![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- hajtus - 02-02-2011 Anthony Zimmer jest troche nudnawy, ale jest w nim dobry polski akcent w postaci Olbrychskiego jako rosyjskiego zabójcy :twisted: - Azgaroth - 31-03-2011 Kwiecień z Ingmarem Bergmanem w TVP Kultura. http://www.tvp.pl/kultura/propozycje/kwiecien-z-ingmarem-bergmanem-w-tvp-kultura/4232329 Złap je wszystkie :) - SonnyCrockett - 07-05-2011 Dziś o 0:00 na TVN jest "Serenity" nasłuchałem się na forum dużo dobrego to poświęcę się i obejrzę z reklamami. - Hitch - 07-05-2011 Ten film warto wymęczyć nawet na Polsacie ;) - patyczak - 07-05-2011 Hitch mnie przekonał z tym Polsatem:P - Mierzwiak - 07-05-2011 SonnyCrockett napisał(a):Dziś o 0:00 na TVN jest "Serenity"Sądząc po porze emisji to jakiś krwawy erotyk. A nie, to tylko nasza TV <ok> RE: Co w TV... - Bartholomew - 20-06-2011 dzisiaj, 21:10 "Zabic Sekala" na ta TVP2 :) RE: Co w TV... - Azgaroth - 26-07-2011 Codziennie wieczorem na Canal+ filmy z repertuaru festiwalu Era Nowe Horyzonty, a w piątek jeden z lepszych filmów jakie widziałem na festiwalu czyli Tlen. Filmy wyświetlane są z napisami. RE: Co w TV... - Mierzwiak - 01-10-2011 Na TVN właśnie zaczął się The Ring. Na wideo, DVD i w TV film zawsze wyglądał tak samo, zdjęcia miały wyraźny, błękitno-turkusowy odcień. Tymczasem to co widzę na TV jest obrzydliwie zielone. Wróć, ZIELONE. CJK?! RE: Co w TV... - Bibliomisiek - 12-11-2011 Do festiwalu Romana - "Dziewiąte wrota" w Jedynce o północy. RE: Co w TV... - Phlogiston2 - 18-01-2012 W ten poniedziałek, na jedynce o 20.25 będzie Ogólnopolskie test z ekonomii: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/495177,ogolnopolski-test-z-ekonomii-juz-za-kilka-dni-we-wroclawiu,id,t.html RE: Co w TV... - Bibliomisiek - 05-03-2012 Polecam wam na Planete w najbliższą sobotę i niedzielę (10-11 III) po południu powtórkę 5-odcinkowego zeszłorocznego serialu "Prohibicja". Reżyseruje Ken Burns, niegdyś (1990) autor rewelacyjnego 10-odcinkowego dokumentu o wojnie secesyjnej (leciał dawno temu w polskiej TV). Tym razem pokazuje jak doszło do uchwalenia szalonego prawa, kulisy paru spraw i procesów znanych z filmów fabularnych, świetnie sportretowane wieloodcieniowe tło społeczne, aż do Wielkiego Kryzysu i zniesienia nieszczęsnego eksperymentu. Dla chcących poszerzyć wiedzę o Ameryce lat 20. i 30. - obowiązkowe. Jak dla mnie - rewelacja. IMDB RE: Co w TV... - shamar - 05-03-2012 (01-10-2011, 23:50)Mierzwiak napisał(a): Na TVN właśnie zaczął się The Ring. Na wideo, DVD i w TV film zawsze wyglądał tak samo, zdjęcia miały wyraźny, błękitno-turkusowy odcień. Tymczasem to co widzę na TV jest obrzydliwie zielone. Wróć, ZIELONE. CJK?! Dziwne. Ja widziałem taką wersję. Screener jest dokładnie taki - zielony. TVN puszcza screenera? Nie żartuj. RE: Co w TV... - soldamn - 05-03-2012 Brawo, odpisałeś na post sprzed prawie pół roku RE: Co w TV... - shamar - 05-03-2012 No i co z tego? Przecież się nie przeterminował. RE: Co w TV... - Mierzwiak - 05-03-2012 Nie wiem jak wygląda screener, wiem jak to wygląda na kupionym w sklepie DVD i jak zawsze wyglądało w TV do czasu ostatniego razu na TVN. DVD: ![]() Tak to mniej więcej wyglądało na TVN:
RE: Co w TV... - shamar - 05-03-2012 Wydaje mi się, że screener właśnie jest taki. Jakoś na tv nigdy specjalnie nie zwracałem uwagi. Z której to minuty zrzut? RE: Co w TV... - Mierzwiak - 06-03-2012 Okolice 39 minuty, scena w której Watts wyciąga muchę z ekranu. RE: Co w TV... - shamar - 06-03-2012 Screener ma kolorystykę taka jak DVD. RE: Co w TV... - nawrocki - 19-03-2012 http://www.portalfilmowy.pl/wydarzenia,50,6075,1,1,Tydzien-z-filmami-Cassavetesa-w-TVP-Kultura.html |