Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 06-09-2011

No i graficznie mało to ciekawe. ;)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011

Trochę inaczej.

[Obrazek: nozwwodziekopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 06-09-2011

Dużo lepiej. :)
Trzeba będzie przemycić jakoś ten plakat w plebiscycie. :)


RE: NASZE PLAKATY - Artemis - 06-09-2011

siusiak wporzo!


RE: NASZE PLAKATY - Snappik - 06-09-2011

Prawie jak spotkanie dwóch gejów :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011

Na początku tak ustawiłem cienie, że faktycznie wyglądało to bardzo dwuznacznie, albo raczej jednoznacznie:P


RE: NASZE PLAKATY - picek - 06-09-2011

Ale genialny plakat! Mega.

Może patyczak stworzysz do każdego filmu z festiwalu? :)
Chyba, że jakiś forumowy plakatowy konkurs, bo widzę, że coraz więcej osób próbuje tworzyć, ja też chętnie się przyłączę.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-09-2011

W filmie jest 2 mężczyzn, a to wygląda jakby było ich trzech. Wiem, że niby cienie, ale ustawienie postaci nie za bardzo na to wskazuje. Poza tym zbyt dosłownie (te falliczne kształty mogłyby być bardziej wkomponowane w plakat - ten który zrobił Boudziou był bardziej "dyskretny"). W przypadku tego plakatu jestem na nie.


RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 06-09-2011

Bzdura. Raz, że żeby widzieć trzech mężczyzn, trzeba mieć chyba problemy z percepcją. :) A dwa, plakat jest mniej dosłowny od poprzednika, a przy tym żartobliwy.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011

Cytat:Chyba, że jakiś forumowy plakatowy konkurs, bo widzę, że coraz więcej osób próbuje tworzyć, ja też chętnie się przyłączę.

Nie, żaden konkurs:) To tylko festiwalowa atmosfera. Działaj Picek!


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-09-2011

cóż, jestem fanem jeśli chodzi o plakaty Patyczaka, ale ten mi się po prostu nie widzi. Tyle.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-09-2011

Dodałem taki gest, żeby było żartobliwiej:P

edit:

Lekko poprawiona dłoń. Nie jestem w stanie zrobić tak, żeby wyglądało mniej szponiasto:(

[Obrazek: nozwwodzie2kopiamala.jpg]

I w ogóle, nie jestem przekonany do typografii, więc jeszcze kilka prób:

[Obrazek: noyk.jpg]



RE: NASZE PLAKATY - Semi - 07-09-2011

Musisz troszeczkę poprawić tę dłoń bo wygląda jak szpon obcego czy jakiegoś kraba


RE: NASZE PLAKATY - Karol - 07-09-2011

Cytat:Może patyczak stworzysz do każdego filmu z festiwalu? :)
Chyba, że jakiś forumowy plakatowy konkurs, bo widzę, że coraz więcej osób próbuje tworzyć, ja też chętnie się przyłączę.

That's the idea: http://forumkmf.pl/Thread-Festiwal-Romana-Pola%C5%84skiego-w%C4%85tek-otwieraj%C4%85cy?pid=228690#pid228690 :)



RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 08-09-2011

[Obrazek: wstret.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 08-09-2011

ręce za mało widoczne, ale tak to gites


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 08-09-2011

[Obrazek: wstret.jpg]

no to trochę rozjaśnione ręce. i dzięki.


RE: NASZE PLAKATY - wujo444 - 08-09-2011

Heh, też bym miał pomysły na parę plakatów, ale umiejętności graficzne nie pozwalają na więcej jak tłumaczenie paru komiksów... :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-09-2011

Deneuve, a nie Denevue:)


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 08-09-2011

ajć, błąd. już poprawiłem :)