![]() |
|
Heat (1995) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Michaela Manna (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Michaela-Manna--65) +---- Wątek: Heat (1995) (/Thread-Heat-1995--119) |
RE: Heat (1995) - Albertino - 29-03-2023 (29-03-2023, 08:50)Debryk napisał(a): Może się mylę ale DeNiro w końcówce Heat robił wrażenie ciut martwego XD Jak akcja dzieje się tuż po oryginalnym Heat, to co on tam miałby robić? Straszyć Hannah przy stole w trakcie snu? Potwierdzam, ale z tego co mi się obiło o uszy, to w sequelu książkowym jest i na tym polega problem ![]() Mam nadzieję, że tylko w retrospekcjach, ale niech objaśni w miarę bezspojlerowo kto czytał. RE: Heat (1995) - srebrnik - 29-03-2023 Tak, postać Neila jest tylko w części prequelowej. W kontynuacji są wątki Vincenta, Crisa, Nate'a RE: Heat (1995) - Albertino - 29-03-2023 Czyli Voight też do recastu Ciekawie się zapowiada.
RE: Heat (1995) - yacajackowski - 29-03-2023 Niech pierdolną rimejk, tylko, żeby obsada była diveristy czy coś. RE: Heat (1995) - Dr Strangelove - 29-03-2023 Nie wiem kto przy zdrowych zmysłach może w ogóle czekać na ten film. Przecież to się absolutnie nie ma prawa udać. RE: Heat (1995) - Mental - 29-03-2023 Nate-Voight dodaje niesamowitej epy każdej scenie, w której się pojawia. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mógł zagrać tę postać. Trzy małżeństwa. Jak myślisz, co to kurva niby znaczy? Że jest domatorem? RE: Heat (1995) - srebrnik - 29-03-2023 Ogólnie problem z aktorami byłby spory. Konstrukcja opowieści jest trochę podobna faktycznie do drugiego Ojca Chrzestnego, ale w przypadku ekranizacji będzie podwójny problemy. W filmie Coppoli część prequelowa była czasowo mocno oddalona, więc na luzie wymieniło się aktora i weszło to na miękko. Część kontynuacyjna była blisko, ale produkcja ruszyła na tyle szybko, że gęby się nie zmieniły i git. Z Heat 2 ani jeden, ani drugi motyw nie przejdzie lekko, bo część bieżąca to wydarzenia dziejące się raptem 7 lat po jedynce, a część z przeszłością to 6 lat przed. Więc albo wszystkich recastują, albo odmładzają twarze, bo inaczej będzie w tym zero konsekwencji. Pewnie najbardziej realna opcja teraz to De Niro i Pacino powracający do ról w CGI maskach odmładzających (dla Pacino pewnie 2 opcje, bo pojawia się w obu "czasach"). Kilmera zastąpi ten Butler, ale też będzie trzeba kombinować z wiekiem. Karkołomne wyzwanie. A jak Mann już w to wlezie, to kto wie, czy nie pójdzie później w Heat 3, bo książka tak trochę sugeruje, że jeszcze coś tam zostaje do opowiedzenia Jako książka-ciekawostka OK, ale niepotrzebne. Miejscami spoko sama w sobie, miejscami zupełnie nie. Niepotrzebnie też pewnie ma to w ogóle związek z Heat. Jednak robienie z tego filmu mnie odpycha RE: Heat (1995) - yacajackowski - 29-03-2023 Jak już Mann się uparł i chce to zrobić porządnie to tam połowa obsady z I i II planu musiałaby zostać zrecastowana / odmłodzona w CGI. Nie wiem na chujtokomu ale cóż... RE: Heat (1995) - Albertino - 29-03-2023 Pewnie chodzi w razie czego o tę samą technologię, którą zastosuje w najnowszym filmie Zemeckis - czyli postacie będą odmładzane/postarzane w czasie rzeczywistym, bez mordęgi w postprodukcji. Ta technologia to ma być niby game changer, więc kto wie, może wyjdzie dużo lepiej niż w Irlandczyku. Tylko, że jak już by mieli to robić, to ze wszystkimi, a najwyraźniej De Niro podziękował, bo inaczej nim też by się chwalili. RE: Heat (1995) - Dr Strangelove - 29-03-2023 (29-03-2023, 10:58)Mental napisał(a): Nate-Voight dodaje niesamowitej epy każdej scenie, w której się pojawia. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mógł zagrać tę postać. Dla mnie najlepsza postać obok De Niro. RE: Heat (1995) - yacajackowski - 29-03-2023 No już widzę te starcze kocie ruchy jak w Irlandczyku gdzie widać, że młody DeNiro ma ze 150 lat... RE: Heat (1995) - Albertino - 29-03-2023 Tylko, że równie dobrze to może być miks De Niro i 30-latka z nałożoną jego twarzą (np w scenach akcji). Jest konto na youtube, które wrzuca takie filmiki z fake'owym Tomem Cruisem i wygląda to dość dobrze, to jest ta sama technologia ponoć. W Irlandczyku weszli w temat, kiedy to kosztowało w cholerę i np oszczędzali na odmładzaniu rąk itd., tu już (teoretycznie, bo jestem sceptyczny) można wejść w full rendering. RE: Heat (1995) - yacajackowski - 29-03-2023 Jeżeli tak to jestem w stanie to kupić. RE: Heat (1995) - Debryk - 29-03-2023 w dobie deep feków to wystarczy zatrudnić aktora, fejkować jego twarz na dublerze i voila. RE: Heat (1995) - Albertino - 29-03-2023 To jest chyba to: albo to: https://www.youtube.com/shorts/ErXgb4cAVIM Już nie pamiętam, ale jakiś czas temu czytałem o tym jakiś artykuł i podobno te fejki się robi uberszybko. Z tym, że przez ostatnie 2 lata podobno ta apka się mocno rozwinęła i dlatego Hollywood się rzuciło jak reksio na szynkę. RE: Heat (1995) - srebrnik - 29-03-2023 Tak Ze znanych postaci, to wraca też bohater Noonana, Sizemore, Eady (ale tu akurat luz, bo to jest migawka), Charlene na moment RE: Heat (1995) - Albertino - 29-03-2023 Edit: Apka nazywa się Metaphysic Live Tu strona: https://metaphysic.ai/metaphysic-live/ Przy okazji, ciekawe jak odmładzali Forda w nowym Indym, ktoś coś? RE: Heat (1995) - shamar - 29-03-2023 (29-03-2023, 07:11)Albertino napisał(a): Kilmer nie zagra i ma go zastąpić Butler. A pozniej będa go postarzać. A Pacino musieliby odmladzać podwojnie. RE: Heat (1995) - Mental - 29-03-2023 Dr Strangelove napisał(a):Dla mnie najlepsza postać obok De Niro. Dla mnie cichą bohaterką H E A T jest córka lekarza, któremu Neil zabrał koszulę. Ten dostał ją od niej w prezencie na urodziny. RE: Heat (1995) - Kluski - 29-03-2023 Dla mnie największą bohaterką jest właśnie ta koszula. |