![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 04-09-2011 Czy ja wiem, czy lepszy? ;) Poza tym nowy Deus Ex ma zupełnie inny klimat od pierwszego, no i nawiązuje do renesansu. Poprawione, więcej nie zmienię :P ![]() Dzięki za komentarze :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 04-09-2011 Zdecydowanie lepiej i skrzydła już nie rzucają się tak w oczy:) RE: NASZE PLAKATY - military - 04-09-2011 Koleś ma nogi połamane w piszczelach?:) RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-09-2011 ![]() No to czekam na jakieś krytyczne uwagi ;) RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 04-09-2011 no proszę, ładny - tylko ten nóż jakoś tak, sam nie wiem może jakąś całą seryjkę walniesz z okazji plebiscytu? :) RE: NASZE PLAKATY - gigacz - 04-09-2011 Szczęk brakuje :D Świetna robota :) RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-09-2011 no właśnie myślę żeby poprawić to ostrze, bo to mi chyba wyszło takie koślawe jakieś. seryjka mogłaby być ciężkim zadaniem ;P RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 04-09-2011 Przykro mi ale to już było: http://www.impawards.com/1999/double_jeopardy_xlg.html ;) (04-09-2011, 19:58)Mental napisał(a): Ten lepszy:Fuj. RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-09-2011 Wersja ze zmienionym (i ulepszonym, chyba) ostrzem, myślę, że finalna:
RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 04-09-2011 zrób jeszcze "Wstręt" - teraz brzytwa? :) RE: NASZE PLAKATY - jarod - 04-09-2011 Może żelazko :-) RE: NASZE PLAKATY - Perfik - 05-09-2011 Lepiej by wyglądało chyba, jeśli biały pasek byłby poziomy. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 05-09-2011 O wiele lepiej by wyglądało jakby tam były płaskie płaszczyzny czerni i bieli, a nie takie mazy:) Ale fajny trend widzę - wszyscy robią plakaty:D RE: NASZE PLAKATY - Perfik - 05-09-2011 O i powiększyłbym trochę ramkę z dołu, żeby przypominało zdjęcie z polaroida. Nie wiem, czy miało by to coś wspólnego z filmem, ale wyglądało by chyba fajnie :P No ale koloratka zdecydowanie powinna być pozioma. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 05-09-2011 no nie wiem, ta koloratka zbyt szeroka jest teraz: http://4.bp.blogspot.com/_iZsw7E5_axE/TJib_n5PZ8I/AAAAAAAAAEk/A_RIUPN8Kpc/S220/koloratka23.jpg RE: NASZE PLAKATY - Craven - 05-09-2011 NASZE WIDMO RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011 Że niby ten nóż to przedłużenie siusiaka:P
RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-09-2011 lol plakat taki se tym razem RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-09-2011 Twój najgorszy plakat. Jedno wielkie bleh :) RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 06-09-2011 pomysł świetny, choć przedłużenie siusiaka nie tak jednoznaczne [może lepszy byłby profil?] |