![]() |
|
Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. (/Thread-Zbieractwo-czyli-plakaty-ulotki-itp--735) |
- majlo - 08-10-2009 Jaka to dla Ciebie ludzka cena? Ja mam jeszcze dwa na wystawienie, ale to dopiero jak będę w Polsce, za 2 tyg. A tymczasem, dorwałem jeszcze kilka takich:
- Craven - 08-10-2009 15 zl kup teraz i do domu :) te zwykłe są spoko, ale mocniej nakręciłem się na te białe, są ciekawsze. - B2Ka - 08-10-2009 Ja dzisiaj widziałem vlepy Dystryktowe w komunikacji miejskiej, wzorem był właśnie ten biały plakat. Wie ktoś gdzie idzie takie dostać? - Craven - 08-10-2009 Hmm... naklejke albo dostalem do biletu kinowego albo do czegos innego dokladali... ale stawiam na kino. - majlo - 08-10-2009 W jakim formacie te "vlepy"? - Anonymous - 08-10-2009 W kinach tego od groma jest, wystarczy zagadać z obsługą, przecież oni dają takie rzeczy... - majlo - 08-10-2009 Jeśli chodzi o naklejki w takim formacie jak normalne ulotki, to nawet nie trzeba pytać obsługi, bo to jest w stojakach razem z ulotkami wystawione (przynajmniej w Multikinie). Sam "zakosiłem" cały pliczek tego. :) - Predator895 - 08-10-2009 Tego i tak nie przebijecie :D ![]() P.S. nalepki są już dostępne od jakiegoś miesiąca. Przykleiłem je na drzwi od klatki, ( nie licząc tych od społeczniary która pode mną mieszka) lodówkę itp. wiec trochę kiepawo u was z refleksem :D - majlo - 08-10-2009 Hmm, Lubuski? - Predator895 - 08-10-2009 Tylko dla ludzi :D - Anonymous - 08-10-2009 Piękna bransoletka... :) - Craven - 09-10-2009 Szacun za oznakowany "fluid" :D - Tyler Durden - 28-11-2009 Już wiem co chcę dostać 6 grudnia: http://www.kdc.pl/poduszka-moj-sekretny-pamietnik-hannah-montana_p10424729.html#longDescr RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Hannibal - 11-12-2009 I know what you're thinking, punk. ![]() ![]() Wczoraj przyszło. Szybka realizacja, świetne wykonanie, z przesyłką 31zł. Jakbyście chcieli wiedzieć gdzie takie robią to PW. Nawiązując do rozmowy z innego tematu - moje nowe naczynie na whisky :grin: - Predator895 - 13-12-2009 Szacun <ok> - B2Ka - 17-01-2010 Mam pytanie do tych, którzy zbierają plakaty. Jeżeli nie ma na allegro to skąd najlepiej zamawiać jakiś filmowy plakat? Bo szukam tego z Blade Runnera autorstwa Drew Struzana i jedynie na Amazonie po jakieś 40 złotych. Sprawdzam jeszcze eBay. Są jakieś inne opcje obojętnie czy Polska czy zagranica. - military - 17-01-2010 Zawsze zamawiam ze sklepów z plakatami, których sporo w necie, ale wątpię żebyś znalazł tam Struzana. Za to na pewno znajdziesz 40 wariacji na temat Scarface i 70 różnych Don Corleone'ów. - Hannibal - 17-01-2010 http://www.movieposter.com/cgi-bin/mpw8/search.pl - Battonsson - 17-01-2010 Ja kupiłem tutaj plakat do Hollow Mana: http://www.moviegoods.com/movie_poster/blade_runner_1982.htm Jak widać Blade Runnerów jest spory wybór (typów i rozmiarów) Wysylka do Polski 15 dolców + 1 dolec ubezpieczenia (chyba nieobowiązkowe to ubezpieczenie ale ja wziąłem, bo razem mi wyszło 130 zł, to lepiej ubezpieczyć jakby zaginęło na Atlantyku ;) ) - B2Ka - 17-01-2010 Ooo, dzięki Battonsson, są konkretne ceny widzę, a nie 90$. Jeszcze jedno pytanie wymiary są w calach czy czymś innym? |