![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 11-09-2019 A niby dlaczego nie? Ostatni film z serii. Odejdzie tak jak należy a nie "ze starości" (11-09-2019, 12:10)Krismeister napisał(a): A nie możesz przyjąć do wiadomości, że takim killerem będzie dopiero w trzecim akcie, jak zostaną przekroczone wszelkie granice? Więc jak niektórzy przewidują (i jak zapowiadał dawniej Stallone) przez 2/3 filmu będą snuje a na końcu "John Sam na Farmie". Na papierze "Rambo walczy z kartelami meksykańskimi" brzmiało ciekawie, zapowiedzi pokazują, że może wcale nie być. (10-09-2019, 21:06)Gieferg napisał(a): Shamar, jesteś trollem czy idiotą? :) Zapytał ktoś wstawiający 100 spoilerów RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 12-09-2019 Cytat:Więc jak niektórzy przewidują (i jak zapowiadał dawniej Stallone) przez 2/3 filmu będą snuje a na końcu "John Sam na Farmie". Na papierze "Rambo walczy z kartelami meksykańskimi" brzmiało ciekawie, zapowiedzi pokazują, że może wcale nie być.Oryginał to przecież John sam w dżungli więc wszystko wraca do korzeni RE: Rambo (1982-2019) - Pelivaron - 17-09-2019 Zapraszam do wspólnego jarania się nowym zwiastunem :) 30 sekunda - będzie miazga! Od jutra jadę z serią Rambo tak, aby zdążyć przed wizytą w kinie. RE: Rambo (1982-2019) - Snappik - 17-09-2019 Większej rzeźni od poniższej sceny nie da się zrobić, ale i tak wygląda to dobrze. RE: Rambo (1982-2019) - Paszczak - 17-09-2019 Większej może nie, ale za to bardziej różnorodną. Rambo stojący w miejscu i Azjaci rozpadający się na kawałki cokolwiek mnie swego czasu rozczarowali. Ale ten red band jednak pokazuje za dużo. Odradzam paczenie. RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 17-09-2019 Pokazali całą scenę finałową? żenada RE: Rambo (1982-2019) - marsgrey21 - 19-09-2019 Na ten moment Last Blood ma 47%, ale jakoś mnie to nie rusza, biorąc pod uwagę, że druga najlepsza część czyli John Rambo ma tam 38%... RE: Rambo (1982-2019) - Paszczak - 19-09-2019 Dwie recenzje, negatywna i pozytywna, wyraźnie pokazują gdzie leży pies pogrzebany: Cytat:In 2019's hypersensitive cultural environment, the depiction of murderous Mexican crime bosses and their cowering sex slaves encountering a literal white savior doesn't go down so easy. Cytat:Trump-era Rambo is essentially a human border wall keeping America safe from Mexican rapists and murderers. Absolutely deranged, a must-see.Czyli powinno być dobrze. RE: Rambo (1982-2019) - Grievous - 19-09-2019 Bez kitu. Te "negatywne" recenzje bardziej mnie zachęciły do seansu, niż te biedne trailery. RE: Rambo (1982-2019) - slepy51 - 19-09-2019 Te negatywne recki ogolnie sa mocne: Cytat:A film that aspires to be Logan, yet lands somewhere closer to The Texas Chain Saw Massacre. W sobotę jestem w kinie. RE: Rambo (1982-2019) - Snappik - 19-09-2019 Przecież te teksty z negatywnych recek zapowiadają film dekady. Co najmniej. RE: Rambo (1982-2019) - Mierzwiak - 19-09-2019 Wszech czasów od razu. RE: Rambo (1982-2019) - Snappik - 19-09-2019 Wszech czasów i alternatywnych rzeczywistości również ;) RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 20-09-2019 Fatalny film ale też jest to wspaniały film. Pod koniec sala klaskała. Kierowca autobusu też wstał. Krótki to film, który bez zbędnego bajdurzenia przechodzi do sedna i nikogo nie oszczędza. Źli ludzie są źli, nie w karykaturalny sposób. Po prostu są źli. Przemoc jest dosadna, ukazana w "paskudny" sposób, ale nie dochodzi do poziomu karykatury z części 4. Ogólnie film mówi bardzo dużo ważnych rzeczy o sytuacji w Meksyku, ale niestety jakościowo to jest Sobota-TV4-Core. Bawiłem się przednio. 6/10 z serduchem RE: Rambo (1982-2019) - Lawrence - 20-09-2019 (20-09-2019, 13:16)Corn napisał(a): ale niestety jakościowo to jest Sobota-TV4-Core. Jest ta okropnie sztuczna CGI-krew jak w Expendables? Właściwie to mnie nie dziwi, gdyż te wszystkie współczesne kręcone przez Stallone'a filmy nie uważam, za jakoś szczególnie dobre. No może jeszcze Rocky Balboa był OK, ale zarówno Rambo 4 czy Expendables w ogóle mi się nie podobały. Choć z drugiej strony ja nigdy wielkim fanem Sly'a nie byłem i wolałem filmy z Ahrnuldem. Tak też to pewnie nie dla mnie, ale cieszę się, że film się podobał. :) RE: Rambo (1982-2019) - Gieferg - 20-09-2019 Ponoć w USA i UK wyszła wersja, z której wyleciała jakaś 10 minutowa sekwencja (coś z burzą) na początku (stąd zmiana ze 100 na 89 minut), a już np. w Niemczech wersja pełna. A u nas? RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 20-09-2019 Jest sekwencja na początku, nie wiem jednak czy jest kompletna. Wydaje mi się, że była krótsza niż 10 minut RE: Rambo (1982-2019) - Gieferg - 20-09-2019 To może wyleciało coś jeszcze. Opis tej sceny z początku: Wszyscy, których opinie czytałem są raczej zgodni że to najsłabszy Rambo, czego się akurat spodziewałem od początku. RE: Rambo (1982-2019) - Corn - 20-09-2019 Yup, to ta sekwencja, więc jeśli trwa 10 minut to tego nie czuć. No i tak, to najsłabszy Rambo, ale też logiczna kontynuacja wątków, więc nie czuć, że to na siłę RE: Rambo (1982-2019) - shamar - 20-09-2019 Najsłabszy? coż za niespodzianka. Wcale tego nie wieszczylem |