![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - leMur - 27-08-2012 Ojezu, jaki koszmarny zwiastun :-| RE: Zapowiedzi - Craven - 27-08-2012 Przed Expendables 2, puścili taką serię totalnego szlamu. Jesteś Bogiem, Odsiecz Wiedeńska i Detektyw Blond. Trzy polskie szajsy, każdy dramatycznie zły w swojej klasie. Zupełnie jakby mnie ktoś obrzygał i obesrał. ONZ powinno zakazać polakom kręcenia filmów. RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012 "Posłuchaj muzyki Morricone z "Komisarza Blonda" Tak. Ennio Morricone. Nie wiem czy popadł w długi czy może już zdrowie... nie rozumiem. http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=90308 (27-08-2012, 12:27)Craven napisał(a): ONZ powinno zakazać polakom kręcenia filmów. Ten nowy Kloss jest całkiem fajny. Oczywiście jak na polskie warunki. RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012 Me odczucia są ambiwalentne. Z 1 strony kilka fajnych rzeczy, z 2 sporo wtop. One się jakby równoważą. Wypowiem się w "krótkiej" bo chyba nie ma sensu zakładać osobnego tematu. RE: Zapowiedzi - Doveling - 27-08-2012 (27-08-2012, 13:00)shamar napisał(a): "Posłuchaj muzyki Morricone z "Komisarza Blonda" Ktoś sobie robi niesmaczne żarty? To tak, jakby Jerzy Gruza miał reżyserować nowego Batmana... Z drugiej strony, nigdzie indziej nie ma o tym wzmianki. Nawet tutaj pominięto muzykę. :] RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012 Może Stopklatke znów ktoś ch. wafla zrobił. Chyba już im się takie numery wcześniej zdarzały. RE: Zapowiedzi - Hitch - 27-08-2012 A czy tam nie jest napisane, że w tej srace pojawia się jego muzyka z innych filmów/projektów? RE: Zapowiedzi - shamar - 27-08-2012 Nie wiem. Poniższe sugeruje, że to będą covery? Jeśli tak to nie znam takich zespołów, jeśli nie- nie znam takich kawałków. "Wkrótce jego wspaniałą muzykę będzie można usłyszeć w najnowszej polskiej komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" . Na ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory Street Life z gitarowym brzmienie lat 70. Street Life, tajemniczy Hall of Mirrors oraz romantyczny Finally With You. " RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 07-09-2012 O rany! To dobrze wygląda (nie licząc tej biednej roślinki)! i mniej dobrze wyglądający plakat:
RE: Zapowiedzi - nawrocki - 07-09-2012 Ruda fajna, efekty nie ssą. Jak napisali przyzwoity scenariusz, może być nieźle. RE: Zapowiedzi - shamar - 07-09-2012 Eee. Ale co to ma niby być? Wolfenstein + stargate + mordercza roślina + narnia + "dowolny, dawny serial młodzieżowy" +..... Serio. Ococho? RE: Zapowiedzi - nawrocki - 07-09-2012 To ekranizacja jednej z powieści, wchodzącej w skład cyklu, będącego polskim odpowiednikiem Harry'ego Pottera. Autor jest geekiem, to i zapożyczenia i odniesienia nie powinny dziwić. RE: Zapowiedzi - Mefisto - 07-09-2012 Tak sobie to wygląda. Zresztą już tyle lat człowiek nic porządnego tego pokroju nie widział z własnego podwórka, że jak świergoczą w tym zwiastunie, to tak nienaturalnie to brzmi, że aż głupio. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 08-09-2012 Niby można się do paru rzeczy przyczepić i mnie osobiście zawsze śmieszą polscy aktorzy grający Niemców z tym zaciąganym akcentem, ale jest to coś innego. Ktoś przynajmniej coś próbuje i po za roślinką efekty całkiem niezłe. Daję na razie kredyt zaufania. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 08-09-2012 Wygląda jak kino familijne na poziomie. Sęk w tym, że to wciąż tylko kino stricte familijne. Ergo, nic, co by mnie zainteresowało. RE: Zapowiedzi - Motoduf - 08-09-2012 "Komisarz Blond" potwierdza, że po aferze z "Kac Wawą" głupawe polskie komedie nie będą miały łatwego życia. W ciągu premierowego weekendu na film poszły 2644 osoby przy 50 kopiach, co daje jakieś 3-4 osoby na seans. Nie jestem pewien, ale to chyba klapowy rekord :) RE: Zapowiedzi - military - 08-09-2012 Felix, Net i Nika: 1. cieszy mnie, że ktoś nakręcił taki film, 2. efekty specjalne to żenada - to nawet nie jest poziom Asylum. W Asylum, z tego co czytałem, często celowo nie kończą prac nad efektami, żeby było bardziej tandetnie i jajecznie. Te tutaj to były "poważne" efekty, a są gorsze niż niedokończone CGI z Sharktopusa; 3. zwiastun jest zmontowany przerażająco źle. Nie wiem, o co chodzi. Dynamiki zero; 4. czemu Polacy nie potrafią nauczyć się, jak robić korekcję barwną? Przecież co scena, to zmiana nasycenia. Ujęcie, w którym maszerują Niemcy, wygląda jakby ktoś się bawił suwakiem kontrastu i przypadkiem ręka mu poleciała w prawą stronę. W innych ujęciach albo nie kombinowali, albo jest wręcz desaturacja. WTF? Czy nikt w tym kraju nie zna się na korekcji barwnej? A może idą w kierunku NBK Stone'a? Ogólnie: będzie kupa dupa sraka, a na plakacie znajdzie się "polska odpowiedź na Harry'ego Pottera", ale ok - niech się uczą robić takie rzemieślnicze filmy. RE: Zapowiedzi - Hitch - 08-09-2012 Cytat:Ruda fajna Przecież ona ma ze 14 lat, zwyrolu :) RE: Zapowiedzi - nawrocki - 08-09-2012 Cholera, Hitch mnie zdemaskował ;( RE: Zapowiedzi - Danus - 08-09-2012 I dlaczego nikt nie napisałem, że wygląd napisów został zajumany z trailerów Transformers? |