Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



- Mierzwiak - 23-10-2008

Ale wyjdzie na to samo, po prostu finałowy odcinek będzie podwójny.


- koronex1989 - 23-10-2008

Ale przecież gdyby nie strajk to 4 sezon miałby 16 odcinków a ostatni epizod byłby podwójny.Zawsze tak było więc 5 sezon będzie miec 17 odcinków a ostatni będzie podwójny


- Ronaldinho - 23-10-2008

Zapowiedź bardzo dobra. Tak sobie już trochę myślałem o piątym sezonie i moją największą uwagę zwrócił fakt, "co złego mogło stać się na wyspie", skoro zostali Inni z Richardem i grupka rozbitków. To "złe" to prawdopodobnie właśnie cofnięcie w czasie (na co wskazuje Swan [?] i samolot), co by ostro namieszało w serialu, bo jeżeli to naprawdę Swan odkryli to kto w 1:06 ubrany w kombinezon celuje w Faraddaya - Kelvin Inman? za chudy. Dwa Desmondy - zbyt głupie. Nowa stacja z ekipą a'la Kelvin i Desmond? - to byłoby ciekawe.

Jednakże, fakt faktem, że najlepszy serial już niedługo wraca.


- koronex1989 - 23-10-2008

Cytat:bo jeżeli to naprawdę Swan odkryli to kto w 1:06 ubrany w kombinezon celuje w Faraddaya

O ile dobrze pamiętam w finale drugiego sezonu w trakcie retrospekcji Desmonda Kelvin Ihman wspominał że przebywał w stacji Swan z drugim mężczyzną o nazwisku Radzinsky.Może to on?


- Ronaldinho - 23-10-2008

Kompletnie o nim zapomniałem, ale w takim razie wyspa musiała się cofnąć co najmniej 4 lata do tyłu, będzie dziwnie, będzie wspaniale :)


- Mierzwiak - 23-10-2008

Ja bym jednak był ostrożny, już nie raz fani przejechali się na trailerach. Mistrzostwo świata w manipulowaniu i zmylaniu widza.


- Khet - 25-10-2008

Tytuły kolejnych odcinków (spoiler?) :

Episode 5.01 - Because You Left
Episode 5.02 - The Lie
Episode 5.03 - Jughead
Episode 5.04 - The Little Prince
Episode 5.05 - This Place is Death
Episode 5.06 - The Life and Death of Jeremy Bentham


- koronex1989 - 08-11-2008

Rewelacyjna informacja:
http://zagubieni.pl/content/view/637/90/

Nie dośc że wcześniej to jednego dnia będą dwa epizody.Świetnie!


- Ronaldinho - 23-11-2008

Dwie nowe zapowiedzi - http://fdb.pl/w6442,Nowe,zapowiedzi,Zagubionych,.html


- MOLQ - 24-11-2008

Czyzby Locke zginal ,spadając z duzej wysokosci :P?


- Ronaldinho - 19-12-2008

Kolejne, dwie nowe zapowiedzi - http://fdb.pl/w6812,Tajemnicza,wyspa,powraca,Zagubieni,.html

Małymi krokami LOST wraca, już tylko miesiąc :)


- Mierzwiak - 19-12-2008

Więcej tu pewnie sprawnego montażu odpowiednich ujęć niż faktycznej akcji, ale i tak wygląda świetnie.


- Ronaldinho - 18-01-2009

http://fdb.pl/w7119,Nowe,zapowiedzi,Zagubionych,.html

Dwa nowe clipy! Pierwszy miażdzy :) Już tylko 4 dni.


- Predator895 - 20-01-2009

To już jutro nie mogę się doczekać :D Ciekawe czy 5 seria dorówna 4tej :D
Tak z ciekawości wyemitują dwa odc. tzn jeden przypominający a drugi właściwy ??


- Khet - 22-01-2009

Dwa odcinki właściwe.

5.01 - Because You Left
5.02 - The Lie

EDIT
SPOILERY

Świetne otwarcie! Moje podejrzenia co do "zniknięcia" wyspy sprawdziły się w 100%, a kto wcześniej narzekał na elementy s-f i ogólne zamotanie, to teraz się powiesi - powodzenia :)
Fajny epizod z Ana Lucią, oby reszta sezonu trzymała taki poziom.

Chyba nawet wiem do czego pozostało te 70 godzin...


- Ronaldinho - 22-01-2009

Lost powrócił w fenomenalnym stylu. Odcinki zleciały mi tak szybko jakbym oglądał tylko jeden. Nie nasyciłem się, chcę jeszcze!

spoilery

Manipulowanie czasem wprowadza mnóstwo nowych, bardzo ciekawych możliwości jak ta z Danielem i Desmondem czy othersami :) Mam nadzieję, że następne takie manipulację przebiją te z dwóch pierwszych odcinków, nie mogę się doczekać spotkania Locke'a i Richarda, kiedy ten nie będzie go znał.


- Predator895 - 22-01-2009

Czekam na napisy grrr :P


- Khet - 22-01-2009

Po co napisy, wszyscy mówią na tyle wyraźnie, że nie ma większych problemów ze zrozumieniem ;)


- Predator895 - 23-01-2009

SPOILERY
Powiem tak, odcinek rozpoczynający serie daje mocnego kopa. Każda sekwencja jest na wagę złota. Trudno było na początku to wszystko ogarnąć, te całe wahania z czasoprzestrzenią i w ogóle miazga. Ciekawe rozwiązanie, cała seria będzie odkrywać pewnie cząstki z przeszłości wysepki poprzez te dziwaczne wahania czasowe a nasi chłopcy będą się ścigać, aby w końcu wrócić na wyspę i wracamy do punktu wyjścia. Drugi epizod jest bardziej ustabilizowany , nie podobała mi się stała gadka Bena no i ta jego wróżka mogli się trochę lepiej postarać. Tak czy siak jest dobrze czekamy na następne odc. :D

P.S. Dopiero po czasie uzmysłowiłem sobie co do cholery Daniel robił w tej kopalni :D ale jazda :D
Jak widać można się w tym nieźle Zagubić :D


- Hitch - 23-01-2009

No, no. Nigdy nie szalalem za Lostem, a lwia czesc "tajemnic" uwazalem za tanie nakrecanie widza do ogladania, tak jednak premiera sezonu robi wrazenie, glownie ze wzgledu na swietny klimat i wyciskanie czego sie da z ograniczenia wiekowego publicznej TV z USA. Wiekszosc "lostowych krzywych faz" traktuje raczej w stylu "aha, ogladam Lostow, i tak tego nie wyjasnia, fajne ciarki na plecach, przypomne sobie o tym jak racza wrocic do tego za 3 sezony, normalka jak na uniwersum tego swiata". Kompletnie mnie nie rusza ten hype na analizowanie skrawkow informacji i dociekania. Co ma sie okazac to i tak sie okaze, a tworcy przy tym maja calkiem bujna wyobraznie, wiec nawet kiedy cos troche na sile sie "okazuje!" to mimo wszystko jest w jakis sposob chociazby ciekawe.
Zamiast tajemnicami, racze sie raczej klimatem przygody wymieszanym z tripem na psychotropach podczas pijackiej delirki :)

Tekst odcinka:
- Kompas? Do czego służy?!
- Pokazuje północ, John.


Kto ogladal, napewno sie zasmial ;)