![]() |
|
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644) |
RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 27-09-2013 http://www.gq.com/blogs/the-feed/2013/09/the-gqa-grand-theft-auto-v-actors-talk-franklin-michael-and-crazy-trevor.html Mam nadzieję, że zobaczymy kiedyś jakieś zakulisowe nagrania z sesji motion capture, prawdziwy rarytas. ![]() Michael w trybie Max Payne'a, łącznie z identyczną koszulą. :) RE: Grand Theft Auto - Mental - 27-09-2013 jahova - filmiki tego typa są zajebiste. 1:43 :) :) RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 27-09-2013 Ten jest lepszy RE: Grand Theft Auto - Mental - 27-09-2013 Moc!!! RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 28-09-2013 Kolejne nawiązanie do LOST: http://uk.ign.com/videos/2013/09/27/gta-5-how-to-find-the-lost-hatch RE: Grand Theft Auto - The Vujek - 28-09-2013 Free hugs! :) Widzieliście moda, w którym można stać się koniem? :) Wprawdzie nie w V, a w IV. RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013 Mental, dlaczego w tych filmikach, które wrzucasz jest tyle brutalności? RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 W dalszym ciągu jednak nie można rozczłonkowywać ciał :( RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013 Nie martw się, Mental - w rzeczywistym świecie ciągle mozna! RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 Ale w grach nie można - dokonał się regres pod tym względem. Wygląda to nierealistycznie i absurdalnie. 0/10 RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013 Mental, nie można całe życie grać w gry. Jesteś jeszcze młodym człowiekiem. Zacznij żyć! Wyjdź na dwór i rozczłonkuj ilu ludzi będziesz miał ochotę! Nie czekaj aż życie przemknie Ci przed oczami! RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 Nie, ale serio. Ciekawe, czy są jakieś wewnętrzne przepisy regulujące gore w branży growej. Kiedyś w każdej strzelance były flaki i rozczłonkowane ciała, a dzisiaj? Dokąd ten świat zmierza? Jebany Obama :) Zauważyłem, że odkąd dochrapał się stołka zniknęło całe gore z gier :) RE: Grand Theft Auto - Snuffer - 28-09-2013 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0__5Y9iy2Iw[/youtube] Nie jęcz, złote dni wracają. Wieczorem planuję zabawę w Beatrix Kiddo. RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 Paczcie, jak to absurdalnie wygląda: RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013 Dlatego mowie: przestań nolajfić i wyjdź na zewnątrz! Prawdziwe życie jest piękniejsze od gry! A przerysowanej brutalności i gore w grach jest jeszcze więcej niż było. W GTA nigdy nie było rozczłonkowania poza możliwością odstrzelenia komuś głowy ze snajperki, o ile dobrze pamiętam. RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 Cytat:A przerysowanej brutalności i gore w grach jest jeszcze więcej niż było. Tytuły poproszę. Tylko nie wymieniaj mi tu "tarantinowsko-rodrigezowskich" pierdół, bo one się nie liczą. Chodzi mi o realistyczne, głośne tytuły typu Half-Life albo Battlefield. Przecież już w Half-Life 2 nie było gore! RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013 Szczerze to nie mam pojęcia co masz na myśli w takim razie. Przerysowane gore masz w tarantinowsko-rodriguezowskich pierdołach. Realistyczną brutalność masz w poważnych grach, np. DISHONORED czy FAR CRY 3: , A w fpsach to tylko SOLDIER OF FORTUNE był bardzo brutalny (nie grałem w HALF LIFE'a, więc może i on). Takze nie wiem o co halo. BATTLEFIELD nigdy nie był szczegolnie brutalny. RE: Grand Theft Auto - Red - 28-09-2013 W Vice City można było jeszcze odciąć głowę kataną, z tego co pamiętam. A w HL2 szło rozczłonkowywać zombiaki, gdy ciskało się w ich stronę piły tarczowe;d. Z najnowszych gierek to Last of Us nieźle pokazało wszelkie tego typu obrażenia na (z wyjątkiem trybu multi w Europie, bo Niemcy wkroczyli i wycięli parę finisherów :c). RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013 W "Far Cry 3" możesz rozczłonkowywać ciała LUDZI? W "Half-Life 1" mogłeś łomem rozczłonować ciało NIEWINNEJ ISTOTY LUDZKIEJ na kawałki, a w "Half-Life 2" po trafieniu z wyrzutni rakiet nic się nie dzieje. I to było przed Obamą, więc on jest wyjątkowo niewinny w tym wypadku :) |