![]() |
|
mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: mother! (2017) reż. Darren Aronofsky (/Thread-mother-2017-re%C5%BC-Darren-Aronofsky--4497) |
RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 18-08-2017 Nowy plakat swiezutko z twittera: https://mobile.twitter.com/infinitejlaw/status/898605802595942401/photo/2 Zrzynka z dziela Romana Polanskiego. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017 Biorac pod uwage fakt, że Aronofsky wszem i wobec bębni, że film wzoruje się na Dziecku (tak, wiemy, że nakręcił je Polański) a chyba gdzieś czytałem o "hołdzie", inspiracje w kwestii plakatu nie są niczym zaskakującym. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 18-08-2017 (18-08-2017, 20:42)Kuba napisał(a): Biorac pod uwage fakt, że Aronofsky wszem i wobec bębni, że film wzoruje się na Dziecku (tak, wiemy, że nakręcił je Polański) a chyba gdzieś czytałem o "hołdzie", inspiracje w kwestii plakatu nie są niczym zaskakującym. Dla mnie trochę za bardzo odjechali z tym plakatem. Jest różnica między hołdem a ździerstwem :) RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Pelivaron - 18-08-2017 (18-08-2017, 19:26)Kuba napisał(a): Gośc od popularnych, wielkich filmów jak "Katedra" czy najlepszej sagi fantasy w historii polskiego kina (Legend) Dzięki, dzięki!! RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 20-08-2017 Swiezy trailer: https://twitter.com/JLAWBO/status/899048649107415040?s=09 Bardem: This house is too big for the two of us. Pfeiffer: Thank you for your hospitality. And your time it needed. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 22-08-2017 https://twitter.com/XanaduFitness/status/899904856718139392 Jeszcze bardziej odpłynęli i zrobili plakat nawet bardziej podobny do Rosemary's Baby RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 22-08-2017 Ten bilboard widoczny jest pewnie z kosmosu! Tymczasem interesujacy wywiad z rezyserem na Vulture.com Aronofsky przeniósł projekt na niezwykły proces próbny. "Trzy miesiące spędziliśmy z Jen i Javierem", wspomina. "Dostaliśmy magazyn w Brooklynie i przez trzy miesiące ćwiczyliśmy, a następnie nakręcono cały film z pomoca operatora. Nie ma jednak oświetlenia; Chodzilo o poruszanie sie. Pomimo tego, że brakuje scian i klatek schodowych, udało nam się poczuć ruch kamer i nauczyć się od nich. W trakcie prób koncentrował się szczególnie na grze Lawrence. http://www.vulture.com/2017/08/darren-aronofsky-mother.html _ RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 23-08-2017 Na Reddicie rezyser zaprzeczyl jakoby bohaterowie nazywali sie Grace i Eli. Stawiam na Varonike i Alberta. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Mierzwiak - 23-08-2017 Przestaję zaglądać do tego tematu, bo autentycznie obrzydzasz mi oczekiwanie na ten film. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 23-08-2017 Ja już dawno przestałem. Wystarczy mi Twitter Aronofskye'go i fakt, że wiem o tym co tu staż..lalique21 wrzuca za nim to zrobi. Łaskawie tylko nie wrzucaj tu spoilerów z samego filmu które pewnie będą latać we wrześniu, bo ktoś przypadkiem się na nie natknie. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Pelivaron - 23-08-2017 (23-08-2017, 11:01)Kuba napisał(a): Łaskawie tylko nie wrzucaj tu spoilerów z samego filmu które pewnie będą latać we wrześniu, bo ktoś przypadkiem się na nie natknie. Przecież lubisz spoilery. Sam się ich domagasz i je czytasz w wielu tematach. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 23-08-2017 W wielu? Ostatnie jakie kojarzę to GoT (bo tam spoilery to heh, nie psują nawet zabawy a tylko rozczarowują) i Wieża. Faktycznie, poluje na nie całymi dniami. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 23-08-2017 Spojlery blah blah, a sam Aronofski na reddicie przyznal, iz najbardziej oczywisty sekret z plakatow/trailera pozostal nieodkryty!! Dyskusja przez rezysera moderowana tutaj: https://www.reddit.com/user/mothermovie _ RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Reno - 23-08-2017 (23-08-2017, 10:22)Mierzwiak napisał(a): Przestaję zaglądać do tego tematu, bo autentycznie obrzydzasz mi oczekiwanie na ten film. +1 RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 26-08-2017 DUŻO lepszy plakat:
RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 27-08-2017 Kapitalny jest, a tutaj w wersji animowanej. Gdy kalejdoskop postuka sie palcem, wtedy rozpada sie i zobaczyc mozna nowy klip z Michelle Pfeiffer. Poza tym mozna dostrzec noworodka oraz JLaw w trzecim trymestrze. http://www.youllneveranswerthedooragain.com Tymczasem na twitterze Daren Aronofski osobiscie odpisal mi ze jestem "all over it" odniscie mojej rozminki o liczlie phi, ktora nota bene ukryta jest w nowym plakacie jako zlote ratio. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Monika - 28-08-2017 A mnie Daren Aronofski napisał, że chce się ze mną umówić i na randce opowie mi fabułę ze szczegółami a być może zaangażuje mnie w II części pt Macocha. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Szaman - 28-08-2017 A mi Daro (bo tak już kazał do siebie mówić) napisał, że chciałby kiedyś nakręcić film z Danielem Craigiem :) RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 28-08-2017 (28-08-2017, 15:45)Monika napisał(a): A mnie Daren Aronofski napisał, że chce się ze mną umówić i na randce opowie mi fabułę ze szczegółami a być może zaangażuje mnie w II części pt Macocha. Do tej do której wraz z nim i Akivą Goldsmanem piszę scenariusz? Zaczęlismy juz wstepne rozmowy o "Mamuśce", ale Akiva boi się, że ta trylogia może przebić zajebistością jego ulubioną serie filmów więc na raIe są dwie części. Scenariusz piszemy w Celtx a komunikujemy się na konfie na Fejsie. No spoko ziom. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Mierzwiak - 28-08-2017 Dobrze macie, mi po przeczytaniu co sądzę o Noe napisał - cytuję - "Go fuck yourself Mieryzwak" i nawet zdjęcia baletek kupionych pod wpływem Black Swan nie pomogły :( |