Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



RE: Rambo - Gieferg - 27-05-2019

Juby napisał(a):Sly z długimi siwymi kudłami w tym wieku wyglądałby kuriozalnie zajebiście.

That's more like it.
Nie wspominając o tym, że kowbojski kapelusz widoczny na zdjęciach promocyjnych też wygląda lepiej na dłuższych/długich włosach. Coś o tym wiem :P


RE: Rambo - Dirk - 28-05-2019

Zapowiada się dobrze:
https://film.wp.pl/sylvester-stallone-dla-wp-rambo-5-bedzie-odtrutka-na-avengers-6385830305839233a

Cytat:Druga rzecz, która w pokazanych fragmentach szokuje, to poziom brutalności. Krew leje się gęsto, a ciała wrogów ulegają zmasakrowaniu. Kino, zwłaszcza hollywoodzkie, dziś od takich widoków już odchodzi. Stallone przeciwnie: - Bardzo mocno dajemy się dzisiaj ograniczać poprawności politycznej. Boimy się dotykać pewnych kwestii, bo przypadkiem zostaną źle odebrane. W efekcie kino staje się coraz mniej mroczne. Wystarczy spojrzeć na to, jak wyglądają dzisiaj "Gwiezdne wojny" czy "Avengers". W tych filmach giną setki bohaterów, ale ich śmierć jest ugrzeczniona. Thora, który wali we wrogów młotem, nie można zobaczyć umorusanego krwią, nigdy nie ubrudzi go odprysk z ciała kogoś, kogo właśnie rozwalił. To niedorzeczne. Mój film będzie pełen mroku, ale tego prawdziwego. Stanie się odtrutką na "Avengers" - deklaruje Stallone.



RE: Rambo - Snappik - 28-05-2019

Chciałbym zobaczyć remake Rambo z Hemsworthem ;)


RE: Rambo - Szaman - 28-05-2019

Odważna wypowiedź jak na kogoś kto sam przytulił kasę z MCU :)


RE: Rambo - Gal Anonim - 28-05-2019

Odważna wypowiedz jak na kogoś, kto ugrzecznił swoją serie robiąc z niej film PG-13.


RE: Rambo - Dirk - 28-05-2019

Ale potem przyznał, że to był błąd :)


RE: Rambo - Mental - 29-05-2019

Piękna wypowiedź mądrego człowieka.


RE: Rambo - shamar - 29-05-2019

Ale potem dodał CGI krew


RE: Rambo - Dirk - 29-05-2019

CGI krew w serii Ex była już od pierwszej części. 

Jutro trailer ma pojawić się w sieci (za https://www.facebook.com/stallonepl/)


RE: Rambo - Mental - 29-05-2019

Mój bohater to zwierzę, które działa według instynktów. Nie dotyczą go ograniczenia, którymi pęta nas kultura i cywilizacja. Rambo jest maszyną do zabijania i to się nie może nagle zmienić.

- Sly


RE: Rambo - Grievous - 29-05-2019

Nie wiedziałem że z Sylwka taki edge lord :P


RE: Rambo - shamar - 29-05-2019

(29-05-2019, 09:24)Dirk napisał(a): CGI krew w serii Ex była już od pierwszej części. 

Jutro trailer ma pojawić się w sieci (za https://www.facebook.com/stallonepl/)

Była. Ale do 3 dodali celowo (a może usunęli).
Oby to był jakiś inny, długi zwiastun


RE: Rambo - Gieferg - 29-05-2019

Cytat:Była. Ale do 3 dodali celowo

a w 1 i 2 to im tak wyszło przypadkiem.


RE: Rambo - shamar - 29-05-2019

Nie zabieraj głosu jak nie rozumiesz.


RE: Rambo - Gieferg - 29-05-2019

Jakby ci co cię nie rozumieją mieli nie zabierać głosu, to gadałbyś tu sam ze sobą.


RE: Rambo - nawrocki - 30-05-2019




RE: Rambo - Gal Anonim - 30-05-2019

Zmienienie kawałka odebrało moc temu zwiastunowi.


RE: Rambo - nawrocki - 30-05-2019

IMO ten zwiastun w ogóle nie ma mocy i jest bardziej obietnicą tego, czym MOŻE będzie film, ale wcale nie musi.


RE: Rambo - Gal Anonim - 30-05-2019

Zwiastun z Cannes miał kawałek "Soul of Man" i IMO miał moc. Pasował też nostalgicznie. A ten nie. "Old Town Road" totalnie się gryzie, bo to rozrywkowy popcountryrap.




RE: Rambo - Kuba - 30-05-2019

Tymczasem James Mangold:


[Obrazek: debe06785f0cd558f27831861a21dbf0.gif]