Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Tyler Durden - 02-04-2008

No nie wiem, ja jednak pozostanę sceptyczny przynajmniej do momentu zobaczenia pierwszego zwiastuna.


- Mierzwiak - 02-04-2008

Tyler Durden napisał(a):No nie wiem, ja tam Cameronowi już nie ufam, skoro chwalił pierwszego "Alien versus Predator"
Że co?

Ostatnim razem jak go o to zapytali powiedział że ma kontrakt z Foxem więc się nie wypowie, więc oczywiste jest jak by to skomentował.


- Super Green - 02-04-2008

Ja też czekam. To będzie z pewnością hicior bijący wszystko co do tej pory widzieliśmy. Z taką ekipą nie może sie nie udać :wink:


- Tyler Durden - 02-04-2008

Mierzwiak napisał(a):Że co?

Ostatnim razem jak go o to zapytali powiedział że ma kontrakt z Foxem więc się nie wypowie, więc oczywiste jest jak by to skomentował.
Teraz tego raczej nie znajdę, ale jakież ok. półtora roku temu czytałem z nim wywiad i zapytany co sądzi o pierwszym "AvP" wypowiedział się pozytywnie.


- Glut - 02-04-2008

Mental napisał(a):juz jest oficjalny pierwszy plakat drugiej czesci TFow
jak dla mnie wyglada obiecujaco.

KLIK

Mental, skąd tunel wziąłeś? Bo jakiś znajomy mi się wydaje.


- Mierzwiak - 02-04-2008

Im dłużej przyglądam się plakatowi Mentala, tym bardziej mi się podoba. Powinieneś jednak usunąć lampę spod litery T, poza tym całość ma bardzo fajny klimat i - co pewnie będzie dla ciebie komplementem - kojarzy mi się z okładką wideo z lat 80/90.


- Mental - 02-04-2008

mierzwiak - zrobione (naroznej lamy nie mam zamiaru usuwac, ale uwypukliłem nieco sam tytul)
glut - tunel znalazlem w necie.


- Negrin - 02-04-2008

Tak między nami to pierwsza wersja była lepsza. Krój tytułu dużo bardziej oldchoolowy i lepiej się komponował z plakatem. Takie moje zdanie. Generalnie fajna rzecz.


- Glut - 02-04-2008

Zgadzam się z Negrinem, nowy tytuł zbytnio wyróżnia się na tle dosyć rozmazanej całości. Tak czy siak - dobra robota Mental. ;)


- Jakuzzi - 02-04-2008

Tylko ten transformers na koncu tunelu taki niefunkcjonalny z ksztaltu. :p


- Mierzwiak - 02-04-2008

Jakuzz, bo to TF z filmu Baya :D Bumbleebee jeśli mnie wzrok nie myli, czyli nasz niesławny sikacz. To chyba taki przewrotny żart Mentala.


- Snuffer - 02-04-2008

A ja mam koszulkę z Texas Chainsaw Massacre z taglinem plakatu Mentala na plecach 8)
Świetny plakat <ok>


- Jakuzzi - 03-04-2008

http://www.joblo.com/newsimages1/exclpineappleposter-big.jpg


- Mierzwiak - 03-04-2008

Beznadziejny plakat, bez jakiegokolwiek pomysłu.


- military - 04-04-2008

[Obrazek: College_Binary3.jpg]


- Oconnel - 04-04-2008

To jest dopiero słaby plakat :)


- Mierzwiak - 06-04-2008

[Obrazek: tropicthunderver2xlgyz8.th.jpg][Obrazek: tropicthunderver3xlggu0.th.jpg][Obrazek: tropicthunderxlgbi8.th.jpg]

Black Downey Jr. :D


- Craven - 07-04-2008

Totalnie niepodobni (z wyjątkiem Stillera)


- Mental - 13-04-2008

oficjalny plakat do prawdopodobnie najbardziej kultowego polskiego filmu akcji dziejacego sie w czasach tuz przed apokalipsa:

[Obrazek: duelcs6.th.jpg]


- Glut - 13-04-2008

A za co Duel ma R-kę? Za żołnierzy, których naśladowanie może doprowadzić do śmierci? :))

W ogóle wydupcyłbym twarze i tagline, zostawił tylko tytuł i biegnącego ludka. No i zdecydowanie sprawdziłbym kto jest autorem muzyki do Halo. :)