![]() |
|
Wiedźmin / The Witcher - seria - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Wiedźmin / The Witcher - seria (/Thread-Wied%C5%BAmin-The-Witcher-seria--2655) |
RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 27-10-2022 Jeszcze taka super z dodatkowym przyciskiem. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Grievous - 27-10-2022 Cytat:W moim wypadku przestawienie się z M+K na pada w FPSach trwało jakoś może z tydzień. Mi może minutę. W ogóle nie ogarniam z czym ludzie mają problem. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Snappik - 10-11-2022 RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Gieferg - 10-11-2022 Odpadłem po 15 sekundach i nie sądzę, żebym stracił coś ciekawego. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 23-11-2022 Ich tam chyba pojebało. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Reno - 23-11-2022 A o co cho? RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - OGPUEE - 23-11-2022 Pojawiają się te pomarszczone zbroje z 1. sezonu netflixowego Wieśka. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Żółte Krzesło - 24-11-2022 "New content inspired by the Netflix series". Bo netfliksowy Wiedźmin jest wielkim źródłem inspiracji i wzorcem do naśladowania. Ciekawe, czy w ramach "nowej zawartości" pojawią się murzyńskie elfy. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Turek - 24-11-2022 Ale ten cały Netflixowy content to raptem dodatkowe zbroje i miecze, jak w zwyczajnym dlc. Dodatkowo, ta zawartość będzie opcjonalna więc każdy sam zadecyduje czy to uruchomi czy nie, więc nie widzę tutaj problemu RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Krismeister - 24-11-2022 Nie rozumiesz, ich POJEBAŁO RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 24-11-2022 (24-11-2022, 12:32)Turek napisał(a): Ale ten cały Netflixowy content to raptem dodatkowe zbroje i miecze, jak w zwyczajnym dlc. Dodatkowo, ta zawartość będzie opcjonalna więc każdy sam zadecyduje czy to uruchomi czy nie, więc nie widzę tutaj problemu Dodali jeszcze Jaskra z serialu. Więc czemu nie Cavilla RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Snappik - 24-11-2022 Jaskra z Netflixa to dodawali ludzie już we własnych modach 2 lata temu. CDPR nic nie pojebało. Dali darmową zawartość, która jest opcjonalna, przy okazji potrenowali przejście na next-gen co przyda im się przy remake'u pierwszej części która powstaje na UE 5 gdzie efekty typu Ray Tracing będą ważne ;) RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Reno - 24-11-2022 (24-11-2022, 12:42)Krismeister napisał(a): Nie rozumiesz, ich POJEBAŁO XD RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - deymos - 24-11-2022 Zgadzam się z Shamarem. Btw. nawet next gen upgrade nie zbliżył się do grafy z VGX trailer, który dalej sobie czasem odpalam w krótkich chwilach nostalgii :D RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Turek - 24-11-2022 (24-11-2022, 12:55)shamar napisał(a):(24-11-2022, 12:32)Turek napisał(a): Ale ten cały Netflixowy content to raptem dodatkowe zbroje i miecze, jak w zwyczajnym dlc. Dodatkowo, ta zawartość będzie opcjonalna więc każdy sam zadecyduje czy to uruchomi czy nie, więc nie widzę tutaj problemu Ale tak jak wspomniałem, to tylko opcjonalny dodatek, jednym suwakiem możesz to wyłączyć. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - MOLQ - 05-12-2022 Looo curva xD RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 05-12-2022 Było.com.pl Ale chyba nie w tym temacie. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Dr Strangelove - 05-12-2022 To będzie po prostu epicka porażka :) RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 12-12-2022 Musi być tragicznie. Już dwa artykuły w podobnym tonie. "The Witcher: Blood Origin review: new Netflix fantasy show is a frustrating and magic-less misfire" https://www.techradar.com/reviews/the-witcher-blood-origin-review? RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - yacajackowski - 12-12-2022
|