Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. (/Thread-Zbieractwo-czyli-plakaty-ulotki-itp--735)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- majlo - 08-10-2009

Jaka to dla Ciebie ludzka cena? Ja mam jeszcze dwa na wystawienie, ale to dopiero jak będę w Polsce, za 2 tyg.

A tymczasem, dorwałem jeszcze kilka takich:

[Obrazek: dys.th.jpg]


- Craven - 08-10-2009

15 zl kup teraz i do domu :)

te zwykłe są spoko, ale mocniej nakręciłem się na te białe, są ciekawsze.


- B2Ka - 08-10-2009

Ja dzisiaj widziałem vlepy Dystryktowe w komunikacji miejskiej, wzorem był właśnie ten biały plakat. Wie ktoś gdzie idzie takie dostać?


- Craven - 08-10-2009

Hmm... naklejke albo dostalem do biletu kinowego albo do czegos innego dokladali... ale stawiam na kino.


- majlo - 08-10-2009

W jakim formacie te "vlepy"?


- Anonymous - 08-10-2009

W kinach tego od groma jest, wystarczy zagadać z obsługą, przecież oni dają takie rzeczy...


- majlo - 08-10-2009

Jeśli chodzi o naklejki w takim formacie jak normalne ulotki, to nawet nie trzeba pytać obsługi, bo to jest w stojakach razem z ulotkami wystawione (przynajmniej w Multikinie). Sam "zakosiłem" cały pliczek tego. :)


- Predator895 - 08-10-2009

Tego i tak nie przebijecie :D
[Obrazek: image191e.th.jpg]

P.S. nalepki są już dostępne od jakiegoś miesiąca. Przykleiłem je na drzwi od klatki, ( nie licząc tych od społeczniary która pode mną mieszka) lodówkę itp. wiec trochę kiepawo u was z refleksem :D


- majlo - 08-10-2009

Hmm, Lubuski?


- Predator895 - 08-10-2009

Tylko dla ludzi :D


- Anonymous - 08-10-2009

Piękna bransoletka... :)


- Craven - 09-10-2009

Szacun za oznakowany "fluid" :D


- Tyler Durden - 28-11-2009

Już wiem co chcę dostać 6 grudnia:
http://www.kdc.pl/poduszka-moj-sekretny-pamietnik-hannah-montana_p10424729.html#longDescr


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Hannibal - 11-12-2009

I know what you're thinking, punk.

[Obrazek: kubek1v.jpg]
[Obrazek: kubek2.jpg]

Wczoraj przyszło. Szybka realizacja, świetne wykonanie, z przesyłką 31zł.

Jakbyście chcieli wiedzieć gdzie takie robią to PW.

Nawiązując do rozmowy z innego tematu - moje nowe naczynie na whisky :grin:


- Predator895 - 13-12-2009

Szacun <ok>


- B2Ka - 17-01-2010

Mam pytanie do tych, którzy zbierają plakaty. Jeżeli nie ma na allegro to skąd najlepiej zamawiać jakiś filmowy plakat? Bo szukam tego z Blade Runnera autorstwa Drew Struzana i jedynie na Amazonie po jakieś 40 złotych. Sprawdzam jeszcze eBay. Są jakieś inne opcje obojętnie czy Polska czy zagranica.


- military - 17-01-2010

Zawsze zamawiam ze sklepów z plakatami, których sporo w necie, ale wątpię żebyś znalazł tam Struzana. Za to na pewno znajdziesz 40 wariacji na temat Scarface i 70 różnych Don Corleone'ów.


- Hannibal - 17-01-2010

http://www.movieposter.com/cgi-bin/mpw8/search.pl


- Battonsson - 17-01-2010

Ja kupiłem tutaj plakat do Hollow Mana:

http://www.moviegoods.com/movie_poster/blade_runner_1982.htm

Jak widać Blade Runnerów jest spory wybór (typów i rozmiarów)

Wysylka do Polski 15 dolców + 1 dolec ubezpieczenia (chyba nieobowiązkowe to ubezpieczenie ale ja wziąłem, bo razem mi wyszło 130 zł, to lepiej ubezpieczyć jakby zaginęło na Atlantyku ;) )


- B2Ka - 17-01-2010

Ooo, dzięki Battonsson, są konkretne ceny widzę, a nie 90$. Jeszcze jedno pytanie wymiary są w calach czy czymś innym?