![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Snappik - 12-10-2008 No ba. Duke Nukem to przede wszytskim teksty samego Duke'a i sikanie na głowy obcych :lol: Jedna z bardziej jajcarskich pozycji z kultowym już "It's time to kick ass and chew bubblegum, and I'm all out of gum." :) - military - 12-10-2008 Stary, Diuka przechodzilem wieki temu, potem Time to Kill i inne jego odszczepy. ;) Po prostu nie wydaje mi sie, zeby swinie to byli kosmici - mieli mundury policji. - Jakuzzi - 12-10-2008 No tak, swinie w mundurach policji, to bezdyskusyjnie swiadczy o tym, ze pochodza z Ziemi. :) - Gal Anonim - 12-10-2008 Snappik napisał(a):Jedna z bardziej jajcarskich pozycji z kultowym już "It's time to kick ass and chew bubblegum, and I'm all out of gum." :)Zwłaszcza, że to nie tekst Duke'a tylko Nady z "They Live". :) Tj. chyba wypowiada go, ale oryginalnie tekst nie jego. Zresztą Asha z "Evil Dead" jakieś teksty też zdaje się rzuca. - Mierzwiak - 13-10-2008 Devil May Cry 4 [PC] WOW! Nigdy nie grałem w taką typową, konsolową rąbankę i znałem je tylko i wyłącznie z Hypera, aż do teraz. I like that! Fabuły brak. Niby jest coś tam o próbie zapanowania nad światem, a laska głównego bohatera (którym nie jest Dante z poprzednich części, chociaż nim też się "chodzi" :D) zostaje porwana, ale chodzi wyłącznie o rozwalanie kolejnych przeciwników i walki z bossami, jednymi z lepszych (najlepszych?) jakich widziałem. Naszego bohatera można oczywiście tuningować, dzięki czemu zwiększa się jego moc i wykonuje kolejne niesamowite kombosy. Sam finał - czegoś tak spektakularnego i monumentalnego nie widziałem jeszcze w żadnej grze. Grafika - rewelacyjna. Ostre tekstury, świetne efekty specjalne. W dodatku na maksymalnych ustawieniach gra zasuwała mi aż miło, byłem bardzo zaskoczony. Najwyraźniej info podczas uruchamiania gry że "Najlepiej chodzi na procesorach Intel Quad" to zwykły chwyt marketingowy. Muszę też zwrócić uwagę na świetną reżyserię... niesamowicie kiczowatych przerywników filmowych, tak złych, że aż dobrych. To samo tyczy się dialogów. No a to co wyprawia w jednym z przerywników Dante ze swoją nowo nabytą bronią... tego się nie da opisać słowami. Polecam! PS. Początkowo granie na klawiaturze było koszmarne, ale wystarczy dobrze rozplanować sobie klawisze i można wymiatać. Albo podłączyć pada :P - military - 17-10-2008 Mass Effect - jesli o erpegi chodzi, to to jest spelnienie moich marzen. Ma te elementy, ktorych brakowalo KOTORowi do doskonalosci. Zawsze grajac w poprzednia gre Bioware zalowalem, ze tyle mam fajnych broni, a moge tylko patrzec, jak sa automatycznie uzywane. Tutaj zas mam system walki rodem z Gears of War, tylko ze troszeczke niedorobiony. Tak czy siak - jest super, dialogi - bo to one sa na pierwszym planie - sa swietne, grafika wymiata, swiat przedstawiony dopracowano do najmniejszego szczegolu. Na dodatek tlem akcji jest hardkorowe s-f, bez zadnych magicznych pierdol, czego skutek jest taki: jestem w raju. No i przezylem szok, kiedy uruchomilem konsole, wsadzilem plyte, a tam - gra po polsku, w tlumaczeniu kinowym. Bardzo