![]() |
|
Zagadki z Painta - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: Zagadki z Painta (/Thread-Zagadki-z-Painta--2193) |
RE: Zagadki z Painta - Hitch - 16-06-2011 Kurdę, myślałem, że dłużej się pomęczycie :( Bartholomew zadaje. RE: Zagadki z Painta - Bartholomew - 16-06-2011 [img] Uploaded with ImageShack.us[/img]nie powinno byc trudne :) RE: Zagadki z Painta - Ciuniek - 16-06-2011 Waleczne serce ;) RE: Zagadki z Painta - Bartholomew - 16-06-2011 si, zadajesz :) RE: Zagadki z Painta - Ciuniek - 17-06-2011
RE: Zagadki z Painta - BezcelowyAlbatros - 17-06-2011 "Dom zły" Ode mnie coś łatwego, choć męczyłem się nad tym z językiem na wierzchu i kredkami rozsypanymi na stole, pół godziny. Kategoria: film polski
RE: Zagadki z Painta - patyczak - 17-06-2011 Drzewo życia? RE: Zagadki z Painta - patyczak - 17-06-2011 Nie doczytałem, że to film polski:P RE: Zagadki z Painta - Albertino - 17-06-2011 Ewa chce spać? :P RE: Zagadki z Painta - desjudi - 17-06-2011 ogród rozkoszy ziemskich? :) RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011 (17-06-2011, 09:15)Albertino napisał(a): Ewa chce spać? :PTeż tak myślałem, ale Ewa na obrazku ewidentnie strzela focha :P Może "U Pana Boga w ogródku"? :) RE: Zagadki z Painta - hajtus - 17-06-2011 "Adam i Ewa" (serial Polski)? RE: Zagadki z Painta - BezcelowyAlbatros - 17-06-2011 Albertino zgadł :) Chociaż popełniłem pewien kuriozalny błąd, albowiem byłem pewien, że film nosi tytuł "Ewa NIE chce spać", a tymczasem okazało się, że ten drugi to... pornol (przynajmniej takie otrzymuję wyniki w Google) :) Pindolę, więcej nie rysuję ;) RE: Zagadki z Painta - Albertino - 17-06-2011 i co teraz? ja nie chce! oddaje komuś zaszczyt narysowania za mnie :P heh, ja doszedłem do wniosku, że Ewa chcąc spać nie może iść z panem po lewej do łoża po spać tam na pewno nie będzie, więc stąd foch :) tylko co teraz? ja nie chce! oddaje komuś zaszczyt narysowania za mnie :P (17-06-2011, 13:27)Albertino napisał(a): i co teraz? ja nie chce! RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011 Nietykalni :) Ten z lewej to niby Sean? RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011 Te włosy prawie mnie zmyliły ;)
RE: Zagadki z Painta - patyczak - 17-06-2011 Maratończyk RE: Zagadki z Painta - Albertino - 17-06-2011 Krwawy sport :P RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011 (17-06-2011, 15:08)Albertino napisał(a): Krwawy sport :PHm, w sumie pasuje, ale chodzi o inny film :) RE: Zagadki z Painta - Nakf - 17-06-2011 Nie Maratończyk i nie Death Race. Chodzi o zupełnie inny gatunek filmu. |