![]() |
|
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
|
RE: A View to a Kill 2014 - Szaman - 26-04-2014 catherine zeta-jones RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 26-04-2014 Catherine Zeta-Jones RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 26-04-2014 2 Zeta dla Crasha. Odkuł się skubaniec! ![]() RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 26-04-2014 Yupiii;) RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 26-04-2014 krysiron, za Cate nie dostałbyś punktów! wczoraj orka, dzisiaj mordęga... jutro muszę dać coś naprawdę prostego :) RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 26-04-2014 Wiedziałem, że wszyscy wiedzą, więc na szybko chciałem napisać. Zresztą i literówkę w nazwisku zrobiłem :) RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 27-04-2014 Cholera. Mój pierwszy Avtak tutaj trwał zaledwie 5 tygodni i objął tylko 76 kadrów. Dzisiaj będzie 40 kadrów, a żaden z graczy nie jest w stanie wyjść poza magiczną granicę 20 punktów. Jesteśmy uziemieni aż do wakacji? Może wprowadzić punktację zaczynającą się od 6 punktów, żeby przyspieszyć grę? :) Niestety muszę dzisiaj przełożyć grę. Będzie o 23. A jak nikt nie przyjdzie, to trudno. RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 27-04-2014 Jak pisałem - kiepsko widzę tą edycję. RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 27-04-2014 Zobaczymy jak pójdzie dziasiaj. Jeśli będzie taka orka na ugorze jak ostatnio to będzie można się zastanawiać nad 6 punktami. RE: A View to a Kill 2014 - Doveling - 27-04-2014 Czemu przeszkadza Wam długa rozgrywka? Rozumiem tylko Cassela, może go znużyć. ;) RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 27-04-2014 Jak dla mnie to codziennie mogłoby być o 23, więc nowa godzina mi nie przeszkadza. RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 27-04-2014 He he, od razu mówię, że gra o godz. 23 to będą wyjątki (czasem też może w ogóle odwołam grę). Cytat:Jak pisałem - kiepsko widzę tą edycję. Ano, pisałeś – ale sądziłem, że masz na myśli swoje osiągnięcia w tym Avtaku. :) Cytat:Rozumiem tylko Cassela, może go znużyć. Jeszcze nie jest tak źle, skoro się podjąłem organizacji, to nie będę od razu narzekał. Ale to fakt, miałem nadzieję, że skończymy przed mundialem, a na to się nie zanosi. Cytat:będzie można się zastanawiać nad 6 punktami. Uff, dzięki za głos zrozumienia. Normalnie nie zawracałbym sobie i wam tym głowy, ale skoro idziecie wszyscy łeb w łeb, a punktów zdobywacie tyle co kot napłakał, 6-punktowa skala mogłaby przydać grze trochę dynamiki. Na razie spróbuję po prostu dawać coś łatwiejszego. Runda 39 Kategoria: film ![]() RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 27-04-2014 12... RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 27-04-2014 8.... RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 27-04-2014 oto 12 RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 27-04-2014 Vanishing Point RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 27-04-2014 francuski łącznik RE: A View to a Kill 2014 - Albertino - 27-04-2014 samuraj RE: A View to a Kill 2014 - Szkotka - 27-04-2014 Miś..... RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 27-04-2014 Nie lubię poniedziałku |