Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Avengers: Endgame (2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Avengers: Endgame (2019) (/Thread-Avengers-Endgame-2019--4890)



RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Danus - 27-04-2019

Kevin Feige w którymś wywiadzie potwierdzil, ze to Far From Home zakonczy trzecia faze Marvela a nie Endgame.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 27-04-2019

Po 1 - Jest na sali ktoś, kto o tym nie słyszał?
Po 2 - Ant-Man też podobno zakończył fazę 2, ale zakończenie z niego było jak z koziej dupy trąbka.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Pelivaron - 27-04-2019

[Obrazek: leK1NDC.jpg]


<3


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 27-04-2019

Słaba fotoszopka.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Pelivaron - 27-04-2019

(27-04-2019, 22:52)Gieferg napisał(a): Słaba fotoszopka.

Nie rób mi tego :(




RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 27-04-2019

Czy ktoś tu wspominał o końcowych autografach The Original Six? Fajny pomysł.

Powiem Wam że mimo tak sporej listy wad i tego że po wyjściu z kina satysfkacja mieszała się z rozczarowaniem a pragnienia natychmiastowej powtórki jak przy IW nie było, to myślę o Endgame i teraz mając już bilety na drugi seans chyba... chyba już nie mogę się doczekać by obejrzeć go na spokojnie.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 27-04-2019

Mogli sobie chociaż zadać trud odpowiedniego pogorszenia jakości samego plakatu, żeby nie było na pierwszy rzut oka widać, że to sklejka :P

Cytat:Czy ktoś tu wspominał o końcowych autografach The Original Six? Fajny pomysł.
Jako, że miało nie być scen w trakcie/po napisach, a trochę się śpieszylismy, wyszliśmy zaraz na początku napisów. Jeśli było cokolwiek wartego uwagi przekonam się o tym przy powtórce na BD (chyba że ktoś gdzieś wrzuci wcześniej).
Zasada o niechodzeniu drugi raz do kina na to samo obowiązująca od 2008 roku wciąż aktualna.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Pelivaron - 27-04-2019

Ja również mam podobną zasadę, której jeszcze nie złamałem. Są jednak szanse, że po tych różnych opisach i teoriach, które czytałem chociażby tutaj zmienię zdanie. W środę na świeżo nie miałem parcia na tak szybką powtórkę, ale z każdym kolejnym dniem nabieram coraz większej ochoty.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gal Anonim - 27-04-2019

(27-04-2019, 20:59)Lambon napisał(a): Ponadto gdy Stark pyta go skąd się tu wziął gdy dołączył do walki w NY odpowiada, że z wycieczki jak dobrze pamiętam. W każdym razie łączyłoby się to z jazdą autobusem z IF i powrotem Furego i Hill ze sceny po napisach. Dodatkowo film bardziej pasowałby jako element 3 fazy i Infinity Sagi niż pierwszy film rozpoczynający nowy etap w Marvelu
Ale oni ciągle jeżdża na wycieczki. W Homecoming też byli na wycieczce.

pelivaron napisał(a):Ciekawa kwestia bo ze zwiastunów Pająka można wywnioskować, że Peter po raz pierwszy spotyka Nicka Fury'ego.
Parker wczesniej nie spotkal Fury'ego, a na pogrzebie Starka mogli nie miec okazji siedziec i gadac.

Ale zobaczymy jak będzie w filmie.

Heh:

[Obrazek: 1xv7stno4tu21.jpg]


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 27-04-2019

(25-04-2019, 22:27)f.lamer napisał(a):
(25-04-2019, 21:19)Gieferg napisał(a): A to nie na zasadzie, że on skoczył sobie do Peggy, przeżył z nią całe życie (może do momentu jej śmierci) po czym przeskoczył z powrotem, tak jak miał przeskoczyć? W sumie tylko chwilę dłużej go nie było z punktu widzenia Hulka i reszty.
wtedy pojawiłby się na platformie i w kombinezonie.

Po przemysleniu sprawy:

Skoro mógł z 2023 skoczyć sobie do 2012, a stamtąd do 2014, 1970 czy do II WŚ, gdzie nie było żadnych platform, to równie dobrze mógł potem stamtąd przeskoczyć na ławeczkę w 2023 roku. Because why, the fuck, not?


