Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 11-09-2019

A niby dlaczego nie? Ostatni film z serii. Odejdzie tak jak należy a nie "ze starości"

(11-09-2019, 12:10)Krismeister napisał(a): A nie możesz przyjąć do wiadomości, że takim killerem będzie dopiero w trzecim akcie, jak zostaną przekroczone wszelkie granice?


Więc jak niektórzy przewidują (i jak zapowiadał dawniej Stallone) przez 2/3 filmu będą snuje a na końcu "John Sam na Farmie". Na papierze "Rambo walczy z kartelami meksykańskimi" brzmiało ciekawie, zapowiedzi pokazują, że może wcale nie być.

(10-09-2019, 21:06)Gieferg napisał(a): Shamar, jesteś trollem czy idiotą? :)


Zapytał ktoś wstawiający 100 spoilerów


RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 12-09-2019

Cytat:Więc jak niektórzy przewidują (i jak zapowiadał dawniej Stallone) przez 2/3 filmu będą snuje a na końcu "John Sam na Farmie". Na papierze "Rambo walczy z kartelami meksykańskimi" brzmiało ciekawie, zapowiedzi pokazują, że może wcale nie być.
Oryginał to przecież John sam w dżungli więc wszystko wraca do korzeni


RE: Rambo (1982-2019) - Pelivaron - 17-09-2019



Zapraszam do wspólnego jarania się nowym zwiastunem :)

30 sekunda - będzie miazga!

Od jutra jadę z serią Rambo tak, aby zdążyć przed wizytą w kinie.


RE: Rambo (1982-2019) - Snappik - 17-09-2019

Większej rzeźni od poniższej sceny nie da się zrobić, ale i tak wygląda to dobrze.




RE: Rambo (1982-2019) - Paszczak - 17-09-2019

Większej może nie, ale za to bardziej różnorodną. Rambo stojący w miejscu i Azjaci rozpadający się na kawałki cokolwiek mnie swego czasu rozczarowali.
Ale ten red band jednak pokazuje za dużo. Odradzam paczenie.


RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 17-09-2019

Pokazali całą scenę finałową?
żenada


RE: Rambo (1982-2019) - marsgrey21 - 19-09-2019

Na ten moment Last Blood ma 47%, ale jakoś mnie to nie rusza, biorąc pod uwagę, że druga najlepsza część czyli John Rambo ma tam 38%...


RE: Rambo (1982-2019) - Paszczak - 19-09-2019

Dwie recenzje, negatywna i pozytywna, wyraźnie pokazują gdzie leży pies pogrzebany:
Cytat:In 2019's hypersensitive cultural environment, the depiction of murderous Mexican crime bosses and their cowering sex slaves encountering a literal white savior doesn't go down so easy.
Cytat:Trump-era Rambo is essentially a human border wall keeping America safe from Mexican rapists and murderers. Absolutely deranged, a must-see.
Czyli powinno być dobrze.


RE: Rambo (1982-2019) - Grievous - 19-09-2019

Bez kitu. Te "negatywne" recenzje bardziej mnie zachęciły do seansu, niż te biedne trailery.


RE: Rambo (1982-2019) - slepy51 - 19-09-2019

Te negatywne recki ogolnie sa mocne:

Cytat:A film that aspires to be Logan, yet lands somewhere closer to The Texas Chain Saw Massacre.

W sobotę jestem w kinie.


RE: Rambo (1982-2019) - Snappik - 19-09-2019

Przecież te teksty z negatywnych recek zapowiadają film dekady. Co najmniej.


RE: Rambo (1982-2019) - Mierzwiak - 19-09-2019

Wszech czasów od razu.


RE: Rambo (1982-2019) - Snappik - 19-09-2019

Wszech czasów i alternatywnych rzeczywistości również ;)


RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 20-09-2019

Fatalny film ale też jest to wspaniały film. Pod koniec sala klaskała. Kierowca autobusu też wstał.

Krótki to film, który bez zbędnego bajdurzenia przechodzi do sedna i nikogo nie oszczędza. Źli ludzie są źli, nie w karykaturalny sposób. Po prostu są źli. Przemoc jest dosadna, ukazana w "paskudny" sposób, ale nie dochodzi do poziomu karykatury z części 4. Ogólnie film mówi bardzo dużo ważnych rzeczy o sytuacji w Meksyku, ale niestety jakościowo to jest Sobota-TV4-Core.

Bawiłem się przednio. 6/10 z serduchem


RE: Rambo (1982-2019) - Lawrence - 20-09-2019

(20-09-2019, 13:16)Corn napisał(a): ale niestety jakościowo to jest Sobota-TV4-Core.

Jest ta okropnie sztuczna CGI-krew jak w Expendables? Właściwie to mnie nie dziwi, gdyż te wszystkie współczesne kręcone przez Stallone'a filmy nie uważam, za jakoś szczególnie dobre. No może jeszcze Rocky Balboa był OK, ale zarówno Rambo 4 czy Expendables w ogóle mi się nie podobały. Choć z drugiej strony ja nigdy wielkim fanem Sly'a nie byłem i wolałem filmy z Ahrnuldem.
Tak też to pewnie nie dla mnie, ale cieszę się, że film się podobał. :)


RE: Rambo (1982-2019) - Gieferg - 20-09-2019

Ponoć w USA i UK wyszła wersja, z której wyleciała jakaś 10 minutowa sekwencja (coś z burzą) na początku (stąd zmiana ze 100 na 89 minut), a już np. w Niemczech wersja pełna. A u nas?


RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 20-09-2019

Jest sekwencja na początku, nie wiem jednak czy jest kompletna. Wydaje mi się, że była krótsza niż 10 minut


RE: Rambo (1982-2019) - Gieferg - 20-09-2019

To może wyleciało coś jeszcze.

Opis tej sceny z początku:

Wszyscy, których opinie czytałem są raczej zgodni że to najsłabszy Rambo, czego się akurat spodziewałem od początku.


RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 20-09-2019

Yup, to ta sekwencja, więc jeśli trwa 10 minut to tego nie czuć.

No i tak, to najsłabszy Rambo, ale też logiczna kontynuacja wątków, więc nie czuć, że to na siłę


RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 20-09-2019

Najsłabszy? coż za niespodzianka.
Wcale tego nie wieszczylem