![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
RE: Rambo - marsgrey21 - 08-08-2019
RE: Rambo - Szaman - 15-08-2019 We wtorek nowy zwiastun https://trailer-track.com/2019/08/14/official-brand-new-rambo-last-blood-trailer-lands-tuesday-august-20/ RE: Rambo - marsgrey21 - 20-08-2019 RE: Rambo - ernestbugaj - 20-08-2019 Pierwsze co się rzuca w oczy to kolorystyka zwiastuna. Ostatmio tyle żółtego Słoneczka widziałem w 80'. RE: Rambo - Pelivaron - 20-08-2019 Jestem prostym człowiekiem. Widzę coś takiego i piszę PIĘKNY :) RE: Rambo - srebrnik - 20-08-2019 Co to za format jest? To chyba nawet nie jest celowo przycięte, bo urwany jest tytuł nawet. Tu jest normalny obraz Wolałem klimat tego poprzedniego zwiastuna, nawet niezależnie od użytego kawałka muzycznego. Koncepcja z tym wrzucaniem scen z wszystkich części ok, ale dziwnie wypadł montaż z nożem w końcówce. Pomysł niby spoko, ale coś tu moim zdaniem nie zagrało. Film będzie super na bank. RE: Rambo - SonnyCrockett - 20-08-2019 Obraz ma fajny posmak klasyki ale efekt psuje ta muzyka... RE: Rambo - Mental - 20-08-2019 Ale to jest piękne. RE: Rambo - marsgrey21 - 21-08-2019 Wrzuciłem taki jaki był wtedy dostępny, bo pojawił się najpierw na Instagramie. RE: Rambo - Wyatt Earp - 21-08-2019 Mam nadzieje, ze "fabula" nie popsuje tego R-rated Home Alone (ktore bankowo bedzie mialo pierdolniecie) i calosc nie bedzie wymeczona bula z masa juchy w finale. Wole sie nie nastawiac, ale dam Slajowi zarobic i pojde do kina. Aha, niech Slaj da sobie juz spokoj z "Rocky i Przyjaciele" i niech zagra w jakims sensacyjniaku w starym stylu, albo brutalnym kryminale. Ogladalbym. RE: Rambo - shamar - 21-08-2019 Przecie film, gdzie nic się nie dzieje, przez 3/4, z wielkim finałem będzie wlasnie w starym stylu RE: Rambo - Wyatt Earp - 21-08-2019 Piszac o starym stylu mialem na mysli sensacyjniak. To raz. Poza tym film w ktorym niewiele sie dzieje nie musi od razu byc wymeczona bula. RE: Rambo - marsgrey21 - 04-09-2019 RE: Rambo - Pelivaron - 04-09-2019 Rambo sam w domu :) Jest tez nowy spot, ale nic nowego, jak ktoś obejrzyj powyższy zwiastun RE: Rambo - Dirk - 04-09-2019 Hmmm... W trailerach są sceny z jednej tylko sekwencji akcji (no chyba żeby liczyć konfrontację na dachu). Oby nie było tak (co zresztą już zostało tu podniesione), że przez cały film nic się nie dzieje, żeby na koniec dać 10 minut akcji. Czyli casus Expendables 2 & 3. Tak czy inaczej liczę na dobry seans. RE: Rambo - Snappik - 04-09-2019 Strasznie rasistowski ten film. Giną sami Meksykanie. RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 05-09-2019 Scena jak go 30 chlopa ukopuje już tu wygląda kretynsko... RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 10-09-2019 https://youtube.com/watch?v=_0r24LwLaPM To będzie jednak cienki film RE: Rambo (1982-2019) - Krismeister - 10-09-2019 No faktycznie. Zwiastun zapowiada film cienki jak siki węża. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy, jakaś marna akcja i stary dziadek Sly. Jakieś marne strzelaniny i wybuchy i pułapki jak w "Kewinie". Jaranie się Rambo to PEDALSTWO, a wszystkie filmy z kina męskiego to ciota i chuj. Albo nie, po prostu pieprzysz głupoty. RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 10-09-2019 Wspomnisz me słowa :) |