![]() |
|
Spectre (2015) reż. Sam Mendes - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: JAMES BOND (https://forumkmf.pl/Forum-JAMES-BOND--57) +---- Wątek: Spectre (2015) reż. Sam Mendes (/Thread-Spectre-2015-re%C5%BC-Sam-Mendes--3607) |
RE: Bond 24 (2015) - Proteus - 04-12-2014 (04-12-2014, 14:16)Phil napisał(a): ale, cholera, ktoś pamięta Quantum? Organizację rządzącą światem i będącą XXI-wiecznym Widmem? Przeszli rebranding i wycofali się z biznesu manipulowania zasobami ![]() Mnie ciekawi czy zgodnie z plotkami, motyw Spectre zostanie pociągnięty poza jeden film i czy oznacza to przedłużenie kontraktu z Craigem. RE: Bond 24 (2015) - Proteus - 04-12-2014 Huntersky pisał, że ponoć na 25. Więc jestem ciekaw czy to będzie two-parter, czy może maksymalnie wydoją franczyzowy potencjał tego pomysłu. RE: Bond 24 (2015) - Mefisto - 04-12-2014 Worst title ever - jest jeszcze szansa, że to zmyła i finalny będzie bardziej poetycki. I mean, seriously - piosenka też by się tak musiała nazywać wzorem kanonu - a to już niedaleko do parodii pokroju Austina Powersa
RE: Bond 24 (2015) - Huntersky - 04-12-2014 Wyczuwam, że szykuje się plot twist rodem z Into Darkness, który zresztą tam też nie miał większego sensu. Pożyjemy, zobaczymy. Ciekawe kto zaśpiewa. RE: Bond 24 (2015) - military - 04-12-2014 Najgorszy tytuł w całej serii, ale cieszy mnie, że będzie Spectre. Zapowiedzieli coś w ten deseń w QoS, a potem o tym zapomnieli - a szkoda, bo pobudzili apetyt. RE: Bond 24 (2015) - Gieferg - 04-12-2014 Cytat: piosenka też by się tak musiała nazywać Ciekawe czemu. RE: Bond 24 (2015) - Mefisto - 05-12-2014 (04-12-2014, 21:50)Phil napisał(a): You know my name, another way to die? Wyjątki od reguły, których zresztą było więcej, bo i Nobody does it better - niemniej jest to jakaś tradycja
RE: Bond 24 (2015) - simek - 05-12-2014 Wyjątki od reguły, które akurat w filmach z Craigiem pojawiły się w 2 na 3 przypadki. Poza tym nie widzę przeszkód, żeby piosenka miała tytuł Spectre. RE: Bond 24 (2015) - Mefisto - 05-12-2014 No ale Bondy z Craigiem były w założeniu kompletnym odświeżeniem serii, więc jest to zrozumiałe. Zresztą piosenka sobie, a tytuł jest kijowy i bez niej. RE: Bond 24 (2015) - simek - 05-12-2014 Nie trzeba daleko szukać, jest przecież organizacja Smersz. RE: Bond 24 (2015) - Huntersky - 05-12-2014 Tylko, że książkowy Śmiersz przemianowano w filmach właśnie na Spectre. RE: Bond 24 (2015) - simek - 05-12-2014 Skoro najpewniej Quantum=Spectre, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w kolejnym filmie Spectre okazało się być Smerszem ![]() Tak w ogóle, to od samej nazwy Spectre/Smersz wali klimatem na kilometr, zaraz chyba powtórzę sobie Pozdrowienia z Moskwy. RE: Bond 24 (2015) - shamar - 06-12-2014 (04-12-2014, 21:50)Phil napisał(a): http://comicbook.com/2014/12/04/spectre-jesper-christensen-reprises-role-as-bond-villain-mr-whit/ Może jest jakaś nadzieja, na dokończenie "trylogii", w stylu cz.1 i 2? Choć nie za bardzo wiem, jak to ma się trzymać kupy skoro przeskoczyli wiele lat, w przyszłość. RE: Bond 24 (2015) - szopman - 06-12-2014 W starych Bondach też pierwsze 2 filmy były o Widmie, trzeci nie był powiazany z Widmem, a w 4tym wrócili do tego motywu
RE: Bond 24 (2015) - shamar - 06-12-2014 SPECTRE - czujecie ten subtelny dowcip ![]() (06-12-2014, 14:35)szopman napisał(a): W starych Bondach też pierwsze 2 filmy były o Widmie, trzeci nie był powiazany z Widmem, a w 4tym wrócili do tego motywu Ale "Goldfinger" był najlepszym z tamtych 4 a "Skyfall" będzie najgorszy, z tych 4 Chodziło mi głównie o przeskok czasowy. 2 pierwsze to początek kariery 007 a ten 4 wychodzi na to,że będzie to "po wielu latach".RE: Bond 24 (2015) - simek - 09-12-2014 LOL: http://www.rp.pl/artykul/9146,1163386-Zdjecia-do--Spectre--przesuniete--skradziono-samochody-Jamesa-Bonda.html Nie wiem jak wy, ale ja już jaram się tym alpejskim pościgiem. RE: Bond 24 (2015) - Huntersky - 16-12-2014 Oficjalna wóda nowego Spectre: ![]() Jestem dumny. RE: Bond 24 (2015) - simek - 16-12-2014 Muszę w końcu kiedyś spróbować tego Belvedera, ale akurat butelka z 007 na przodzie to troszkę wiocha jak dla mnie, przecież Bond na pewno nie będzie pił z takiej butelki, tylko ze zwykłej. RE: Bond 24 (2015) - Arahan - 16-12-2014 ![]() rozwaliło mnie ![]() A wódka bardzo dobra, niestety w kraju do tanich nie należy ;/ RE: Bond 24 (2015) - simek - 16-12-2014 To znaczy, że gdzieś za granicą jest tańsza? |