dobrym tlumaczeniu, trzeba dodac. Krotko: 10\10. - Snappik - 17-10-2008 Fabularnie Mass Effect wymiata, ale misje poboczne, liczba rodzajów broni oraz handel wołają o pomstę do nieba. Tak czy siak na sequel czekam z wypiekami na twarzy. Ponoć świat ma byc 8 razy większy, a Sheparda będzie można podrasowac do 120 poziomu (sic!). - KrzychuS - 26-10-2008 Gorącą mamy jesień w tym roku jesli o gry chodzi -praktycznie same głosne premiery -Far Cry 2, Red Alert 3 a już za tydzień w końcu Fallout 3. Pojawiło sie takze Dead Space, o którym gdzieniegdzie mówi sie ze jest najlepszym survivalowym horrorem ostatnich czasów...grał w to ktoś z was moze ? - Snuffer - 26-10-2008 GTA IV przede wszystkim, a nie Far Cry 2 :P Imo gorszy od poprzednika. - Negrin - 26-10-2008 KrzychuS napisał(a):Pojawiło sie takze Dead Space, o którym gdzieniegdzie mówi sie ze jest najlepszym survivalowym horrorem ostatnich czasów...grał w to ktoś z was moze ?Ja gram od wczoraj. Daje radę :) - KrzychuS - 26-10-2008 Ja gram od dwóch godzin -mimo ze na poczatku nie za bardzo mogłem sie połapać we wszystkim i draznił mnie system sterowania oraz praca kamery, to gra jednak jest świetna -Resident Evil w kosmosie +dalekie echa System Shock 2 i Bioshock. Dopracowana pod wzgledem grafiki, dzwieku i ogólnej "miodnosci" co rekompensuje za oklepana fabułę niczym z Dooma 3 - Negrin - 26-10-2008 System sterowania to konsekwencja portu stricte konsolowej gry na mysz+klawiaturę. Ja z czystego skąpstwa gram na PC, więc uważam, że nie mam moralnego prawa narzekać ;) Probówałem zresztą na padzie i rzeczywiście, od razu czuć, że tak właśnie miało być... ale i tak myszą się lepiej celuje, więc przeżyję ;) Co do oklepanej fabuły z Doom 3... właśnie tego się obawiam, że za parę godzin ciągle te same wnętrza i ciągle te same potwory zaczną się nudzić. Zobaczymy. - KrzychuS - 29-10-2008 Gra z poczatku wydaje sie dosc monotonna, nabiera rozpędu gdzies tak od 5 poziomu, wtedy zaczyna robić się naprawde gorąco, łącznie z liczeniem apteczek i amunicji zeby wystarczyło. Jestem teraz na 9 poziomie i z czystym sumieniem moge powiedziec -jedna z gier roku. Mimo korzystania z oklepanych schematów autorom udało sie stworzyc jedna z najbardziej przerazajacych i wciagajacych gier w jakie ostatnio udało mi sie grac. Przyczepiłbym sie tylko do mało dopracowanych broni, ale i tak jest REWELACYJNIE Wyobrazcie sobie Doom 3, doprowadzony do wizualnej perfekcji, z dbałoscią o kazdy detal, z potworami rodem z filmu "The Thing" i fabułą rodem z Bioshocka (kombinezon bohatera tez sprawia nieco "Bioshockowe" wrazenie) lub nieco zubożonego SS 2 -przez cała drogę dowiadujemy sie o wszystkim czytając dzienniki pokładowe, wyniki badań etc, itp...Do tego podnoszenie statystyk postaci -po prostu miodzio. Grafika jest perfekcyjna, ale na szczególną uwagę zasługuje tez dzwiek -opętane jęczenie, szepty, wrzaski ofiar, ohydne mlaskające odgłosy mutujących się potworów, pękające kosci i tkanki. brrr -jednym słowem totalna masakra. Monstra występujące w grze to kolejna wystawa okropieństw -do tego warto czasem poswiecic