![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- Mierzwiak - 23-10-2008 Ale wyjdzie na to samo, po prostu finałowy odcinek będzie podwójny. - koronex1989 - 23-10-2008 Ale przecież gdyby nie strajk to 4 sezon miałby 16 odcinków a ostatni epizod byłby podwójny.Zawsze tak było więc 5 sezon będzie miec 17 odcinków a ostatni będzie podwójny - Ronaldinho - 23-10-2008 Zapowiedź bardzo dobra. Tak sobie już trochę myślałem o piątym sezonie i moją największą uwagę zwrócił fakt, "co złego mogło stać się na wyspie", skoro zostali Inni z Richardem i grupka rozbitków. To "złe" to prawdopodobnie właśnie cofnięcie w czasie (na co wskazuje Swan [?] i samolot), co by ostro namieszało w serialu, bo jeżeli to naprawdę Swan odkryli to kto w 1:06 ubrany w kombinezon celuje w Faraddaya - Kelvin Inman? za chudy. Dwa Desmondy - zbyt głupie. Nowa stacja z ekipą a'la Kelvin i Desmond? - to byłoby ciekawe. Jednakże, fakt faktem, że najlepszy serial już niedługo wraca. - koronex1989 - 23-10-2008 Cytat:bo jeżeli to naprawdę Swan odkryli to kto w 1:06 ubrany w kombinezon celuje w Faraddaya O ile dobrze pamiętam w finale drugiego sezonu w trakcie retrospekcji Desmonda Kelvin Ihman wspominał że przebywał w stacji Swan z drugim mężczyzną o nazwisku Radzinsky.Może to on? - Ronaldinho - 23-10-2008 Kompletnie o nim zapomniałem, ale w takim razie wyspa musiała się cofnąć co najmniej 4 lata do tyłu, będzie dziwnie, będzie wspaniale :) - Mierzwiak - 23-10-2008 Ja bym jednak był ostrożny, już nie raz fani przejechali się na trailerach. Mistrzostwo świata w manipulowaniu i zmylaniu widza. - Khet - 25-10-2008 Tytuły kolejnych odcinków (spoiler?) : Episode 5.01 - Because You Left Episode 5.02 - The Lie Episode 5.03 - Jughead Episode 5.04 - The Little Prince Episode 5.05 - This Place is Death Episode 5.06 - The Life and Death of Jeremy Bentham - koronex1989 - 08-11-2008 Rewelacyjna informacja: http://zagubieni.pl/content/view/637/90/ Nie dośc że wcześniej to jednego dnia będą dwa epizody.Świetnie! - Ronaldinho - 23-11-2008 Dwie nowe zapowiedzi - http://fdb.pl/w6442,Nowe,zapowiedzi,Zagubionych,.html - MOLQ - 24-11-2008 Czyzby Locke zginal ,spadając z duzej wysokosci :P? - Ronaldinho - 19-12-2008 Kolejne, dwie nowe zapowiedzi - http://fdb.pl/w6812,Tajemnicza,wyspa,powraca,Zagubieni,.html Małymi krokami LOST wraca, już tylko miesiąc :) - Mierzwiak - 19-12-2008 Więcej tu pewnie sprawnego montażu odpowiednich ujęć niż faktycznej akcji, ale i tak wygląda świetnie. - Ronaldinho - 18-01-2009 http://fdb.pl/w7119,Nowe,zapowiedzi,Zagubionych,.html Dwa nowe clipy! Pierwszy miażdzy :) Już tylko 4 dni. - Predator895 - 20-01-2009 To już jutro nie mogę się doczekać :D Ciekawe czy 5 seria dorówna 4tej :D Tak z ciekawości wyemitują dwa odc. tzn jeden przypominający a drugi właściwy ?? - Khet - 22-01-2009 Dwa odcinki właściwe. 5.01 - Because You Left 5.02 - The Lie EDIT SPOILERY Świetne otwarcie! Moje podejrzenia co do "zniknięcia" wyspy sprawdziły się w 100%, a kto wcześniej narzekał na elementy s-f i ogólne zamotanie, to teraz się powiesi - powodzenia :) Fajny epizod z Ana Lucią, oby reszta sezonu trzymała taki poziom. Chyba nawet wiem do czego pozostało te 70 godzin... - Ronaldinho - 22-01-2009 Lost powrócił w fenomenalnym stylu. Odcinki zleciały mi tak szybko jakbym oglądał tylko jeden. Nie nasyciłem się, chcę jeszcze! spoilery Manipulowanie czasem wprowadza mnóstwo nowych, bardzo ciekawych możliwości jak ta z Danielem i Desmondem czy othersami :) Mam nadzieję, że następne takie manipulację przebiją te z dwóch pierwszych odcinków, nie mogę się doczekać spotkania Locke'a i Richarda, kiedy ten nie będzie go znał. - Predator895 - 22-01-2009 Czekam na napisy grrr :P - Khet - 22-01-2009 Po co napisy, wszyscy mówią na tyle wyraźnie, że nie ma większych problemów ze zrozumieniem ;) - Predator895 - 23-01-2009 SPOILERY Powiem tak, odcinek rozpoczynający serie daje mocnego kopa. Każda sekwencja jest na wagę złota. Trudno było na początku to wszystko ogarnąć, te całe wahania z czasoprzestrzenią i w ogóle miazga. Ciekawe rozwiązanie, cała seria będzie odkrywać pewnie cząstki z przeszłości wysepki poprzez te dziwaczne wahania czasowe a nasi chłopcy będą się ścigać, aby w końcu wrócić na wyspę i wracamy do punktu wyjścia. Drugi epizod jest bardziej ustabilizowany , nie podobała mi się stała gadka Bena no i ta jego wróżka mogli się trochę lepiej postarać. Tak czy siak jest dobrze czekamy na następne odc. :D P.S. Dopiero po czasie uzmysłowiłem sobie co do cholery Daniel robił w tej kopalni :D ale jazda :D Jak widać można się w tym nieźle Zagubić :D - Hitch - 23-01-2009 No, no. Nigdy nie szalalem za Lostem, a lwia czesc "tajemnic" uwazalem za tanie nakrecanie widza do ogladania, tak jednak premiera sezonu robi wrazenie, glownie ze wzgledu na swietny klimat i wyciskanie czego sie da z ograniczenia wiekowego publicznej TV z USA. Wiekszosc "lostowych krzywych faz" traktuje raczej w stylu "aha, ogladam Lostow, i tak tego nie wyjasnia, fajne ciarki na plecach, przypomne sobie o tym jak racza wrocic do tego za 3 sezony, normalka jak na uniwersum tego swiata". Kompletnie mnie nie rusza ten hype na analizowanie skrawkow informacji i dociekania. Co ma sie okazac to i tak sie okaze, a tworcy przy tym maja calkiem bujna wyobraznie, wiec nawet kiedy cos troche na sile sie "okazuje!" to mimo wszystko jest w jakis sposob chociazby ciekawe. Zamiast tajemnicami, racze sie raczej klimatem przygody wymieszanym z tripem na psychotropach podczas pijackiej delirki :) Tekst odcinka: - Kompas? Do czego służy?! - Pokazuje północ, John. Kto ogladal, napewno sie zasmial ;) |