Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - leMur - 27-08-2012

Ojezu, jaki koszmarny zwiastun :-|




RE: Zapowiedzi - Craven - 27-08-2012

Przed Expendables 2, puścili taką serię totalnego szlamu. Jesteś Bogiem, Odsiecz Wiedeńska i Detektyw Blond. Trzy polskie szajsy, każdy dramatycznie zły w swojej klasie. Zupełnie jakby mnie ktoś obrzygał i obesrał. ONZ powinno zakazać polakom kręcenia filmów.


RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012

"Posłuchaj muzyki Morricone z "Komisarza Blonda"
Tak. Ennio Morricone. Nie wiem czy popadł w długi czy może już zdrowie... nie rozumiem.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=90308
(27-08-2012, 12:27)Craven napisał(a): ONZ powinno zakazać polakom kręcenia filmów.

Ten nowy Kloss jest całkiem fajny. Oczywiście jak na polskie warunki.




RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012

Me odczucia są ambiwalentne. Z 1 strony kilka fajnych rzeczy, z 2 sporo wtop. One się jakby równoważą. Wypowiem się w "krótkiej" bo chyba nie ma sensu zakładać osobnego tematu.


RE: Zapowiedzi - Doveling - 27-08-2012

(27-08-2012, 13:00)shamar napisał(a): "Posłuchaj muzyki Morricone z "Komisarza Blonda"
Tak. Ennio Morricone. Nie wiem czy popadł w długi czy może już zdrowie... nie rozumiem.

Ktoś sobie robi niesmaczne żarty? To tak, jakby Jerzy Gruza miał reżyserować nowego Batmana...

Z drugiej strony, nigdzie indziej nie ma o tym wzmianki. Nawet tutaj pominięto muzykę. :]


RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012

Może Stopklatke znów ktoś ch. wafla zrobił. Chyba już im się takie numery wcześniej zdarzały.


RE: Zapowiedzi - Hitch - 27-08-2012

A czy tam nie jest napisane, że w tej srace pojawia się jego muzyka z innych filmów/projektów?


RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012

Nie wiem. Poniższe sugeruje, że to będą covery? Jeśli tak to nie znam takich zespołów, jeśli nie- nie znam takich kawałków.

"Wkrótce jego wspaniałą muzykę będzie można usłyszeć w najnowszej polskiej komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" . Na ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory Street Life z gitarowym brzmienie lat 70. Street Life, tajemniczy Hall of Mirrors oraz romantyczny Finally With You. "




RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 07-09-2012

O rany! To dobrze wygląda (nie licząc tej biednej roślinki)!



i mniej dobrze wyglądający plakat:

[Obrazek: news_kosik09.jpg]


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 07-09-2012

Ruda fajna, efekty nie ssą. Jak napisali przyzwoity scenariusz, może być nieźle.


RE: Zapowiedzi - shamar - 07-09-2012

Eee. Ale co to ma niby być?
Wolfenstein + stargate + mordercza roślina + narnia + "dowolny, dawny serial młodzieżowy" +.....
Serio. Ococho?


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 07-09-2012

To ekranizacja jednej z powieści, wchodzącej w skład cyklu, będącego polskim odpowiednikiem Harry'ego Pottera. Autor jest geekiem, to i zapożyczenia i odniesienia nie powinny dziwić.


RE: Zapowiedzi - Mefisto - 07-09-2012

Tak sobie to wygląda. Zresztą już tyle lat człowiek nic porządnego tego pokroju nie widział z własnego podwórka, że jak świergoczą w tym zwiastunie, to tak nienaturalnie to brzmi, że aż głupio.


RE: Zapowiedzi - Lawrence - 08-09-2012

Niby można się do paru rzeczy przyczepić i mnie osobiście zawsze śmieszą polscy aktorzy grający Niemców z tym zaciąganym akcentem, ale jest to coś innego. Ktoś przynajmniej coś próbuje i po za roślinką efekty całkiem niezłe. Daję na razie kredyt zaufania.


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 08-09-2012

Wygląda jak kino familijne na poziomie. Sęk w tym, że to wciąż tylko kino stricte familijne. Ergo, nic, co by mnie zainteresowało.


RE: Zapowiedzi - Motoduf - 08-09-2012

"Komisarz Blond" potwierdza, że po aferze z "Kac Wawą" głupawe polskie komedie nie będą miały łatwego życia. W ciągu premierowego weekendu na film poszły 2644 osoby przy 50 kopiach, co daje jakieś 3-4 osoby na seans. Nie jestem pewien, ale to chyba klapowy rekord :)


RE: Zapowiedzi - military - 08-09-2012

Felix, Net i Nika:

1. cieszy mnie, że ktoś nakręcił taki film,
2. efekty specjalne to żenada - to nawet nie jest poziom Asylum. W Asylum, z tego co czytałem, często celowo nie kończą prac nad efektami, żeby było bardziej tandetnie i jajecznie. Te tutaj to były "poważne" efekty, a są gorsze niż niedokończone CGI z Sharktopusa;
3. zwiastun jest zmontowany przerażająco źle. Nie wiem, o co chodzi. Dynamiki zero;
4. czemu Polacy nie potrafią nauczyć się, jak robić korekcję barwną? Przecież co scena, to zmiana nasycenia. Ujęcie, w którym maszerują Niemcy, wygląda jakby ktoś się bawił suwakiem kontrastu i przypadkiem ręka mu poleciała w prawą stronę. W innych ujęciach albo nie kombinowali, albo jest wręcz desaturacja. WTF? Czy nikt w tym kraju nie zna się na korekcji barwnej? A może idą w kierunku NBK Stone'a?

Ogólnie: będzie kupa dupa sraka, a na plakacie znajdzie się "polska odpowiedź na Harry'ego Pottera", ale ok - niech się uczą robić takie rzemieślnicze filmy.


RE: Zapowiedzi - Hitch - 08-09-2012

Cytat:Ruda fajna

Przecież ona ma ze 14 lat, zwyrolu :)


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 08-09-2012

Cholera, Hitch mnie zdemaskował ;(


RE: Zapowiedzi - Danus - 08-09-2012

I dlaczego nikt nie napisałem, że wygląd napisów został zajumany z trailerów Transformers?