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gal Anonim - 27-04-2019

No tylko dlaczego miałby skakać na ławeczkę? Bo jest leniwy? :P

Fakt, że sobie skoczył byłby okej, zwłaszcza, że film jasno nam mówi "dla niego minie w chu duzo czasu, a dla nas w chu mało", ale ja jednak skłaniam sie juz przy tej teorii, że ten Cap na ławce to Cap z innej linii czasowej, który zrobił to samo, co "nasz" Cap.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 27-04-2019

Ja tam jednak wolę, żeby to był ten sam Cap.
Ale tak czy inaczej nie ma w tym miejscu żadnej dziury w fabule, jak niektórzy sugerują.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Bradesinarus - 27-04-2019

Narzekania, że Endgame źle traktuje kobiety czas zacząć ;)
https://slate.com/culture/2019/04/avengers-endgame-female-representation-black-widow.html


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Danus - 27-04-2019

(27-04-2019, 23:39)Gieferg napisał(a): Ja tam jednak wolę, żeby to był ten sam Cap.
Ale tak czy inaczej nie ma w tym miejscu żadnej dziury w fabule, jak niektórzy sugerują.
Oczywiste jest to, ze to jest ten sam Cap.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gieferg - 27-04-2019

Żona i córka Clinta w sumie wpisują się w "Women in refrigerator" trope, Black Widow ginie, a inne (poza Nebulą) nie mają za wiele do roboty.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Lambon - 27-04-2019

(27-04-2019, 23:13)Crov napisał(a): Ale oni ciągle jeżdża na wycieczki. W Homecoming też byli na wycieczce.

Nie mówię, że to ma być jakąś poszlaką. Ale jest to element przez który moża te filmy w ten sposób zgrabnie połączyć, np. po napisać FFH dać scene jak jadą tym autobusem z Infinity War. Po prostu skoro Spider Man 2 wchodzi w skład trzeciej fazy, to nie chciałbym żeby on był jej (fabularnym) zakończeniem oraz zakończeniem całej sagii, bo End Game robi to perfekcyjnie.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Badus - 27-04-2019

(27-04-2019, 23:42)Bradesinarus napisał(a): Narzekania, że Endgame źle traktuje kobiety czas zacząć ;)
https://slate.com/culture/2019/04/avengers-endgame-female-representation-black-widow.html
Było kwestią czasu aż zaczną się przypierdalać, ale i tak rzygać się chce od kolejnej światopoglądowej przyjebki.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - OGPUEE - 28-04-2019

(27-04-2019, 23:49)Badus napisał(a):
(27-04-2019, 23:42)Bradesinarus napisał(a): Narzekania, że Endgame źle traktuje kobiety czas zacząć ;)
https://slate.com/culture/2019/04/avengers-endgame-female-representation-black-widow.html

Gdy nadeszła śmierć Wdowy, a potem scena z smutnymi Avengerami - samymi facetami - uśmiechając się pod nosem w myślach pomyślałem, że na pewno będzie jakaś SWJ-owa narzekanina :).

Co do samego artykułu - Nebula afrontem? Naprawdę?


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gal Anonim - 28-04-2019

Niby Slate, ale trochę racji mają. Mnie też zdziwiło, że nie wrócił temat Black Widow na końcu za bardzo poza wspominiem Bannera. No i "girl power" jest totalnie "patronizing". Jak widać nie trzeba być szalonym prawakiem, żeby to dostrzec - można być szalonym lewakiem, jak Slate. ;)

Ale twierdza też, że Black Widow to jedyna z Avengers, która nie dostała solowego filmu. Nie wiem kiedy Slate widziało film o Hawkeye'u czy Visionie.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 28-04-2019

Ej ludzie, wiem czego zabrakło by uczynić finał choć na krótko bardziej czytelnym i epickim (tak Juby, dałoby się :) ) - pamiętacie hero shot z początku a zwłaszcza z finału Ultrona?

Chętnie zobaczyłbym taki przelot kamery przez pole bitwy pokazujące może nie wszystkie, ale najważniejsze postaci w slo mo w trakcie walki, no ale to jak żądanie by na szczycie największego deseru świata dodać jeszcze wisienkę. I trochę posypki. Jeszcze. Już. No dobra, jeszcze trochę!