![]() |
|
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644) |
RE: Grand Theft Auto - Hitch - 25-09-2013 Cytat:monolog Trevora na temat tego, jakie tortury są zuuuuuueeeeeee Nie pamiętam takiego monologu. Pamiętam za to ten o tym jak to Trevor odmawia zamordować ofiarę swoich tortur, bo nie ma zamiaru wykonywać rozkazów urzędasów w gajerach oraz namawianie swojego przesłuchiwanego do ucieczki, zostawienia rodziny i zostania światowym orędownikiem ofiar tortur. Zajebista scena :) No a kwestia Trevora o tym jak na serio myślał, że się zaprzyjaźnił ze swoją ofiarą podczas tortur mnie po prostu rozwaliła :) RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 25-09-2013 BEZCELOWY PATRZ I PŁACZ! http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14668720,Tak__w_GTA_Online_beda_mikrotransakcje__Oto__jak_beda.html RE: Grand Theft Auto - Red - 26-09-2013 Właściwie to Trevor mówił m.in, że tortury są ok, jeśli torturujący za nie płaci:D. Ogólnie to jego ostatni monolog w tej misji to pogrom, voice acting stoi na strasznie wysokim poziomie w tej odsłonie (nie żeby nie było tak w poprzednich częściach ;) ). RE: Grand Theft Auto - BezcelowyAlbatros - 26-09-2013 Mierzwiak napisał(a):Co mi się nie podoba? Głównie to, że w tej grze NIE zarabia się pieniędzy. Jedno słowo wyjaśnia cały problem: MIKROPŁATNOŚCI. Wspominałem o tym na poprzedniej stronie tematu. Ogólnie z sanboksami R* było do tej pory tak, że zawsze była jakaś nadwyżka budżetowa. Sprowadzało się to zazwyczaj do tego, że kasy było w bród, ale nie było na co jej sensownie wydawać. Nagle, w najnowszej części, gdzie przydało by się więcej mamony - nieruchomości, fury i inne pojazdy, picowanie tychże, itd., okazuje się, że kasy zarabia się mało, albo wcale, a wydarzenie dające zastrzyk konkretnej gotówki to spore święto. Naprawdę myślicie, że to nie jest zamierzone? 2+2= I jeszcze to, żeby nie być gołosłownym: http://www.gikz.pl/news20/za-wiecej-kasy-kupisz-w-gta-wiecej-kasy/ RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 26-09-2013 Ale mikropłatności przeciez mają miejsce tylko w Online, nie singlu. Przeczytaj link, który specjalnie DLA CIEBIE wrzuciłem wyżej. ;) Do tego ceny mają być niższe niż w singlu (najdroższa posiadłość ponoć 400 tysi, auto za milion to teraz 100 tysi). Więc nijak się to ma do tego, co pisze Mierzwiak. RE: Grand Theft Auto - BezcelowyAlbatros - 26-09-2013 No, rzeczywiście, nie doczytałem. Za wcześnie zapłonąłem świętym gniewem, ale wybaczcie, ja na P2W reaguję, jak byk na czerwoną płachtę (odkąd popsuli mi w ten sposób remake Theme Parku i jak się dowiedziałem, ta sama ekipa ma zamiar popsuć, nowego, mobilnego Dungeon Keepera). Jednak, po chwili zastanowienia, uważacie, że to naprawdę FAJNE, że zapłaciwszy za grę będziecie w gorszej sytuacji, niż Ci, którzy, owszem, podobnie, jak Wy zapłacili, ale stać ich na to, żeby dopłacić sobie więcej, i więcej, i więcej... i grać na lepszych warunkach. Dobra, pitolę, wybaczcie, nerw mnie wziął :P RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 26-09-2013 Nie no, w multi płacenie za wiecej kasy jest denne ALE trzeba poczekac i zobaczyć jak duży wpływ będzie miała kasa na rozgrywkę. No bo GTA to nie jest chyba taka gra, gdzie "epa eq" jest super-ważne. Kupienie drogiej chaty czy nawet wypasionego, wytuningowanego auta też chyba jakoś nie popsuje rozgrywki (choc skoro można kuloodpornym zrobić samochód to może). Tak czy siak, ja (jezeli empik kiedyś odda mi grę) raczej i tak skupię się na singlu glownie, a GTAO sprawdzę raczej z ciekawości. RE: Grand Theft Auto - BezcelowyAlbatros - 26-09-2013 No, właśnie w sumie powiem