![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 06-09-2011 No i graficznie mało to ciekawe. ;) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011 Trochę inaczej.
RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 06-09-2011 Dużo lepiej. :) Trzeba będzie przemycić jakoś ten plakat w plebiscycie. :) RE: NASZE PLAKATY - Artemis - 06-09-2011 siusiak wporzo! RE: NASZE PLAKATY - Snappik - 06-09-2011 Prawie jak spotkanie dwóch gejów :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011 Na początku tak ustawiłem cienie, że faktycznie wyglądało to bardzo dwuznacznie, albo raczej jednoznacznie:P RE: NASZE PLAKATY - picek - 06-09-2011 Ale genialny plakat! Mega. Może patyczak stworzysz do każdego filmu z festiwalu? :) Chyba, że jakiś forumowy plakatowy konkurs, bo widzę, że coraz więcej osób próbuje tworzyć, ja też chętnie się przyłączę. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-09-2011 W filmie jest 2 mężczyzn, a to wygląda jakby było ich trzech. Wiem, że niby cienie, ale ustawienie postaci nie za bardzo na to wskazuje. Poza tym zbyt dosłownie (te falliczne kształty mogłyby być bardziej wkomponowane w plakat - ten który zrobił Boudziou był bardziej "dyskretny"). W przypadku tego plakatu jestem na nie. RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 06-09-2011 Bzdura. Raz, że żeby widzieć trzech mężczyzn, trzeba mieć chyba problemy z percepcją. :) A dwa, plakat jest mniej dosłowny od poprzednika, a przy tym żartobliwy. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 06-09-2011 Cytat:Chyba, że jakiś forumowy plakatowy konkurs, bo widzę, że coraz więcej osób próbuje tworzyć, ja też chętnie się przyłączę. Nie, żaden konkurs:) To tylko festiwalowa atmosfera. Działaj Picek! RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 06-09-2011 cóż, jestem fanem jeśli chodzi o plakaty Patyczaka, ale ten mi się po prostu nie widzi. Tyle. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-09-2011 Dodałem taki gest, żeby było żartobliwiej:P edit: Lekko poprawiona dłoń. Nie jestem w stanie zrobić tak, żeby wyglądało mniej szponiasto:( ![]() I w ogóle, nie jestem przekonany do typografii, więc jeszcze kilka prób: ![]() RE: NASZE PLAKATY - Semi - 07-09-2011 Musisz troszeczkę poprawić tę dłoń bo wygląda jak szpon obcego czy jakiegoś kraba RE: NASZE PLAKATY - Karol - 07-09-2011 Cytat:Może patyczak stworzysz do każdego filmu z festiwalu? :) That's the idea: http://forumkmf.pl/Thread-Festiwal-Romana-Pola%C5%84skiego-w%C4%85tek-otwieraj%C4%85cy?pid=228690#pid228690 :) RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 08-09-2011
RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 08-09-2011 ręce za mało widoczne, ale tak to gites RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 08-09-2011 ![]() no to trochę rozjaśnione ręce. i dzięki. RE: NASZE PLAKATY - wujo444 - 08-09-2011 Heh, też bym miał pomysły na parę plakatów, ale umiejętności graficzne nie pozwalają na więcej jak tłumaczenie paru komiksów... :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-09-2011 Deneuve, a nie Denevue:) RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 08-09-2011 ajć, błąd. już poprawiłem :) |