Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zagadki z Painta - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: Zagadki z Painta (/Thread-Zagadki-z-Painta--2193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zagadki z Painta - Hitch - 16-06-2011

Kurdę, myślałem, że dłużej się pomęczycie :(
Bartholomew zadaje.


RE: Zagadki z Painta - Bartholomew - 16-06-2011

[img][Obrazek: 34977778.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]
nie powinno byc trudne :)


RE: Zagadki z Painta - Ciuniek - 16-06-2011

Waleczne serce ;)


RE: Zagadki z Painta - Bartholomew - 16-06-2011

si, zadajesz :)


RE: Zagadki z Painta - Ciuniek - 17-06-2011

[Obrazek: zagadka4.png]


RE: Zagadki z Painta - BezcelowyAlbatros - 17-06-2011

"Dom zły"

Ode mnie coś łatwego, choć męczyłem się nad tym z językiem na wierzchu i kredkami rozsypanymi na stole, pół godziny. Kategoria: film polski

[Obrazek: zagadkayf.jpg]


RE: Zagadki z Painta - patyczak - 17-06-2011

Drzewo życia?


RE: Zagadki z Painta - patyczak - 17-06-2011

Nie doczytałem, że to film polski:P


RE: Zagadki z Painta - Albertino - 17-06-2011

Ewa chce spać? :P


RE: Zagadki z Painta - desjudi - 17-06-2011

ogród rozkoszy ziemskich? :)


RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011

(17-06-2011, 09:15)Albertino napisał(a): Ewa chce spać? :P
Też tak myślałem, ale Ewa na obrazku ewidentnie strzela focha :P

Może "U Pana Boga w ogródku"? :)




RE: Zagadki z Painta - hajtus - 17-06-2011

"Adam i Ewa" (serial Polski)?


RE: Zagadki z Painta - BezcelowyAlbatros - 17-06-2011

Albertino zgadł :) Chociaż popełniłem pewien kuriozalny błąd, albowiem byłem pewien, że film nosi tytuł "Ewa NIE chce spać", a tymczasem okazało się, że ten drugi to... pornol (przynajmniej takie otrzymuję wyniki w Google) :)

Pindolę, więcej nie rysuję ;)


RE: Zagadki z Painta - Albertino - 17-06-2011

i co teraz? ja nie chce!

oddaje komuś zaszczyt narysowania za mnie :P
heh, ja doszedłem do wniosku, że Ewa chcąc spać nie może iść z panem po lewej do łoża po spać tam na pewno nie będzie, więc stąd foch :)

tylko co teraz? ja nie chce!
oddaje komuś zaszczyt narysowania za mnie :P








(17-06-2011, 13:27)Albertino napisał(a): i co teraz? ja nie chce!

oddaje komuś zaszczyt narysowania za mnie :P
heh, ja doszedłem do wniosku, że Ewa chcąc spać nie może iść z panem po lewej do łoża po spać tam na pewno nie będzie, więc stąd foch :)

tylko co teraz? ja nie chce!
oddaje komuś zaszczyt narysowania za mnie :P

Edit: meh, czemu nie ma w tym temacie edycji? teraz to ja robię focha!




RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011

Nietykalni :)

Ten z lewej to niby Sean?


RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011

Te włosy prawie mnie zmyliły ;)

[Obrazek: alala1.jpg]


RE: Zagadki z Painta - patyczak - 17-06-2011

Maratończyk


RE: Zagadki z Painta - Albertino - 17-06-2011

Krwawy sport :P


RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011

(17-06-2011, 15:08)Albertino napisał(a): Krwawy sport :P
Hm, w sumie pasuje, ale chodzi o inny film :)




RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011

Nie Maratończyk i nie Death Race. Chodzi o zupełnie inny gatunek filmu.