![]() |
|
REMAKE - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: REMAKE (/Thread-REMAKE--369) |
- military - 01-08-2007 Lepiej, lepiej, baaaardzo lepiej. Nie wiem dlaczego od razu tak nie zrobiliscie. :) EDIT: Nie widziałem żadnej wersji Autostopowicza, ale wszystkie opisane zmiany wydają mi się bezsensownie głupie i wprowadzone tylko po to, żeby uczynić film jak najbardziej płytkim. - romeck - 01-08-2007 Była taka koncepcja, ale w wyniku jakichś plusów ujemnych została odrzucona na korzyść innej. ;) - Mefisto - 01-08-2007 jest ok - choć jak się zbierze tego, to potem może się wolniej otwierać, ale na razie jest dobrze. Co do tekstu, to Dux już się chwalił przedpremierowo, a remake został słusznie zjechany :D - dillinger - 21-08-2007 jesli mozna zasugerowac tytul do dzialu to niech to bedzie: manhunter vs red dragon i oczywiscie niech zwyciezy ten z 1986 z zastrzezeniem ze mimo wysoce satysfakcjonujacej poprawnosci coxa do roli lectera stworzony jest jednak hopkins ;) - dillinger - 21-08-2007 military napisał(a):Lepiej, lepiej, baaaardzo lepiej. Nie wiem dlaczego od razu tak nie zrobiliscie. :) hauer w autostopowiczu i hopkins w milczeniu owiec to dwie najlepsze kreacje psychopatow w historii kina imo. wspinajac sie na wyzyny empatii nie potrafie wyrazic slowami wspolczucia z powodu twojego samoboja jakim bylo przeczytanie ciekawego skadinad zestawienia w dziale remake przed zobaczeniem orygianlu autostopowicza :wink: reamke potwierdza teze ze kino skonczylo sie gdzies po 95. od tego czasu dobre filmy zaczely byc wydarzeniem a nie norma. x muza utonela w powodzi chlamu i bezplodnosci tworcow. (a moze poprostu jestem zbyt sentymentalny :wink:) - Mefisto - 21-08-2007 dillinger napisał(a):reamke potwierdza teze ze kino skonczylo sie gdzies po 95. od tego czasu dobre filmy zaczely byc wydarzeniem a nie norma. x muza utonela w powodzi chlamu i bezplodnosci tworcow. (a moze poprostu jestem zbyt sentymentalny :wink:) właściwie to amen, choć z tym końcem bym nie przesadzał ;) jest jednak na pewno znacznie, znacznie, znacznie, znacznie, znacznie gorzej - hops - 21-10-2007 Długo odwlekana, ale wreszcie na stronie... AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [21.10.2007]: - "Sabrina" [1954 & 1995] - Autor: Beowulf Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania: http://film.org.pl/remake/index.html PS: Jak pewnie widać, nie bywam na forum i niewielę piszę, bo nie mam czasu. Pod moją nieobecność REMAKE'AMI teoretycznie zajmuje się Beowulf, ale już nie ode mnie zależy, jak często coś się będzie dzięki niemu pojawiało na stronie. Także maruderów odsyłam pod jego adres e-mailowy - znajduje się on na dole tegoż anonsowanego tekstu :) A ja wracam do możdżenia pracy magisterskiej i zarabiania na lepsze jutro. PS2: A czy Wy, głosowaliście już na PiS? - Mefisto - 21-10-2007 hopsiku masz wybaczone - za to Beo jest w podobnej sytuacji z tego, co wiem ;) - Eorath - 21-10-2007 Przychylam się do zdania Beowulfa -"Sabrina" Wildera zdecydowanie lepsza... :) - Beowulf - 21-10-2007 Yo everybody! Ja tylko gwoli wyjaśnienia. Zajmę się teoretycznie remake'ami pod nieobecność Michała F. zwanego dalej 'nocnym erotomanem'. Także dopóki ww. Pan nie poukłada sobie ostatecznie nędznego żywota, proszę wszelkie teksty słać do mnie, a wszelkie zjeby na forum lub do niego <ok> A i jedna prośba - porównujcie te remake'i częściej, bo ja nie znajdę aż tyle czasu, aby co 3-4 tygodnie podsyłać nowy... Mefi - z czasem u mnei coraz lepiej, wszystko sobie już poukładałem i zacznę wreszcie nadrabiać zaległe projekty. No i mam nadzieję, że częściej pisać do remake'ów, bo ta Sabrina spędzała mi sen z powiek przez półtora miesiąca... Eorath - rozumiem, że to subtelny sposób powiedzenia mi, że tylko w tym aspekcie się z tym tekstem zgadzasz? :D - Mefisto - 22-10-2007 spoko - jak się kiedyś zbiorę to może sam coś napiszę :> no i mam nadzieję, że nasz wspólny projekt o kryptonimie kryptonim jest nadal aktualny ;) się muszę w końcu zewrzeć i napisać wszystko :D - Beowulf - 22-10-2007 Zwieraj się zwieraj. ;) Akurat zrobimy premierę przy okazji nowego opisu remake'u. :twisted: - Eorath - 22-10-2007 Beowulf napisał(a):Eorath - rozumiem, że to subtelny sposób powiedzenia mi, że tylko w tym aspekcie się z tym tekstem zgadzasz? :D Nie, dlaczego? :D Tylko wyraziłam poparcie dla wyboru, ponieważ w pełni się zgadzam :) - Snuffer - 30-12-2007 Proponuję Manhunter i Red Dragon Halloween, z okazji nowej części. Nie widziałem oryginału więc nie wiem czy to pełnoprawny remake :roll: Texas Chainsaw Massacre a może 3:10 to Yuma? no i Cape Fear oczywiście. - Beowulf - 02-01-2008 Dawno tu nic nie było, sorki za opierdalanie się, ale za dużo korzystam z ostatnich lat życia studenckiego. ;) Niemniej, na weekendzie aktualizacja :!: - Mefisto - 02-01-2008 winni się tłumaczą :P - Beowulf - 02-01-2008 No przecież przyznałem się do winy. :P - hops - 06-01-2008 Nie wiem czy po weekendzie, ale na pewno przed feriami :) - Beowulf - 06-01-2008 A już kolejny czeka w kolejce, więc się śpiesz z obróbką. :P - hops - 08-01-2008 AKTUALIZACJA DZIAŁU REMAKE [08.01.2007]: - "Tożsamość Bourne'a" [1988 & 2002] - Autor: Dirk Zapraszam do czytania, komentowania i błędów wytykania: http://film.org.pl/remake/index.html PS: Oczywiście, nie jest to remake w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale próba przeniesienia tej samej książki na ekran po raz drugi. Ale do tego działu jak ulał pasuje, takie jest moje zdanie :P |