Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
X-Men: Apocalypse (2016) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: X-MEN UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-X-MEN-UNIVERSE--63)
+---- Wątek: X-Men: Apocalypse (2016) (/Thread-X-Men-Apocalypse-2016--4540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 13-07-2015

15 sekund z długiego teasera. Wow Język


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Juby - 13-07-2015

Logo
[Obrazek: 9WmWLFa.jpg]




RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Lambon - 13-07-2015

cały zwiastun
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=122788


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Juby - 13-07-2015

Jest dobrze. Nie powoduje wzwodu jak teaser DoFP z Comic-Con (pierwszy trailer z "Time" Zimmera), ale zapowiada się kolejny dobry film o X-Menach. Podoba mi się Magneto z zarostem, nie podoba mi się Raven (ciągle w ludzkiej skórze) i sam nie wiem co myśleć o wyglądzie Apokalipsa.

Pewnie ten sam trailer wypuszczą oficjalnie w październiku/ listopadzie.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Arahan - 13-07-2015

Kurde, czy teraz zwiastuny muszą mieć od 3 do 5 minut? No bez jaj ...


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Szaman - 13-07-2015

To wszystko jest montowane pod Comic Con, dlatego nie ma standardowych 2:30. Dlatego też Wonder Woman pojawia się znikąd, a zwiastun X-Menów to taki zlepek scen, mają to zrozumieć przede wszystkim nerdy, a nie potencjalni, niewtajemniczeni widzowie. Oczywiście oficjalnie wrzucone do internetu, tak jak BvS, nie mogą już raczej bronić się takim argumentem.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 13-07-2015

Zacznijmy od tego, że X:A kręcą od kiedy, od miesiąca dopiero? Tak czy inaczej dla mnie to imponujący kawał materiału jak na tak wczesny etap.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 13-07-2015

(13-07-2015, 16:37)Szaman napisał(a): To wszystko jest montowane pod Comic Con, dlatego nie ma standardowych 2:30. Dlatego też Wonder Woman pojawia się znikąd, a zwiastun X-Menów to taki zlepek scen, mają to zrozumieć przede wszystkim nerdy, a nie potencjalni, niewtajemniczeni widzowie. Oczywiście oficjalnie wrzucone do internetu, tak jak BvS, nie mogą już raczej bronić się takim argumentem.
To prawda, ale w wiekszosci przypadkow znaczne czesc tego materiału to zwykle jest to samo, co jest w pierwszym teaserze/trailerze. Zmiany sa zwykle kosmetyczne (np. nie było odcięcia ręki Thora w zwiastunie drugiego "Thora").


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Szaman - 13-07-2015

Kina wymagają formatu około 2:30, więc montaż będzie zupełnie inny.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 13-07-2015

To znaczy, ze bedzie krotszy, a nie koniecznie zupelnie inny. Te zwiastuny maja duzo zapychaczy, ujęć pomieszczen, dlugich ujęć. Po prostu sie to poskraca i bedzie, ale ogolny 'zarys' zwiastuna pewnie bedzie podobny. Na pewno faka Magneto wytna. Uśmiech


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Craven - 13-07-2015

Cały zwiastun? Raczej lewa połowa. Ale jest spoko.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Grievous - 14-07-2015

Wow, szok że ten teaser zbiera w necie tyle pozytywnych opinii. Ja się dziwię że w ogóle zaprezentowano tak mocno niedokończony materiał, bo wygląda to bardzo kiepsko, z Apokalipsem na czele Język
[Obrazek: 3228a3b7fafcd822de87f0342816ef69.jpg]

Oczywiście nie ma czego tutaj oceniać, bo to właściwie surowe zdjęcia z planu, ale zamiast wzbudzić u mnie jakiekolwiek zainteresowanie tym projektem, to raczej je zdusili. Na plus Fassbender z brodą rzucający fuckiem i właściwie tyle. Wszystko od Foxa > X-Men: Apocalypse.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - shamar - 14-07-2015

Szału nie ma. Ale to przecież tylko część z nakręconych scen.
Choć i tak nie podejrzewam, żeby film miał się zbliżyć do DOFP jakościowo.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Khet - 14-07-2015

(14-07-2015, 15:20)shamar napisał(a): Choć i tak nie podejrzewam, żeby film miał się zbliżyć do DOFP jakościowo.

Masz rację, bo wskazuje na to właściwie.... nic.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 15-07-2015

http://www.slashfilm.com/stan-lee-x-men-apocalypse-cameo/

Jak nic zagra mutanta.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 15-07-2015

Mystique pewnie sie w niego zmieni.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 16-07-2015

Nie było, gdzie więc wrzucam tutaj. Było DC, jest i Marvel

[Obrazek: PH6DNj6BubnY9d_1_l.jpg]


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - SonnyCrockett - 16-07-2015

To taka biedniejsza część Marvela. Oczko


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 16-07-2015

Olivia Munn, JL i Kate Mara to całkiem spoko ekipa Język


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 16-07-2015

RZYG. Mam nadzieję że na tym zdjęciu kontakt X-Menów z Craptastyczną Czwórką się skończy.