sejwa i obejrzec dosc chore animacje umierania naszej postaci, zwłaszcza z pewnymi obleśnymi pająkami...naprawde wielkie brawa dla twórców za wyobraznie. Początkowo myslalem ze to tani konsolowy horrorek z mangową fabułą, ale tak nie jest -ilosc elementów gore i "fucków" momentami wystepujacych w rozmowach mówi jednak co innego...Zagrajcie koniecznie - Negrin - 29-10-2008 KrzychuS napisał(a):Mimo korzystania z oklepanych schematów autorom udało sie stworzyc jedna z najbardziej przerazajacych i wciagajacych gier w jakie ostatnio udało mi sie grac.To ja tylko powiem, że jestem w połowie drugiego chaptera i po pierwsze robi się nudno (ale liczę na to, że to się zmieni), a po drugie już się przestałem bać (też liczę, ale jakby mniej). Ogólnie póki co mam wrażenie, że Dead Space jest bardziej przerażające w reklamach niż w rzeczywistości ;) KrzychuS napisał(a):Grafika jest perfekcyjnaGrafika, powiedzmy sobie, jest w porządku. Poza kiepskimi teksturami nie ma się do czego przyczepić, bo spełnia swoją rolę (mniej więcej jak ta w Bioshocku), ale do perfekcji jej dużo brakuje :) - Mierzwiak - 29-10-2008 Zdaje się że ktoś tu czekał na Fallouta 3. Wideorecenzja: http://www.gametrailers.com/game/4758.html - Gal Anonim - 29-10-2008 Ja gram w Falałta Trzy i taki... Hmm. Trudno ojca bohatera nie polubić, skoro mówi głosem Liama Neesona i w ogóle sceny z nim, i w Vault 101 są bardzo fajne, ale potem... Jakoś tak nudnawo trochę. Jeszcze nie wyszedłem poza to, co w gejmplejach się pokazuje, więc może dlatego. Zobaczymy jak to będzie, jak wysadzę Megaton. - Snuffer - 29-10-2008 A ja w FarKraja 2, i jest to bardzo sympatyczna gra - klimaty Afryki, system przyjaciół, i frakcji, oraz możliwość wszystkiego załatwienia na kilka sposobów. - Negrin - 29-10-2008 Snuffer napisał(a):przyjacieli<ok> - Snuffer - 30-10-2008 No tak, pomyłka, ale żebyś się odniósł do czegoś innego poza błędem, to i tak się nie spodziewałem, więc po staremu :P - Snappik - 31-10-2008 Fallout 3 Pierwsze wrażenia po 5 h rozgrywki: - naprawdę niezła grafika i klimat (Megaton o poranku to coś pięknego) - żenująca animacja postaci (wcisnijcie lewo/prawo na zmiane i przelaczcie na tryp TPP), gram w FPP. - brak możliwosci wykorzystania skilla poza walką np. w celu uleczenia sie (mała żenuła) - choćby First Aid. - świat mimo, że upakowany to i tak spory, w zupełności wystarczy do dalekich podróży. - niskie wymagania sprzętowe (śmiga lepiej niż Oblivion) - dialogi dają radę, ale mogłyby być lepsze. - VATS byłby naprawdę fajny, gdyby nie bullet time. Tryb Real time do kitu. Powinien byc sam VATS, wtedy system miałby jakiś sens. - zachowanie AI - 90% strzałów celnych (trzeba chować się za przeszkodami, aby nie oberwać), ale pasywnośc kłuje w oczy. - voice acting na wysokim poziomie (wersja angielska) Jak narazie gierka odzwierciedla moje oczekiwania czyli "to nie jest godny kontynuator serii, ale solidny akcyjniak cRPG" i jako taki podoba mi się, a mogło być gorzej. Jak narazie daje F3 takie słabe 8/10 i mam nadzieję, że po kilkudziesięciu h rozgrywki ocena jak i opinia raczej zaplusują:) |