![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
- Jakuzzi - 12-05-2007 Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodów :) Jak kazdy optymista. 8) - Anonymous - 12-05-2007 Hitch napisał(a):Te dlugie wlosy sa takie troche...nachalnie (i bezcelowo) odmladzajace.. :? Jakie tam długie ... Co by to był za Rambo bez takich włosów? - Hitch - 12-05-2007 Ale to juz nie jest ten sam Rambo tak czy owak. Tutaj wlosy nie dodaja mu powagi tylko wzbudzaja smiech. - military - 13-05-2007 Założę się, że Rambo 4 nie będzie pogadanką o starości jak Rocky Balboa - to nie jest cechą tej serii. Będzie akcja, dużo akcji. I dobrze, szkoda jedynie że Rambo wygląda tutaj jak karykatura samego siebie... - apone - 13-05-2007 A ja myślę, że czwóreczkę będzie się równie przyjemnie oglądało co trzy poprzednie części. Na fotki Craiga przed Casino Royale również wszyscy psioczyli, a efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Czekam z niecierpliwością na powrót Johna 8) - military - 13-05-2007 Ja też czekam, nie mówię że film będzie zły. :) Po prostu spójrzcie na zdjęcie parę postów wyżej... Karykatura jak z komiksu o Asterixie. - tomashec - 16-05-2007 i pierwsze dwa oficjalne zdjecia: http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-18.jpg http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-19.jpg - Jakuzzi - 16-05-2007 Tom, ty ciagle swoje. Jeszcze nie zalapales, ze tutaj jest wlasciwy temat do tych fotek: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=54807#54807 ? Wiem, wiem, jestem menda. ;) - Mush Room - 16-05-2007 Noś, Jakuzzi, ładnie pojechał z koksem :D - Hitch - 16-05-2007 Tu akurat sie zgodze z Jakuzzim. Te fotki sa po prostu smieszne a Rambo gruby. - tomashec - 16-05-2007 Hitch napisał(a):Tu akurat sie zgodze z Jakuzzim. Te fotki sa po prostu smieszne a Rambo gruby. te fotki nie sa smieszne a Rambo jest niegruby. 8) jakuz: jako ze wciaz cie lubie daruje ci zycie, ale i tak jestes zakichany madafaka! :wink: - Anonymous - 17-05-2007 tomashec napisał(a):i pierwsze dwa oficjalne zdjecia: Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E a wszystki zrzędzące mendy niech się udławią swoimi złośliwościami :P to trzeci film na mojej liście najbardziej oczekiwanych na ten i nastepny rok (po The Dark Knight i Transformers), tylko żałuję że przez te niemal 20 lat Sylwek wcześniej na to nie wpadł to może teraz zamiast częsci 4 powstawałaby szósta 8) Każda kolejna fotka upewnia mnie w przekonaniu że to słuszna decyzja nakręcić ten film. Jak dla mnie Rambo IV to bardziej sensowny pomysł na film niż Rocky VI, a biorąc pod uwagę, że ten ostatni był świetny, to jestem dobrej myśli :] - tomashec - 19-05-2007 mysle ze to jest najwieksza niespodzianka jaka sly mogl sprawic (przynajmniej mnie) - jestescie pierwsi w polsce, ktorzy to zobacza:). pierwszy - rozwalajacy!!!!! - teaser JOHNA RAMBO: CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> (do sciagniecia) (You Tube) zapowiada sie ze nie bedzie to pg-13 8) a R jak nic:) - Anonymous - 19-05-2007 MEEGAAAWYYYYPAAAAASS tylko pokazali chyba trochę za dużo (trzy i pół minuty samych konkretów) :? oglądac na własną odpowiedzialność :!: Ciekawe kto sie teraz będzie śmiał :twisted: moje nastawienie do tego filmu całkeim optymistyczne, ale teraz jest megaoptymistyczne. Kiedy premiera? :) - Mierzwiak - 19-05-2007 Ja przyznaję, że nie jest mi już do śmiechu, myliłem się, nieźle to wygląda, a ile gore :D Jedyne co mi przeszkadza to Sly "grający" dokładnie tak jak w Rocky Balboa. No ale hej, to w końcu Sly. On tylko tak potrafi. - tomashec - 19-05-2007 jak cholera miazdzy cyce ten zwiastun. przygotowany specjalnie na potrzeby festiwalu Cannes.. premiera dopiero w maju 2008 !! :( mam nadzieje ze jednak szybciej.... prawa w polsce ma monolith.... - Milord - 19-05-2007 Świetne :twisted: Klimat lat 80ych powróci. Oby tylko był też Main Theme Goldsmitha. Czekam na ten film. - Anonymous - 19-05-2007 Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodówTeraz już masz. Cytat:premiera dopiero w maju 2008 !! Aaarrrghhh :evil: - military - 19-05-2007 Dżizas Krajst! Zapowiada się film, jakiego nie było co najmniej od 15 lat! Po zwiastunie widać, że efekty są gotowe (bo pewnie tworzono je na planie), no i większe sceny akcji też, zatem nie wiem co zajmie tak dużo czasu, że premierę muszą ustalać na 2008... Hitch napisał(a):Zaloze sie ze w JR znow beda rozmyslania na temat przemijania itd. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D - Anonymous - 19-05-2007 Hitch napisał(a):Zaloze sie ze w JR znow beda rozmyslania na temat przemijania itd.z tego co widać w trailerze to zamiast rozmyślań mamy tu raczej różne ciekawe sposoby "przemijania" :lol: (to co się stało kierowcy łazika rozłożyło mnie na łopatki). |