![]() |
|
Highlander - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Highlander (/Thread-Highlander--161) |
RE: Highlander - Mefisto - 11-02-2024 (10-02-2024, 20:34)OGPUEE napisał(a): I idąc dalej tym tropem to w roli ok. 20-letniego Ramireza widziałbym Menę Massouda. W live action remake'u Aladyna Disneya był świetny jako Aladyn i jednym z nielicznych plusów. I przy okazji od razu mamy Egipcjanina w roli Egipcjanina, a nie Szkota grającego Kota w Butach ;). Ale w filmie nie ma nic, co by implikowało jakikolwiek miscast (już pomijając akcent Seana). Nawet oficjalne backstory Ramireza stwierdza jedynie, że urodził się w Egipcie, co nie znaczy, że musiał być Egipcjaninem, biorąc pod uwagę, że niewolnictwo kwitło tam na potęgę. Hollywood może w nowej wersji to zresztą wykorzystać to na swoją modłę i uczynić go opresjonowanym żymianinem ;) (10-02-2024, 20:58)Snappik napisał(a): Jeżeli już musieliby na casting Ramireza wcisnąć kogoś kolorowego to widziałbym Donalda Glovera. Jezus, nie! Jeśli jest jakikolwiek czarny w Holly, który już zrobił się nudny, to właśnie Glover. Za 2-3 lata nie będę w stanie patrzeć na typa już. Poza tym wiecznie młody 20latek pachnie mi wampiryzmem właśnie. Równie dobrze mogło by to być nieśmiertelne dziecko i nie byłaby to jakaś rewolucja. To już chyba wolę starca, który ma nieprzebrane pokłady energii przez swoją nieśmiertelność i fakt, że musi się bić w grze o życie. A jeszcze lepiej gdyby to był koleś przechodzący kryzys wieku średniego, który pchnął by go do samobóstwa, a tu zonk - nie możesz umrzeć kurwo, a co więcej, musisz uczestniczyć w turnieju. Motywacja takiego typa byłaby w tym momencie ciekawsza, bo albo dążyłby do tego, żeby mu ktoś jak najszybciej łeb uciął (przez co mógłby zostać uznany w środowisku za szaleńca, z którym nikt nie chce walczyć, bo w sumie co to za walka) albo wręcz przeciwnie - byłoby mu na rękę być nieśmiertelnym, więc z jednej strony walczyłby w tych pojedynkach jak lew, a z drugiej unikał ich najdłużej jak to możliwe. RE: Highlander - marsgrey21 - 11-02-2024 Ja na równi z Gloverem nie trawię jeszcze murzyna z Get Out oraz Yahya Abdul-Mateena II, nie zdziwię się jak ten ostatni dostanie rolę, bo on ma dobrego agenta, gra drewno, a mimo to wszędzie się dostaje, np. zagra RE: Highlander - Krismeister - 11-02-2024 Co ci takiego zrobił Glover RE: Highlander - shamar - 11-02-2024 (11-02-2024, 01:49)Mefisto napisał(a): Motywacja takiego typa byłaby w tym momencie ciekawsza, bo albo dążyłby do tego, żeby mu ktoś jak najszybciej łeb uciął (przez co mógłby zostać uznany w środowisku za szaleńca, z którym nikt nie chce walczyć, bo w sumie co to za walka) Był taki, w tym stylu, w oryginalnym filmie (patrz poprzednia strona tematu) ale scenę wycięto a pozniej spłonęła. Ostały się tylko zdjęcia. A tego pomysłu z ożywianiem zmarłych nie kupuję wcale. To już zalatuje dwójką, gdzie wskrzeszono... Ramireza. RE: Highlander - Corn - 11-02-2024 Jakiego pomysłu z ożywianiem zmarłych nie kupujesz? Tego z jedynki, wg którego nieśmiertelny staje się nim dopiero po pierwszej śmierci? RE: Highlander - shamar - 11-02-2024 Tego. (11-02-2024, 00:01)Corn napisał(a): oraz przywrócenia do życia jednej wybranej osoby z przeszłości RE: Highlander - Snappik - 11-02-2024 (11-02-2024, 01:49)Mefisto napisał(a):(10-02-2024, 20:58)Snappik napisał(a): Jeżeli już musieliby na casting Ramireza wcisnąć kogoś kolorowego to widziałbym Donalda Glovera. Ja tam nie czuję się znudzony, to nie jest jeszcze czas że widzisz czarnego typa w filmie i mówisz "Samuel L. Jackson'. Poza tym, on na większym ekranie jeszcze de facto nie błysnął w znaczącej roli - poza występem w Solo to ciężko znaleźć go w jakimś blockbusterze w ostatniej dekadzie, gdzie wskazujesz go palcem i mówi "O, Glover, fajnie". Natomiast podoba mi się sam motyw młodego Ramireza, bo ma to potencjał. RE: Highlander - marsgrey21 - 11-02-2024 Glover stał się nudny bo jest wszędzie, to jeden z tych "artystów" którzy na social media mieliby 2 linijki wypisujące wszystkie jego profesje jako artysty, ja