Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



- Jakuzzi - 12-05-2007

Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodów :)

Jak kazdy optymista. 8)


- Anonymous - 12-05-2007

Hitch napisał(a):Te dlugie wlosy sa takie troche...nachalnie (i bezcelowo) odmladzajace.. :?

Jakie tam długie ...

Co by to był za Rambo bez takich włosów?


- Hitch - 12-05-2007

Ale to juz nie jest ten sam Rambo tak czy owak. Tutaj wlosy nie dodaja mu powagi tylko wzbudzaja smiech.


- military - 13-05-2007

Założę się, że Rambo 4 nie będzie pogadanką o starości jak Rocky Balboa - to nie jest cechą tej serii. Będzie akcja, dużo akcji. I dobrze, szkoda jedynie że Rambo wygląda tutaj jak karykatura samego siebie...


- apone - 13-05-2007

A ja myślę, że czwóreczkę będzie się równie przyjemnie oglądało co trzy poprzednie części. Na fotki Craiga przed Casino Royale również wszyscy psioczyli, a efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Czekam z niecierpliwością na powrót Johna 8)


- military - 13-05-2007

Ja też czekam, nie mówię że film będzie zły. :) Po prostu spójrzcie na zdjęcie parę postów wyżej... Karykatura jak z komiksu o Asterixie.


- tomashec - 16-05-2007

i pierwsze dwa oficjalne zdjecia:

http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-18.jpg
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-19.jpg


- Jakuzzi - 16-05-2007

Tom, ty ciagle swoje. Jeszcze nie zalapales, ze tutaj jest wlasciwy temat do tych fotek:

http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=54807#54807
?


Wiem, wiem, jestem menda. ;)



- Mush Room - 16-05-2007

Noś, Jakuzzi, ładnie pojechał z koksem :D


- Hitch - 16-05-2007

Tu akurat sie zgodze z Jakuzzim. Te fotki sa po prostu smieszne a Rambo gruby.


- tomashec - 16-05-2007

Hitch napisał(a):Tu akurat sie zgodze z Jakuzzim. Te fotki sa po prostu smieszne a Rambo gruby.

te fotki nie sa smieszne a Rambo jest niegruby. 8)

jakuz: jako ze wciaz cie lubie daruje ci zycie, ale i tak jestes zakichany madafaka! :wink:


- Anonymous - 17-05-2007

tomashec napisał(a):i pierwsze dwa oficjalne zdjecia:

http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-18.jpg
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-19.jpg

Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E

a wszystki zrzędzące mendy niech się udławią swoimi złośliwościami :P

to trzeci film na mojej liście najbardziej oczekiwanych na ten i nastepny rok (po The Dark Knight i Transformers), tylko żałuję że przez te niemal 20 lat Sylwek wcześniej na to nie wpadł to może teraz zamiast częsci 4 powstawałaby szósta 8) Każda kolejna fotka upewnia mnie w przekonaniu że to słuszna decyzja nakręcić ten film. Jak dla mnie Rambo IV to bardziej sensowny pomysł na film niż Rocky VI, a biorąc pod uwagę, że ten ostatni był świetny, to jestem dobrej myśli :]


- tomashec - 19-05-2007

mysle ze to jest najwieksza niespodzianka jaka sly mogl sprawic (przynajmniej mnie) - jestescie pierwsi w polsce, ktorzy to zobacza:).

pierwszy - rozwalajacy!!!!! - teaser JOHNA RAMBO:



CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">




(do sciagniecia)

(You Tube)

zapowiada sie ze nie bedzie to pg-13 8) a R jak nic:)


- Anonymous - 19-05-2007

MEEGAAAWYYYYPAAAAASS

tylko pokazali chyba trochę za dużo (trzy i pół minuty samych konkretów) :? oglądac na własną odpowiedzialność :!:

Ciekawe kto sie teraz będzie śmiał :twisted: moje nastawienie do tego filmu całkeim optymistyczne, ale teraz jest megaoptymistyczne. Kiedy premiera? :)


- Mierzwiak - 19-05-2007

Ja przyznaję, że nie jest mi już do śmiechu, myliłem się, nieźle to wygląda, a ile gore :D

Jedyne co mi przeszkadza to Sly "grający" dokładnie tak jak w Rocky Balboa. No ale hej, to w końcu Sly. On tylko tak potrafi.


- tomashec - 19-05-2007

jak cholera miazdzy cyce ten zwiastun. przygotowany specjalnie na potrzeby festiwalu Cannes.. premiera dopiero w maju 2008 !! :( mam nadzieje ze jednak szybciej.... prawa w polsce ma monolith....


- Milord - 19-05-2007

Świetne :twisted: Klimat lat 80ych powróci. Oby tylko był też Main Theme Goldsmitha. Czekam na ten film.


- Anonymous - 19-05-2007

Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodów
Teraz już masz.

Cytat:premiera dopiero w maju 2008 !!

Aaarrrghhh :evil:


- military - 19-05-2007

Dżizas Krajst! Zapowiada się film, jakiego nie było co najmniej od 15 lat!

Po zwiastunie widać, że efekty są gotowe (bo pewnie tworzono je na planie), no i większe sceny akcji też, zatem nie wiem co zajmie tak dużo czasu, że premierę muszą ustalać na 2008...

Hitch napisał(a):Zaloze sie ze w JR znow beda rozmyslania na temat przemijania itd.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


- Anonymous - 19-05-2007

Hitch napisał(a):Zaloze sie ze w JR znow beda rozmyslania na temat przemijania itd.
z tego co widać w trailerze to zamiast rozmyślań mamy tu raczej różne ciekawe sposoby "przemijania" :lol: (to co się stało kierowcy łazika rozłożyło mnie na łopatki).