Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Spectre (2015) reż. Sam Mendes - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: JAMES BOND (https://forumkmf.pl/Forum-JAMES-BOND--57)
+---- Wątek: Spectre (2015) reż. Sam Mendes (/Thread-Spectre-2015-re%C5%BC-Sam-Mendes--3607)



RE: Bond 24 (2015) - Proteus - 04-12-2014

(04-12-2014, 14:16)Phil napisał(a): ale, cholera, ktoś pamięta Quantum? Organizację rządzącą światem i będącą XXI-wiecznym Widmem?

Przeszli rebranding i wycofali się z biznesu manipulowania zasobami Oczko

Mnie ciekawi czy zgodnie z plotkami, motyw Spectre zostanie pociągnięty poza jeden film i czy oznacza to przedłużenie kontraktu z Craigem.




RE: Bond 24 (2015) - Proteus - 04-12-2014

Huntersky pisał, że ponoć na 25. Więc jestem ciekaw czy to będzie two-parter, czy może maksymalnie wydoją franczyzowy potencjał tego pomysłu.


RE: Bond 24 (2015) - Mefisto - 04-12-2014

Worst title ever - jest jeszcze szansa, że to zmyła i finalny będzie bardziej poetycki. I mean, seriously - piosenka też by się tak musiała nazywać wzorem kanonu - a to już niedaleko do parodii pokroju Austina Powersa Uśmiech


RE: Bond 24 (2015) - Huntersky - 04-12-2014

Wyczuwam, że szykuje się plot twist rodem z Into Darkness, który zresztą tam też nie miał większego sensu. Pożyjemy, zobaczymy. Ciekawe kto zaśpiewa.


RE: Bond 24 (2015) - military - 04-12-2014

Najgorszy tytuł w całej serii, ale cieszy mnie, że będzie Spectre. Zapowiedzieli coś w ten deseń w QoS, a potem o tym zapomnieli - a szkoda, bo pobudzili apetyt.


RE: Bond 24 (2015) - Gieferg - 04-12-2014

Cytat: piosenka też by się tak musiała nazywać

Ciekawe czemu.


RE: Bond 24 (2015) - Mefisto - 05-12-2014

(04-12-2014, 21:50)Phil napisał(a): You know my name, another way to die? Uśmiech

Wyjątki od reguły, których zresztą było więcej, bo i Nobody does it better - niemniej jest to jakaś tradycja Uśmiech


RE: Bond 24 (2015) - simek - 05-12-2014

Wyjątki od reguły, które akurat w filmach z Craigiem pojawiły się w 2 na 3 przypadki. Poza tym nie widzę przeszkód, żeby piosenka miała tytuł Spectre.


RE: Bond 24 (2015) - Mefisto - 05-12-2014

No ale Bondy z Craigiem były w założeniu kompletnym odświeżeniem serii, więc jest to zrozumiałe. Zresztą piosenka sobie, a tytuł jest kijowy i bez niej.


RE: Bond 24 (2015) - simek - 05-12-2014

Nie trzeba daleko szukać, jest przecież organizacja Smersz.


RE: Bond 24 (2015) - Huntersky - 05-12-2014

Tylko, że książkowy Śmiersz przemianowano w filmach właśnie na Spectre.


RE: Bond 24 (2015) - simek - 05-12-2014

Skoro najpewniej Quantum=Spectre, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w kolejnym filmie Spectre okazało się być Smerszem Oczko

Tak w ogóle, to od samej nazwy Spectre/Smersz wali klimatem na kilometr, zaraz chyba powtórzę sobie Pozdrowienia z Moskwy.


RE: Bond 24 (2015) - shamar - 06-12-2014

(04-12-2014, 21:50)Phil napisał(a): http://comicbook.com/2014/12/04/spectre-jesper-christensen-reprises-role-as-bond-villain-mr-whit/

Quantum to Spectre? Spectre to Quantum? TAAAK, proszę!


Może jest jakaś nadzieja, na dokończenie "trylogii", w stylu cz.1 i 2?
Choć nie za bardzo wiem, jak to ma się trzymać kupy skoro przeskoczyli wiele lat, w przyszłość.



RE: Bond 24 (2015) - szopman - 06-12-2014

W starych Bondach też pierwsze 2 filmy były o Widmie, trzeci nie był powiazany z Widmem, a w 4tym wrócili do tego motywu Uśmiech


RE: Bond 24 (2015) - shamar - 06-12-2014

SPECTRE - czujecie ten subtelny dowcip Oczko

(06-12-2014, 14:35)szopman napisał(a): W starych Bondach też pierwsze 2 filmy były o Widmie, trzeci nie był powiazany z Widmem, a w 4tym wrócili do tego motywu Uśmiech

Ale "Goldfinger" był najlepszym z tamtych 4 a "Skyfall" będzie najgorszy, z tych 4 Uśmiech Chodziło mi głównie o przeskok czasowy. 2 pierwsze to początek kariery 007 a ten 4 wychodzi na to,że będzie to "po wielu latach".




RE: Bond 24 (2015) - simek - 09-12-2014

LOL: http://www.rp.pl/artykul/9146,1163386-Zdjecia-do--Spectre--przesuniete--skradziono-samochody-Jamesa-Bonda.html

Nie wiem jak wy, ale ja już jaram się tym alpejskim pościgiem.


RE: Bond 24 (2015) - Huntersky - 16-12-2014

Oficjalna wóda nowego Spectre:
[Obrazek: bv_mi6bottle_black.jpg]
Jestem dumny.


RE: Bond 24 (2015) - simek - 16-12-2014

Muszę w końcu kiedyś spróbować tego Belvedera, ale akurat butelka z 007 na przodzie to troszkę wiocha jak dla mnie, przecież Bond na pewno nie będzie pił z takiej butelki, tylko ze zwykłej.


RE: Bond 24 (2015) - Arahan - 16-12-2014

[Obrazek: comment_y0oHx7yoPt2mKlxTabPURXgVTNLgYHNj.jpg]
rozwaliło mnie Duży uśmiech

A wódka bardzo dobra, niestety w kraju do tanich nie należy ;/


RE: Bond 24 (2015) - simek - 16-12-2014

To znaczy, że gdzieś za granicą jest tańsza?