Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604)



RE: A View to a Kill 2014 - Szaman - 26-04-2014

catherine zeta-jones


RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 26-04-2014

Catherine Zeta-Jones



RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 26-04-2014

2 Zeta dla Crasha. Odkuł się skubaniec!

[Obrazek: 2014avtak38.jpg]



RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 26-04-2014

Yupiii;)


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 26-04-2014

krysiron, za Cate nie dostałbyś punktów!

wczoraj orka, dzisiaj mordęga... jutro muszę dać coś naprawdę prostego :)


RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 26-04-2014

Wiedziałem, że wszyscy wiedzą, więc na szybko chciałem napisać. Zresztą i literówkę w nazwisku zrobiłem :)


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 27-04-2014

Cholera. Mój pierwszy Avtak tutaj trwał zaledwie 5 tygodni i objął tylko 76 kadrów.
Dzisiaj będzie 40 kadrów, a żaden z graczy nie jest w stanie wyjść poza magiczną granicę 20 punktów.
Jesteśmy uziemieni aż do wakacji?
Może wprowadzić punktację zaczynającą się od 6 punktów, żeby przyspieszyć grę? :)

Niestety muszę dzisiaj przełożyć grę. Będzie o 23. A jak nikt nie przyjdzie, to trudno.



RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 27-04-2014

Jak pisałem - kiepsko widzę tą edycję.


RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 27-04-2014

Zobaczymy jak pójdzie dziasiaj. Jeśli będzie taka orka na ugorze jak ostatnio to będzie można się zastanawiać nad 6 punktami.


RE: A View to a Kill 2014 - Doveling - 27-04-2014

Czemu przeszkadza Wam długa rozgrywka? Rozumiem tylko Cassela, może go znużyć. ;)


RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 27-04-2014

Jak dla mnie to codziennie mogłoby być o 23, więc nowa godzina mi nie przeszkadza.


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 27-04-2014

He he, od razu mówię, że gra o godz. 23 to będą wyjątki (czasem też może w ogóle odwołam grę).

Cytat:Jak pisałem - kiepsko widzę tą edycję.

Ano, pisałeś – ale sądziłem, że masz na myśli swoje osiągnięcia w tym Avtaku. :)

Cytat:Rozumiem tylko Cassela, może go znużyć.

Jeszcze nie jest tak źle, skoro się podjąłem organizacji, to nie będę od razu narzekał. Ale to fakt, miałem nadzieję, że skończymy przed mundialem, a na to się nie zanosi.

Cytat:będzie można się zastanawiać nad 6 punktami.

Uff, dzięki za głos zrozumienia. Normalnie nie zawracałbym sobie i wam tym głowy, ale skoro idziecie wszyscy łeb w łeb, a punktów zdobywacie tyle co kot napłakał, 6-punktowa skala mogłaby przydać grze trochę dynamiki. Na razie spróbuję po prostu dawać coś łatwiejszego.

Runda 39

Kategoria: film

[Obrazek: av39.jpg]



RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 27-04-2014

12...


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 27-04-2014

8....


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 27-04-2014

oto 12


RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 27-04-2014

Vanishing Point


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 27-04-2014

francuski łącznik


RE: A View to a Kill 2014 - Albertino - 27-04-2014

samuraj


RE: A View to a Kill 2014 - Szkotka - 27-04-2014

Miś.....


RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 27-04-2014

Nie lubię poniedziałku