tak, pieprzyć posiadłości, których ceny mają być obniżone, ale za to ceny broni i modyfikacji do nich mają znacząco pójść w górę w GTAO - a co jak, co, broń ma chyba dość kluczowe znaczenie dla rozgrywki online (chyba, że skupimy się na grze w tenisa, tudzież golfa, ja nie mówię "nie" ;). Ale racja, pożyjemy, zobaczymy. Crov napisał(a):Tak czy siak, ja (jezeli empik kiedyś odda mi grę) Co to znaczy "jeśli"? To oni nie wymieniają wadliwego egzemplarza od ręki? RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 26-09-2013 Nie, musialem zlozyc reklamacje na pismie i teraz czekam. Już tydzień minąl, mają jeszcze tydzien, a potem idę tam z bejbsolem. Poza tym jeszcze muszą się upewnić, że przyjmują moją reklamacje, bo płyta mogła być porysowana z mojej winy (bo otworzyłem opakowanie i zerwałem nalepke otwierajac, wiec nie ma pewnosci, ze to oni - co jest genialne w ogole, bo przecież sprawdzenie stanu płyty bez otwierania to żaden problem ;)). Także frustracja, frustracja. A jeszcze co do mikrotransakcji to są one dość zrozumiałe w przypadku GTAO. Musza chłopaki za coś utrzymywać serwery też, muszą zarobić i muszą mieć na następną grę. RE: Grand Theft Auto - military - 26-09-2013 Crov, po cholerę szedłeś z tym do Empika? Ja z porysowaną od zakupu płytą walę prosto do dystrybutora i to zwykle jest kwestia "proszę przysłać wadliwy egzemplarz, odeślemy nowy". Co prawda robiłem tak dotąd tylko z filmami, ale myślę że z grami też nie byłoby problemu. RE: Grand Theft Auto - tchopz - 26-09-2013 Z tym niezarabianiem jest coś na rzeczy. Jeśli nieruchomość za 80 tysi przynosi 920 dolców tygodniowo to zwrot z inwestycji mamy dopiero po ponad półtora roku czasu w grze. Ile to realnego czasu grania? Jaki sens ma kupowanie samochodów? Te same fury śmigają po ulicach i tylko czekają, żeby je sobie pożyczyć. Franklin ma w garażu to połączenie Ferrari z Pagani Zondą i auto nie znika. Ten jego początkowy muscle car też stoi pod domem. Jakąś KMFową frakcję w Social Clubie organizujemy? RE: Grand Theft Auto - Khet - 26-09-2013 Propos GTAO: http://www.rockstargames.com/newswire/article/51422/some-more-details-on-grand-theft-auto-online.html Naprawdę ktoś tu chce wątpić w R* po całym tym hajpie? ;-) RE: Grand Theft Auto - simek - 26-09-2013 (26-09-2013, 09:30)tchopz napisał(a): Jakąś KMFową frakcję w Social Clubie organizujemy?Hitch już ma jeden gang w którym jestem np. ja :) Chociaż nie wiem czy w październiku będę miał w ogóle konsole. Cytat:Jaki sens ma kupowanie samochodów? Te same fury śmigają po ulicach i tylko czekają, żeby je sobie pożyczyć.Większość śmiga, ale według mnie jest kilka takich, które można tylko kupić. RE: Grand Theft Auto - Juror_z_MamTalent - 26-09-2013 Jak się włącza tę mapkę z socialclubu, o której kilka razy była tutaj mowa? RE: Grand Theft Auto - Juby - 26-09-2013 (25-09-2013, 21:24)Mierzwiak napisał(a): Uncharted 2. Arcydzieło, skończony IDEAŁ, w którym nie ma ani jednej rzeczy, do której można by się przyczepić. W przeciwieństwie do GTAV. Jakbym miał oceniać gry na 10/10 tylko w tym przypadku kiedy są idealne i do których pod żadnym względem nie potrafię się przyczepić, to pewnie byłbym jak Shamar i 9/10 to byłoby dla gier maksimum. Oczywiście nie bronię w ten sposób GTAV (w które nie grałem) i sam 10/10 grą wystawiam niezwykle rzadko (oceniły tak może 2, 3, góra 4 gry) ale trochę to dziwne. Czekam aż skończysz grać fabułę i napiszesz jakąś większą recenzję z uzasadnieniem swojej oceny, tak jak to zrobiłeś przy ACIII. RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 26-09-2013 @Juby: Tak naprawdę to nie wiem, czemu narzekam. Może hype był za duży, bo