![]() |
|
The Avengers (2012) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: The Avengers (2012) (/Thread-The-Avengers-2012--1855) |
RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Mierzwiak - 10-05-2013 Juby, osłabiasz mnie. Po pierwsze, Joker w TDK nie musiał wcale dać się zamknąć. Zrobił to, żeby dostać Laua powiadasz? I co to wniosło do fabuły? Nic. Spalił kolesia na stercie kasy; genialna scena, by the way, ale wnosząca coś wyłącznie do postaci Jokera, ale już do fabuły nie bardzo. Po drugie, wracając do Avengers, Loki dał się złapać po to, żeby - uwaga! będzie wyliczanka niezwykle skomplikowanych kwestii, które mogłeś przegapić: - Uśpić czujność Avengersów, a co za tym idzie... - ...zgromadzić ich w jednym miejscu i poddać działaniu włóczni... - ...która to włócznia swoją kosmiczną mocą skłóci ekipę i rozzłości Zielonego... - ...do czego jeszcze bardziej przyczyni się atak Hawkeye'a, niespodziewany, bo złapanie Lokiego uśpiło czujność wszystkich, nie wiem czy wspominałem... - ...oraz, w końcu, by rozbić ekipę. Wspominałeś, że wystarczyłoby, by tylko włócznia znalazła się na pokładzie i mam rozumieć że ta sama włócznia sprawiłaby, że Thor zamknąłby się w plastikowej celi i zrzucił z lotniskowca, tak? Zakładamy oczywiście, że to włócznia wcisnęłaby przycisk :) Nie mówiąc już o fenomenalnej scenie rozmowy z Black Widow, w Twojej wersji pt. "Scarlett Johansson i rozmowa z włócznią". Poza tym, nawet przyjmując, że złapanie Lokiego nie ma żadnego sensu czy uzasadnienia - co jest kosmiczną bzdurą - to wnosząca bardzo dużo do filmu fabularna wolta, jasne, mało oryginalna, ale co z tego? PS. Oglądałem znowu tydzień temu. 9/10, czyli bez zmian. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Juby - 10-05-2013 Ale wiesz, że przed twoim postem już napisałem do Crova: (09-05-2013, 22:19)Crov napisał(a): Yyyyyy... Masz racje. To ja się myliłem (zapomniałem, że to tekst Lokiego wzbudził podejrzliwość wszystkich). Tobie muszę oddzielnie przyznawać się do błędu? No dobra, macie racje, pomyliłem się. W mojej ocenie nic to nie zmienia, ale mieliście rację a ja się myliłem. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Gieferg - 18-05-2013 Plota: http://www.comicbookmovie.com/fansites/TheDailySuperHero/news/?a=79635 RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Szaman - 18-05-2013 Już zdementowano http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=79800 RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Mierzwiak - 18-05-2013 http://www.aliensgroup.pl/4677_Gry_i_komiks_The_Avengers_THE_AVENGERS_HULK_LIFE_SIZE_STATUE.html Kto kupuje? :) RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Huntersky - 18-05-2013 Szkoda, że w skali 1:1 nie ma tego: http://www.hottoys.com.hk/productDetail.php?productID=75 :( RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Gal Anonim - 18-05-2013 Jest i rozwiodło się z Ryanem Reynoldsem, a potem sypiał z tym Sean Penn. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Huntersky - 18-05-2013 Ale to unikat, który ciężko znaleźć, nie mówiąc już o sprowadzeniu do kraju itd. :/ RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - MOLQ - 19-05-2013 Szkoda, ze nie ma "ruchliwych" czesci :( RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Gal Anonim - 21-05-2013 Marvel is known for low salaries and replacing any actor who doesn't accept the company's way of doing business. In fact, the studio has already threatened to replace Hemsworth. But Marvel doesn't want to replace Downey at this point and it seems that the actor is using that leverage to fight for his co-stars by threatening not to return for "Iron Man 4" and possibly any other Marvel film unless they all get appropriate pay raises. http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=28308 Spoko Downey jest spoko. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Red - 21-05-2013 Podsumowując całą sytuację: - RDJ załapał się na zajebiście dobry kontrakt z procentem od zysków, stąd jego kosmiczne wynagrodzenia. Zdobył go, bo studio obawiało się, że pierwszy Iron Man będzie klapą. - Reszta aktorów dostała podwyżkę o 0,5 mln i dostanie kolejne 0,5 mln, jeżeli filmy przekroczą dochody 500 mln $ - Były ploty o tym, że wywalają Rennera, ale je zdementowano. - Scarlett i Hermsworth są podobno zagrożeni wywaleniem, ale z gambitem RDJ-a (i ich nadchodzącymi filmami) IMO na 95% zostaną - potwierdzono, że wróci Robert i będą dwie nowe postacie: Quicksilver i Scarlett Witch Reasumując - przez wprowadzenie mutantów i nowych herosów w serialu Agents of Shield mogą ograniczyć czas ekranowy pierwszego składu, podnosząc im wypłaty ale proporcjonalnie do czasu spędzonego na filmie. :D RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - SonnyCrockett - 21-05-2013 Zaczyna się walka o kasę :P Ale ile Evans i Hermsworth dostali za udział poza 500 tys. podwyżką? Jeżeli dostali z 10-15 mln to powinni siedzieć cicho bo prawda jest taka że całość zainteresowania uniwersum na dzień dzisiejszy ciągnie RDJ i zbiera za to zasłużone profity. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Gieferg - 21-05-2013 Czy powinni siedzieć cicho to się okaże po wynikach Dark World i Winter Soldiera. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Gal Anonim - 21-05-2013 (21-05-2013, 12:00)SonnyCrockett napisał(a): Zaczyna się walka o kasę :P Ale ile Evans i Hermsworth dostali za udział poza 500 tys. podwyżką? Jeżeli dostali z 10-15 mln to powinni siedzieć cicho bo prawda jest taka że całość zainteresowania uniwersum na dzień dzisiejszy ciągnie RDJ i zbiera za to zasłużone profity.No masz napisane przecież jasno, że większość obsady dostała jakieś 200 tysi. A interesujące raczej w tym niusie wydało mi się to, że Dałnej ociąga się z potwierdzeniem występu w Iron Manie 4, bo chce podwyżki dla innych. Jeżeli to prawada to bardzo spoko ruch. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - SonnyCrockett - 21-05-2013 Ale sorry Evans, Hermsworth czy nawet Johansson lub Renner na pewno nie robią za 200 tys. w takie bajery to ja nie wierzę. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Red - 21-05-2013 Czemu nie? Mogli mieć bonusy od dochodów, tylko że na innych zasadach niż RDJ. Poza tym Renner wypłynął w 2008, 2009 roku i grał może w 2, 3 blockbusterach, ScarJo jest znana główne z komedii i paru mniejszych produkcji a Hermsworth też nie był supergwiazdą przed Thorem. Tak że jak dla mnie niech każdy ma 7 baniek na wstępie + bonusy wg starych zasad i finito:). RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Szaman - 21-05-2013 Teraz Renner i Hemsworth robią za 5 mln$, tyle dostali odpowiednio za Bourne'a i Śnieżkę. Marvel wyczyniał już różne cuda z gażami przy Iron Manie 2, w sumie nie wiem co im to daje, bo budżety ich superprodukcji nie odbiegają zbytnio od obecnego standardu. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - SonnyCrockett - 21-05-2013 Z tego co piszą po necie to Renner, Hemsworth, Evans i Ruffalo dostali za Avengersów po 2-4 mln $ a Johansson i L. Jackson 4-6 mln. Czyli za podobne stawki robili zapewne przy poprzednich filmach uniwersum. To rzeczywiście mało w porównaniu do tego co filmy zarabiają, ale odzwierciedla niestety ich wartość na rynku i powyżej powiedzmy tych 10 mln za film raczej nie podskoczą. RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - Mefisto - 21-05-2013 Mogą mnie zatrudnić. Jestem tani, zadowolę się milionikiem :) RE: Avengers- Wrażenia, opinie, spoilery - SonnyCrockett - 21-05-2013 Się znalazła call-girl, milion się marzy ja za 100 tys. wezmę każdą pracę na planie "Avengers II" :P |