![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Negrin - 23-05-2009 Przekaz, nie przekaz -- linkowany niedawno na tym forum filmik "Transforminators" nie byłby taki śmieszny, gdyby był słabo wykonany :) - Mierzwiak - 23-05-2009 Negrin mówisz tak jakby plakaty większości dużych produkcji były dobrze wykonane ;] - Negrin - 23-05-2009 Mierzwiak, mówisz tak, jakbyś równał w dół :D - Mierzwiak - 23-05-2009 Ok, muszę użyć argumentu ostatecznego: to taka konwencja. Happy? : ) - Snappik - 23-05-2009 Super plakat! Zac :* :twisted: W ogóle powinna powstać seria plakatów planowanych rimejków. Chciałbym zobaczyć takiego Orlando Blooma w roli Rocky'ego :) - Negrin - 23-05-2009 Mierzwiak, Snappik znalazł Ci zajęcie na następne parę tygodni. Wszystkie klasyki mają być, aait? - Mefisto - 29-06-2009 Plakat fajny, ale Foxx? WTF? - Anonymous - 29-06-2009 Każde dziecko wie, że Harry'ego dziś może i powinien zagrać tylko i wyłącznie Hugh Jackman. - Mental - 29-06-2009 Solo napisał(a):Każde dziecko wie, że Harry'ego dziś może i powinien zagrać tylko i wyłącznie Hugh Jackman. nie wiem, co wie każde dziecko, wiem natomiast, co wie (a przynajmniej powinien wiedzieć) każdy w miarę dorosły: że hugh jackman doskakuje eastwoodowi ledwie do kutasa i harry'ego to on se może grać, ale księcia walii. co do plakatu to ma potencjał, acz na razie niewykorzystany:) - Gal Anonim - 30-06-2009 Mental napisał(a):Każdy w miarę dorosły wie, że Hugh Jackman przypomina nieco aparycją Clinta Eastwooda, a poza tym to dobry aktor. :)Solo napisał(a):Każde dziecko wie, że Harry'ego dziś może i powinien zagrać tylko i wyłącznie Hugh Jackman. - Hitch - 30-06-2009 Solo napisał(a):Każde dziecko wie, że Harry'ego dziś może i powinien zagrać tylko i wyłącznie Hugh Jackman.Jeden z niewielu razy sie z toba zgodze :) Jednak zaznaczam iz to bedzie tylko marna podrobka, choc najlepsza jaka jest mozliwa do zrobienia. - Anonymous - 30-06-2009 Mental napisał(a):nie wiem, co wie każde dziecko, wiem natomiast, co wie (a przynajmniej powinien wiedzieć) każdy w miarę dorosły: że hugh jackman doskakuje eastwoodowi ledwie do kutasa Ech Mental, Mental, żebyś Ty się tak czasami nie napinał i widział oczywista ironię... :) Ale tak na serio: Jackman jest z urody (i sylwetki) łudząco podobny do młodego Eastwooda i fizycznie jest predysponowany do pewnych ról. - Mental - 30-06-2009 jeśli to była ironia, to posypuje głowę popiołem. czasami mam zwyczajnie problem z odróżnieniem poczciwego sarkazmu od namaszczonej powagi - i chodzi tu wyłącznie o ciebie:) - Anonymous - 30-06-2009 No była, była, ale racja - tak w połowie, bo Jackman nadaje się fizycznie do roli Callahana, ale jako aktor to już trochę mniej, choć w sumie... - Mental - 30-06-2009 fizycznie? a ja fizycznie przypominam morgana freemana. czy to mnie predysponuje do głównej roli w remake'u skazanych na shawshank? dla mnie jackman to się nadaje albo na okładkę vivy z gola klata na plaży, albo do blockbustera dla dzieci. dajcie znać, jak pojawi się w jakimś dramacie sensacyjnym. wtedy może się do niego choć troche przekonam. - Mierzwiak - 30-06-2009 Mental udaje że nie pamięta jego dobrej roli w Prestiżu : ) - Mental - 30-06-2009 dobrej? ok, niech będzie, że dobra, ale bale, cane i bowie byli znacznie lepsi. poza tym prestiż to nie dramat sensacyjny:) - Mierzwiak - 30-06-2009 Dla mnie był bardzo dobry (ale tak jak piszesz reszta obsady była lepsza), ale napisałem po prostu dobry asekuracyjnie, żeby cię za bardzo nie rozjuszyć : ) Wracając do meritum: Fajny plakat Phil, tylko to logo Warnera mi tam nie pasuje na środku, sprawia że całość wygląda jak okładka VHS. - Anonymous - 30-06-2009 Mental napisał(a):dajcie znać, jak pojawi się w jakimś dramacie sensacyjnym. A co powiesz o "Fountain"? Nie sprawdził się? - Mierzwiak - 30-06-2009 Fountain to dramat SENSACYJNY? :> |