Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 27-09-2013

http://www.gq.com/blogs/the-feed/2013/09/the-gqa-grand-theft-auto-v-actors-talk-franklin-michael-and-crazy-trevor.html
Mam nadzieję, że zobaczymy kiedyś jakieś zakulisowe nagrania z sesji motion capture, prawdziwy rarytas.


[Obrazek: ByD47gV.jpg]
Michael w trybie Max Payne'a, łącznie z identyczną koszulą. :)


RE: Grand Theft Auto - Mental - 27-09-2013

jahova - filmiki tego typa są zajebiste. 1:43 :) :)




RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 27-09-2013

Ten jest lepszy



RE: Grand Theft Auto - Mental - 27-09-2013

Moc!!!


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 28-09-2013

Kolejne nawiązanie do LOST:

http://uk.ign.com/videos/2013/09/27/gta-5-how-to-find-the-lost-hatch


RE: Grand Theft Auto - The Vujek - 28-09-2013



Free hugs! :)

Widzieliście moda, w którym można stać się koniem? :) Wprawdzie nie w V, a w IV.



RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013




RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013

Mental, dlaczego w tych filmikach, które wrzucasz jest tyle brutalności?


RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013

W dalszym ciągu jednak nie można rozczłonkowywać ciał :(


RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013

Nie martw się, Mental - w rzeczywistym świecie ciągle mozna!


RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013

Ale w grach nie można - dokonał się regres pod tym względem. Wygląda to nierealistycznie i absurdalnie. 0/10


RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013

Mental, nie można całe życie grać w gry. Jesteś jeszcze młodym człowiekiem. Zacznij żyć! Wyjdź na dwór i rozczłonkuj ilu ludzi będziesz miał ochotę! Nie czekaj aż życie przemknie Ci przed oczami!


RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013

Nie, ale serio. Ciekawe, czy są jakieś wewnętrzne przepisy regulujące gore w branży growej. Kiedyś w każdej strzelance były flaki i rozczłonkowane ciała, a dzisiaj? Dokąd ten świat zmierza? Jebany Obama :) Zauważyłem, że odkąd dochrapał się stołka zniknęło całe gore z gier :)


RE: Grand Theft Auto - Snuffer - 28-09-2013

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0__5Y9iy2Iw[/youtube]

Nie jęcz, złote dni wracają.
Wieczorem planuję zabawę w Beatrix Kiddo.


RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013

Paczcie, jak to absurdalnie wygląda:




RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013

Dlatego mowie: przestań nolajfić i wyjdź na zewnątrz! Prawdziwe życie jest piękniejsze od gry!

A przerysowanej brutalności i gore w grach jest jeszcze więcej niż było. W GTA nigdy nie było rozczłonkowania poza możliwością odstrzelenia komuś głowy ze snajperki, o ile dobrze pamiętam.


RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013

Cytat:A przerysowanej brutalności i gore w grach jest jeszcze więcej niż było.

Tytuły poproszę. Tylko nie wymieniaj mi tu "tarantinowsko-rodrigezowskich" pierdół, bo one się nie liczą. Chodzi mi o realistyczne, głośne tytuły typu Half-Life albo Battlefield. Przecież już w Half-Life 2 nie było gore!


RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 28-09-2013

Szczerze to nie mam pojęcia co masz na myśli w takim razie. Przerysowane gore masz w tarantinowsko-rodriguezowskich pierdołach. Realistyczną brutalność masz w poważnych grach, np. DISHONORED czy FAR CRY 3:


,

A w fpsach to tylko SOLDIER OF FORTUNE był bardzo brutalny (nie grałem w HALF LIFE'a, więc może i on). Takze nie wiem o co halo. BATTLEFIELD nigdy nie był szczegolnie brutalny.


RE: Grand Theft Auto - Red - 28-09-2013

W Vice City można było jeszcze odciąć głowę kataną, z tego co pamiętam. A w HL2 szło rozczłonkowywać zombiaki, gdy ciskało się w ich stronę piły tarczowe;d. Z najnowszych gierek to Last of Us nieźle pokazało wszelkie tego typu obrażenia na (z wyjątkiem trybu multi w Europie, bo Niemcy wkroczyli i wycięli parę finisherów :c).


RE: Grand Theft Auto - Mental - 28-09-2013

W "Far Cry 3" możesz rozczłonkowywać ciała LUDZI?

W "Half-Life 1" mogłeś łomem rozczłonować ciało NIEWINNEJ ISTOTY LUDZKIEJ na kawałki, a w "Half-Life 2" po trafieniu z wyrzutni rakiet nic się nie dzieje.

I to było przed Obamą, więc on jest wyjątkowo niewinny w tym wypadku :)