jeśli się zastanowić, to jedyne czego w GTAV mi brakuje, a za co uwielbiam poprzednie części, to wyraziste postaci drugiego planu. Poza tym wszystko jest tip top, niemniej nieskazitelny diament, najlepsza gra ever to nie jest. Najlepsze GTA? Pod wieloma względami owszem :) (25-09-2013, 22:53)Hitch napisał(a): Nie pamiętam takiego monologu. Pamiętam za to ten o tym jak to Trevor odmawia zamordować ofiarę swoich tortur, bo nie ma zamiaru wykonywać rozkazów urzędasów w gajerach oraz namawianie swojego przesłuchiwanego do ucieczki, zostawienia rodziny i zostania światowym orędownikiem ofiar tortur. Zajebista scena :)Ja zapamiętałem śmierdzącą szpilę wymierzoną w amerykański rząd :P Odnośnie kupowania posiadłości: :D Jedyny problem to że trzeba mieć kasę na zakup tych naprawdę drogich. RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-09-2013 Cytat:Ja zapamiętałem śmierdzącą szpilę wymierzoną w amerykański rząd :P Całe GTA5 to taka szpila wymierzona w amerykański rząd. Wielkie brawa dla Rockstara za mówienie wprost o organizowaniu ataków terrorystycznych dla zdobycia dodatkowych funduszy na "walkę z terroryzmem" i społecznej aprobaty na skracanie smyczy obywatelom. RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 26-09-2013 (26-09-2013, 07:12)military napisał(a): Crov, po cholerę szedłeś z tym do Empika? Ja z porysowaną od zakupu płytą walę prosto do dystrybutora i to zwykle jest kwestia "proszę przysłać wadliwy egzemplarz, odeślemy nowy". Co prawda robiłem tak dotąd tylko z filmami, ale myślę że z grami też nie byłoby problemu.Bo naiwnie liczyłem, ze oni tez mi wymienią po prostu z miejsca i będę mógł wrócić szcześliwy do domu i grać. A sam rozumiesz, ze w zamyśle wyglądało to na szybszą wymianę niż wysyłanie i odsyłanie. Także mam nauczke. RE: Grand Theft Auto - Mental - 26-09-2013 Crov napisał(a):a potem idę tam z bejbsolem. Dzwonisz do mnie, idziemy razem. RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 26-09-2013 A potem pójdziemy na kręgle z Romanem i zrobimy pare misji RAMPAGE. (26-09-2013, 01:20)BezcelowyAlbatros napisał(a): No, właśnie w sumie powiem tak, pieprzyć posiadłości, których ceny mają być obniżone, ale za to ceny broni i modyfikacji do nich mają znacząco pójść w górę w GTAO - a co jak, co, broń ma chyba dość kluczowe znaczenie dla rozgrywki online (chyba, że skupimy się na grze w tenisa, tudzież golfa, ja nie mówię "nie" ;).You can either quickly accumulate cash through profitable activities like knocking over armored cars, winning street races, doing stick-ups or a host of other cash-making endeavors – or if you’re the completely instant gratification type, you can choose to buy denominations of GTA$. You will have the option to purchase GTA$ through the in-game Store. The game and its economy have been designed and balanced for the vast majority of players who will not buy extra cash. There is no in-game paywall and nothing that should disrupt the balance of the game. You don’t have to spend real money to attain the cars, guns, clothes, flash and style of a high-roller in Los Santos, but can if you wish to get them a little quicker. The economy is balanced differently from the single player economy, and cash earned in one cannot be taken over to the other. Most players will earn cash much faster Online than in Story Mode. http://www.rockstargames.com/newswire/article/51422/some-more-details-on-grand-theft-auto-online.html Mniam: heists: This update will introduce full-on cooperative Heist missions that will require careful planning, teamwork and sharp execution – along with the Heist Planning Board for your apartment. |