![]() |
|
X-Men: Apocalypse (2016) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: X-MEN UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-X-MEN-UNIVERSE--63) +---- Wątek: X-Men: Apocalypse (2016) (/Thread-X-Men-Apocalypse-2016--4540) |
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 13-07-2015 15 sekund z długiego teasera. Wow
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Juby - 13-07-2015 Logo ![]() RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Lambon - 13-07-2015 cały zwiastun http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=122788 RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Juby - 13-07-2015 Jest dobrze. Nie powoduje wzwodu jak teaser DoFP z Comic-Con (pierwszy trailer z "Time" Zimmera), ale zapowiada się kolejny dobry film o X-Menach. Podoba mi się Magneto z zarostem, nie podoba mi się Raven (ciągle w ludzkiej skórze) i sam nie wiem co myśleć o wyglądzie Apokalipsa. Pewnie ten sam trailer wypuszczą oficjalnie w październiku/ listopadzie. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Arahan - 13-07-2015 Kurde, czy teraz zwiastuny muszą mieć od 3 do 5 minut? No bez jaj ... RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Szaman - 13-07-2015 To wszystko jest montowane pod Comic Con, dlatego nie ma standardowych 2:30. Dlatego też Wonder Woman pojawia się znikąd, a zwiastun X-Menów to taki zlepek scen, mają to zrozumieć przede wszystkim nerdy, a nie potencjalni, niewtajemniczeni widzowie. Oczywiście oficjalnie wrzucone do internetu, tak jak BvS, nie mogą już raczej bronić się takim argumentem. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 13-07-2015 Zacznijmy od tego, że X:A kręcą od kiedy, od miesiąca dopiero? Tak czy inaczej dla mnie to imponujący kawał materiału jak na tak wczesny etap. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 13-07-2015 (13-07-2015, 16:37)Szaman napisał(a): To wszystko jest montowane pod Comic Con, dlatego nie ma standardowych 2:30. Dlatego też Wonder Woman pojawia się znikąd, a zwiastun X-Menów to taki zlepek scen, mają to zrozumieć przede wszystkim nerdy, a nie potencjalni, niewtajemniczeni widzowie. Oczywiście oficjalnie wrzucone do internetu, tak jak BvS, nie mogą już raczej bronić się takim argumentem.To prawda, ale w wiekszosci przypadkow znaczne czesc tego materiału to zwykle jest to samo, co jest w pierwszym teaserze/trailerze. Zmiany sa zwykle kosmetyczne (np. nie było odcięcia ręki Thora w zwiastunie drugiego "Thora"). RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Szaman - 13-07-2015 Kina wymagają formatu około 2:30, więc montaż będzie zupełnie inny. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 13-07-2015 To znaczy, ze bedzie krotszy, a nie koniecznie zupelnie inny. Te zwiastuny maja duzo zapychaczy, ujęć pomieszczen, dlugich ujęć. Po prostu sie to poskraca i bedzie, ale ogolny 'zarys' zwiastuna pewnie bedzie podobny. Na pewno faka Magneto wytna.
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Craven - 13-07-2015 Cały zwiastun? Raczej lewa połowa. Ale jest spoko. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Grievous - 14-07-2015 Wow, szok że ten teaser zbiera w necie tyle pozytywnych opinii. Ja się dziwię że w ogóle zaprezentowano tak mocno niedokończony materiał, bo wygląda to bardzo kiepsko, z Apokalipsem na czele ![]() ![]() Oczywiście nie ma czego tutaj oceniać, bo to właściwie surowe zdjęcia z planu, ale zamiast wzbudzić u mnie jakiekolwiek zainteresowanie tym projektem, to raczej je zdusili. Na plus Fassbender z brodą rzucający fuckiem i właściwie tyle. Wszystko od Foxa > X-Men: Apocalypse. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - shamar - 14-07-2015 Szału nie ma. Ale to przecież tylko część z nakręconych scen. Choć i tak nie podejrzewam, żeby film miał się zbliżyć do DOFP jakościowo. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Khet - 14-07-2015 (14-07-2015, 15:20)shamar napisał(a): Choć i tak nie podejrzewam, żeby film miał się zbliżyć do DOFP jakościowo. Masz rację, bo wskazuje na to właściwie.... nic. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 15-07-2015 http://www.slashfilm.com/stan-lee-x-men-apocalypse-cameo/ Jak nic zagra mutanta. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 15-07-2015 Mystique pewnie sie w niego zmieni. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 16-07-2015 Nie było, gdzie więc wrzucam tutaj. Było DC, jest i Marvel
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - SonnyCrockett - 16-07-2015 To taka biedniejsza część Marvela.
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 16-07-2015 Olivia Munn, JL i Kate Mara to całkiem spoko ekipa
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 16-07-2015 RZYG. Mam nadzieję że na tym zdjęciu kontakt X-Menów z Craptastyczną Czwórką się skończy. |