go lubiłem jedynie w Community, Lando zjebał po całości moim zdaniem. RE: Highlander - Krismeister - 11-02-2024 Pokaż mi te wszędzie. Od 2020 roku jego artystyczne występy to: - album Childisha Gambino, którego nawet nie promował i pojawił się z dnia na dzień w pandemię - trzeci i czwarty sezon Atlanty, której był producentem, scenarzystą plus aktorem - Pan i Pani Smith, której jest producentem oraz aktorem i prawdopodobnie wpółscenarzystą ze swoim bratem - cameo w Across the Spider-Verse Kurwa no faktycznie, otwieram lodówkę a tam Glover xddd Aha a tak wygląda jego insta, pokaż mi te linijki opisu. A tego, że gość jest człowiekiem renesansu nie zaprzeczysz. Jest świetnym muzykiem, raperem, aktorem, reżyserem, scenarzystą, komediantem. https://www.instagram.com/donaldglover/ To nie pierwszy raz kiedy dosłownie chwalisz się swoją ignorancją. Zanim coś napiszesz to to po prostu sprawdź. Z fartem RE: Highlander - marsgrey21 - 11-02-2024 To są subiektywne odczucia. ![]() Burzysz się jakbym powiedział coś złego o Goslingu :( PS. A z tym renesansem nie przesadzaj, dzisiaj co drugi celebryta jest takim człowiekiem renesansu, a jak wszyscy są, to nikt nie jest. RE: Highlander - Krismeister - 11-02-2024 No nie wszyscy. Glover po prostu sprawdza się rewelacyjnie w każdej dziedzinie, której się podejmie. Plus no Glover i Bowie to moi dwaj idole także będę ich bronił jak Goslinga. Nie odniosłeś się do tego, że on nie jest „wszędzie”, przeproś. RE: Highlander - marsgrey21 - 11-02-2024 Przepraszam, ja też lubię Glovera, był świetny w Zabójczej Broni, dzisiaj rano oglądałem przy ćwiczeniach. RE: Highlander - Krismeister - 11-02-2024 Uśmiechnąłem się, przyjęte :) RE: Highlander - Gieferg - 11-02-2024 (11-02-2024, 13:17)marsgrey21 napisał(a): Przepraszam, ja też lubię Glovera, był świetny w Zabójczej Broni, dzisiaj rano oglądałem przy ćwiczeniach. W Back to The Future też był spoko, szkoda, że nie pojawił się w sequelach. A Gosling sprawdza się tylko w rolach androidów :> RE: Highlander - Mefisto - 11-02-2024 (11-02-2024, 03:50)shamar napisał(a): Był taki, w tym stylu, w oryginalnym filmie (patrz poprzednia strona tematu) ale scenę wycięto a pozniej spłonęła. Ostały się tylko zdjęcia. Kompletnie co innego. (11-02-2024, 10:51)Snappik napisał(a): Ja tam nie czuję się znudzony, to nie jest jeszcze czas że widzisz czarnego typa w filmie i mówisz "Samuel L. Jackson'. Przy czym Jackson, o ile faktycznie wpadł w szufladkę bycia Jacksonem, raczej nigdy mi się nie znudzi, bo to po prostu jedna z takich twarzy i osobowości, że nawet w gównianym Shafcie (tym ostatnim) przyjemnie się na niego patrzyło. Cytat:Poza tym, on na większym ekranie jeszcze de facto nie błysnął w znaczącej roli Bo jak dla mnie nie ma tego czegoś, żeby zagrać leada, za którym będziesz chciał skoczyć z mostu i dysponuje dość ograniczoną prezencją ekranową. Jako Lando był ok, ale i tak oryginał lepszy właśnie przez to. (11-02-2024, 12:44)Krismeister napisał(a): Pokaż mi te wszędzie. Od 2020 roku jego artystyczne występy to Ale gość nie musi grać w każdym możliwym filmie, żeby być obecnym na ustach wszystkich i, jak to się mówi, wyskakiwać z lodówki. Ja nie oglądam 90% współczesnego gówna, a i tak jestem zmęczony jego twarzą. Cytat:A tego, że gość jest człowiekiem renesansu nie zaprzeczysz. Jest świetnym muzykiem, raperem, aktorem, reżyserem, scenarzystą, komediantem. Mój borze! Czarny potrafiący rapować, grać w filmach i robić stand upy! Nigdy takiego nie było! Nigdy! :P RE: Highlander - marsgrey21 - 01-07-2024 https://www.cbr.com/henry-cavill-highlander-reboot-filming-update/ W styczniu mają kręcić reboot, niestety z Cavillem jako Connorem, wieślix 2.0 Highlander - zombie001 - 01-07-2024 Może pójdą w kompletnie inną stylówę, niż długie włosy :D Bo technicznie to najpewniej zmiecie Wiedźmina. Wysłane przy użyciu Tapatalka RE: Highlander - shamar - 01-07-2024 Przecież w oryginale nie mial długich włosów RE: Highlander - Mefisto - 01-07-2024 Na głowie nie. RE: Highlander - Corn - 01-07-2024 Nie no, przez kilka lat miał |