![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- D'mooN - 25-03-2008 ![]() Przytyło się Jaredkowi? Ti ti ti... ;) - Eorath - 25-03-2008 Taki teraz tłuścioszek ;), ale może film będzie na tyle dobry, że warto było :d - Glut - 25-03-2008 O fpytę. O.O Ktoś wie ile Jared przytył na potrzeby roli? - Gal Anonim - 25-03-2008 Patrząc na to zdjęcie to zjadł jakieś trzy osoby. Poważnie to przytył z 62 funty. Czyli jakieś 24-25 kilogramów. - Snuffer - 25-03-2008 Ładnie! Ale podobno film fatalny.. Myślę że Lindsay Lohan jest jednym z powodów : ) - Albertino - 25-03-2008 Zauważyliście, że Jared ma na oczach makijaż? Chyba zapomniał go zmyć po występach ze swoją emo kapelą :twisted: - Tyler Durden - 27-03-2008 ![]() Hmm, może jakby wyciąć te głowy u góry i lekturę do poduszki po boku, coś by z tego nawet było... No i jeszcze coś dla koneserów: :) ![]()
- Mierzwiak - 28-03-2008 Z archiwum X 2" - jak dla mnie świetny:
- Karol - 28-03-2008 Wspaniały przykład genialnego polskiego plagiatu, tym razem książka plagiatuje film... To aż przykre, że nie skończyło się żadną aferą! ![]()
- Great Gonzo - 28-03-2008 Mierzwiak napisał(a):Z archiwum X 2" - jak dla mnie świetny: Kapitalny teaser choć, z tego co wiem, nie jest to nic oficjalnego. - Mierzwiak - 28-03-2008 A nie, bo to oficjalny plakat 8) Karol: Ale żenada! :shock: - Mierzwiak - 29-03-2008 ![]() Nie wiem czemu to ma służyć, ale jak dla mnie to trochę żałosne: ![]()
- Mierzwiak - 31-03-2008 Trójwymiarowy plakat Speed Racera. Fajny bajer. - Mierzwiak - 01-04-2008
- Mental - 02-04-2008 juz jest oficjalny pierwszy plakat drugiej czesci TFow jak dla mnie wyglada obiecujaco. KLIK - Mierzwiak - 02-04-2008 Brawa dla Mentala. Podoba mi się <ok> - Tyler Durden - 02-04-2008 Wow, Verhoeven i Cameron, to może być coś, ciekawe jak się podzielą pracami nad filmem. Martwi mnie tylko osoba odpowiedzialna za montaż i scenariusz. Zapowiada ona bardzo niestrawne kino, nasycone niepotrzebną przemocą i wulgaryzmami. - Super Green - 02-04-2008 Spokojnie Tyler, montażysta i współscenarzysta jest młody, ale czuwają nad nim dwaj mistrzowie kina akcji. Ja tam jestem spokojny o ten projekt :wink: - Tyler Durden - 02-04-2008 No nie wiem, ja tam Cameronowi już nie ufam, skoro chwalił pierwszego "Alien versus Predator" to i teraz może wyrazić zgodę na byle g.... :) - Super Green - 02-04-2008 Tam tylko chwalił, a może nawet ktoś przeinaczył jego słowa wyrwane z kontekstu :wink: . Tym razem osobiście czuwa nad skryptem (z większą lub mniejszą pomocą :D ) |