala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-09-2011

lol

plakat taki se tym razem


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-09-2011

Twój najgorszy plakat. Jedno wielkie bleh :)


RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 06-09-2011

pomysł świetny, choć przedłużenie siusiaka nie tak jednoznaczne [może lepszy byłby profil?]