![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Tyler Durden - 02-04-2008 No nie wiem, ja jednak pozostanę sceptyczny przynajmniej do momentu zobaczenia pierwszego zwiastuna. - Mierzwiak - 02-04-2008 Tyler Durden napisał(a):No nie wiem, ja tam Cameronowi już nie ufam, skoro chwalił pierwszego "Alien versus Predator"Że co? Ostatnim razem jak go o to zapytali powiedział że ma kontrakt z Foxem więc się nie wypowie, więc oczywiste jest jak by to skomentował. - Super Green - 02-04-2008 Ja też czekam. To będzie z pewnością hicior bijący wszystko co do tej pory widzieliśmy. Z taką ekipą nie może sie nie udać :wink: - Tyler Durden - 02-04-2008 Mierzwiak napisał(a):Że co?Teraz tego raczej nie znajdę, ale jakież ok. półtora roku temu czytałem z nim wywiad i zapytany co sądzi o pierwszym "AvP" wypowiedział się pozytywnie. - Glut - 02-04-2008 Mental napisał(a):juz jest oficjalny pierwszy plakat drugiej czesci TFow Mental, skąd tunel wziąłeś? Bo jakiś znajomy mi się wydaje. - Mierzwiak - 02-04-2008 Im dłużej przyglądam się plakatowi Mentala, tym bardziej mi się podoba. Powinieneś jednak usunąć lampę spod litery T, poza tym całość ma bardzo fajny klimat i - co pewnie będzie dla ciebie komplementem - kojarzy mi się z okładką wideo z lat 80/90. - Mental - 02-04-2008 mierzwiak - zrobione (naroznej lamy nie mam zamiaru usuwac, ale uwypukliłem nieco sam tytul) glut - tunel znalazlem w necie. - Negrin - 02-04-2008 Tak między nami to pierwsza wersja była lepsza. Krój tytułu dużo bardziej oldchoolowy i lepiej się komponował z plakatem. Takie moje zdanie. Generalnie fajna rzecz. - Glut - 02-04-2008 Zgadzam się z Negrinem, nowy tytuł zbytnio wyróżnia się na tle dosyć rozmazanej całości. Tak czy siak - dobra robota Mental. ;) - Jakuzzi - 02-04-2008 Tylko ten transformers na koncu tunelu taki niefunkcjonalny z ksztaltu. :p - Mierzwiak - 02-04-2008 Jakuzz, bo to TF z filmu Baya :D Bumbleebee jeśli mnie wzrok nie myli, czyli nasz niesławny sikacz. To chyba taki przewrotny żart Mentala. - Snuffer - 02-04-2008 A ja mam koszulkę z Texas Chainsaw Massacre z taglinem plakatu Mentala na plecach 8) Świetny plakat <ok> - Jakuzzi - 03-04-2008 http://www.joblo.com/newsimages1/exclpineappleposter-big.jpg - Mierzwiak - 03-04-2008 Beznadziejny plakat, bez jakiegokolwiek pomysłu. - military - 04-04-2008
- Oconnel - 04-04-2008 To jest dopiero słaby plakat :) - Mierzwiak - 06-04-2008 ![]() ![]() ![]() Black Downey Jr. :D - Craven - 07-04-2008 Totalnie niepodobni (z wyjątkiem Stillera) - Mental - 13-04-2008 oficjalny plakat do prawdopodobnie najbardziej kultowego polskiego filmu akcji dziejacego sie w czasach tuz przed apokalipsa:
- Glut - 13-04-2008 A za co Duel ma R-kę? Za żołnierzy, których naśladowanie może doprowadzić do śmierci? :)) W ogóle wydupcyłbym twarze i tagline, zostawił tylko tytuł i biegnącego ludka. No i zdecydowanie sprawdziłbym kto jest autorem muzyki do Halo. :) |