Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- hajtus - 02-02-2011

Anthony Zimmer jest troche nudnawy, ale jest w nim dobry polski akcent w postaci Olbrychskiego jako rosyjskiego zabójcy :twisted:


- Azgaroth - 31-03-2011

Kwiecień z Ingmarem Bergmanem w TVP Kultura.

http://www.tvp.pl/kultura/propozycje/kwiecien-z-ingmarem-bergmanem-w-tvp-kultura/4232329

Złap je wszystkie :)


- SonnyCrockett - 07-05-2011

Dziś o 0:00 na TVN jest "Serenity" nasłuchałem się na forum dużo dobrego to poświęcę się i obejrzę z reklamami.


- Hitch - 07-05-2011

Ten film warto wymęczyć nawet na Polsacie ;)


- patyczak - 07-05-2011

Hitch mnie przekonał z tym Polsatem:P


- Mierzwiak - 07-05-2011

SonnyCrockett napisał(a):Dziś o 0:00 na TVN jest "Serenity"
Sądząc po porze emisji to jakiś krwawy erotyk. A nie, to tylko nasza TV <ok>


RE: Co w TV... - Bartholomew - 20-06-2011

dzisiaj, 21:10 "Zabic Sekala" na ta TVP2 :)


RE: Co w TV... - Azgaroth - 26-07-2011

Codziennie wieczorem na Canal+ filmy z repertuaru festiwalu Era Nowe Horyzonty, a w piątek jeden z lepszych filmów jakie widziałem na festiwalu czyli Tlen. Filmy wyświetlane są z napisami.


RE: Co w TV... - Mierzwiak - 01-10-2011

Na TVN właśnie zaczął się The Ring. Na wideo, DVD i w TV film zawsze wyglądał tak samo, zdjęcia miały wyraźny, błękitno-turkusowy odcień. Tymczasem to co widzę na TV jest obrzydliwie zielone. Wróć, ZIELONE. CJK?!


RE: Co w TV... - Bibliomisiek - 12-11-2011

Do festiwalu Romana - "Dziewiąte wrota" w Jedynce o północy.


RE: Co w TV... - Phlogiston2 - 18-01-2012

W ten poniedziałek, na jedynce o 20.25 będzie Ogólnopolskie test z ekonomii:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/495177,ogolnopolski-test-z-ekonomii-juz-za-kilka-dni-we-wroclawiu,id,t.html




RE: Co w TV... - Bibliomisiek - 05-03-2012

Polecam wam na Planete w najbliższą sobotę i niedzielę (10-11 III) po południu powtórkę 5-odcinkowego zeszłorocznego serialu "Prohibicja". Reżyseruje Ken Burns, niegdyś (1990) autor rewelacyjnego 10-odcinkowego dokumentu o wojnie secesyjnej (leciał dawno temu w polskiej TV). Tym razem pokazuje jak doszło do uchwalenia szalonego prawa, kulisy paru spraw i procesów znanych z filmów fabularnych, świetnie sportretowane wieloodcieniowe tło społeczne, aż do Wielkiego Kryzysu i zniesienia nieszczęsnego eksperymentu. Dla chcących poszerzyć wiedzę o Ameryce lat 20. i 30. - obowiązkowe. Jak dla mnie - rewelacja.

IMDB


RE: Co w TV... - shamar - 05-03-2012

(01-10-2011, 23:50)Mierzwiak napisał(a): Na TVN właśnie zaczął się The Ring. Na wideo, DVD i w TV film zawsze wyglądał tak samo, zdjęcia miały wyraźny, błękitno-turkusowy odcień. Tymczasem to co widzę na TV jest obrzydliwie zielone. Wróć, ZIELONE. CJK?!

Dziwne. Ja widziałem taką wersję. Screener jest dokładnie taki - zielony. TVN puszcza screenera? Nie żartuj.




RE: Co w TV... - soldamn - 05-03-2012

Brawo, odpisałeś na post sprzed prawie pół roku


RE: Co w TV... - shamar - 05-03-2012

No i co z tego? Przecież się nie przeterminował.


RE: Co w TV... - Mierzwiak - 05-03-2012

Nie wiem jak wygląda screener, wiem jak to wygląda na kupionym w sklepie DVD i jak zawsze wyglądało w TV do czasu ostatniego razu na TVN.

DVD:
[Obrazek: 12956429.png]

Tak to mniej więcej wyglądało na TVN:
[Obrazek: kopia5f.png]


RE: Co w TV... - shamar - 05-03-2012

Wydaje mi się, że screener właśnie jest taki. Jakoś na tv nigdy specjalnie nie zwracałem uwagi. Z której to minuty zrzut?


RE: Co w TV... - Mierzwiak - 06-03-2012

Okolice 39 minuty, scena w której Watts wyciąga muchę z ekranu.


RE: Co w TV... - shamar - 06-03-2012

Screener ma kolorystykę taka jak DVD.


RE: Co w TV... - nawrocki - 19-03-2012

http://www.portalfilmowy.pl/wydarzenia,50,6075,1,1,Tydzien-z-filmami-Cassavetesa-w-TVP-Kultura.html

[Obrazek: 211092_242669842430795_4056741_n.jpg]