Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Sancho - 10-09-2011

Wszystko fajnie, ale to białe tło... I dlaczego deptany przeciwnik się uśmiecha? :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 10-09-2011

Bo przeciwnik zafundował mu masaż tyłka z użyciem stopy?


RE: NASZE PLAKATY - gigacz - 10-09-2011

Białe bo... bo tak :). Próbowałem zrobić jakiś stadion w tle i reflektory, ale nie wychodziło to ładnie. Zostawiłem tak i jestem zadowolony. No on niby się nie uśmiecha, po prostu ma taki wyraz :) Tak w ogóle to on zagrał i tego co stoi i tego co leży ;)


RE: NASZE PLAKATY - Corn - 10-09-2011

Mustangs Płock, huh... ciekawszy byłby dokument o Bielawie :]


RE: NASZE PLAKATY - gigacz - 10-09-2011

No i widmo ;)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 10-09-2011

(10-09-2011, 12:10)Sancho napisał(a): Wszystko fajnie, ale to białe tło..

Przecież to polski plakat :P


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 13-09-2011

Bohater grany przez Pleasence'a skojarzył mi się z kurą, więc...

[Obrazek: kura5kopiamala.jpg]

Chyba zbyt groteskowe, nie?


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 13-09-2011

Mnie się podoba :)


RE: NASZE PLAKATY - Berus - 13-09-2011

Cytat:Chyba zbyt groteskowe, nie?

Nie bardziej niż film :)

A plakat bardzo pomysłowy. Pleasence i kura - ciekawe połączenie.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 13-09-2011

Dzięki:)


RE: NASZE PLAKATY - picek - 14-09-2011

taki pomysł na szybko
[Obrazek: noz.jpg][Obrazek: noz2.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-09-2011

Mam dylemat, bo z jednej strony pomysł nie jest za ciekawy - no po prostu nóż w wodzie:) Z drugiej strony, bardzo mi się to podoba od strony graficznej. Bardzo fajny minimalizm:)

I ten ciemniejszy lepszy chyba, bo nożyk jest bardziej widoczny.


RE: NASZE PLAKATY - picek - 14-09-2011

Przyznaję się bez bicia, że pierwszy film Polańskiego nie oglądałem jeszcze, więc nawiązuje tylko do tytułu.
Jeszcze jedna opcja kompozycyjna z inną typografią.
[Obrazek: noz3.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 14-09-2011

Pierwsza wersja (niebieska) o wiele lepsza, teraz jest za dużo wolnego miejsca i ten skos w ogóle nie gra, pion jest bardziej ostry, jak nóż :)

patyczak, filmu nie oglądałem, ale choćby graficznie w ogóle mi ten plakat nie leży.


RE: NASZE PLAKATY - picek - 14-09-2011

dobra, to teraz minimalizm na 100% bez jakiś efektów
[Obrazek: nozmin2.jpg][Obrazek: nozmin.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-09-2011

Mnie się te efekty podobały:) Dalej uważam, że ten pierwszy niebieski jest najlepszy.


RE: NASZE PLAKATY - Corn - 14-09-2011

A może dacie zdjęcie łódki z góry, który jakimś cudem daje cień na wodzie na kształt noża ;]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 20-09-2011

Ząbki, albo raczej kły czosnku:P

[Obrazek: wampirw2kopiamala.jpg]




RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 20-09-2011

jeden z Twoich lepszych - czysty geniusz!


RE: NASZE PLAKATY - MauZ - 20-09-2011

to jest, kuźwa, tak dobre i, kuźwa, tak pomysłowe, że szok!

p.s. ale chyba byłoby lepiej z napisami po środku.