![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Jakuzzi - 23-04-2008 Czuc w tym reke Mignoli. Swietny plakat. - Mierzwiak - 23-04-2008 Autorem plakatu jest Drew Struzan, ale kto go tam wie :P - Jakuzzi - 23-04-2008 Temu nie przecze, ale Drew, moim zdaniem, do stylu Mignoli wyraznie nawiazywal. ;) Widac to zwlaszcza w gornej polowie plakatu. - Donia Agata - 23-04-2008 Nie wiem, czy już tu był prezentowany i chwalony: ![]() Nic dodać nic ująć. Prosty, jasny komunikat, bez zbędnych ozdobników i jakiejkolwiek pretensjonalności. - Mierzwiak - 23-04-2008 Litości! ![]()
- Tyler Durden - 23-04-2008 Nie wspominając już o tym, że to drugie śmierdzi photoshopem na kilometr ;) - Oconnel - 25-04-2008 Wow. I co wy na to? :) Dla mnie bomba :p ![]() Źródło: http://www.whysoserious.com/itsallpartoftheplan/poster.htm - Snuffer - 25-04-2008 Moc! Średni tagline, ale wykonanie wprost genialne :) - Snappik - 25-04-2008 Ja pierdziele taki plakat chcialbm wywiesic u siebie na scianie :) Trzyma klimat. - Mierzwiak - 25-04-2008 Najlepszy. Plakat. Ever. Nie mam więcej pytań :) - Danus - 25-04-2008 O jezusie, o mało nie spadłem z krzesła:shock: . TDK to będzie wielki film. Plakat cudaśny :wink: - Q - 28-04-2008 5 nowych plakatów z "The Dark Knight": ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Źródło: http://www.omelete.com.br/cine/100012318.aspx - Mierzwiak - 28-04-2008 Nie są słabe, po prostu poprzednie tak wysoko podniosły poprzeczkę, że te wydają się nieco rozczarowujące. Plakat z motocyklem jest efekciarski i niech sobie będzie, w filmie będą też spektakularne akcje, dlaczego nie zasugerować tego na jednym z wielu plakatów? Te z postaciami mają ode mnie plus za klimat, chociaż mogłyby być nieco lepsze. Tak czy siak wszystkie biją na głowę kloaczne postery z Hulków i innych blockbusterów na które wydano ponad 100 mln, a na "artystów" robiących plakaty góra 10 dolców. - Tomek-1 - 28-04-2008 Mam nadzieję, że Batman będzie w filmie naprawdę w ten sposób zjeżdżał motocyklem po budynku. W przeciwnym razie będę zawiedziony :D - soldamn - 28-04-2008 plakaty z twarzą jockera z są z wiadomego powodu masakrycznie nieostre, ale mimo wszystko mogli się bardziej postarać. BTW przeróbka fanowska IMO bije oryginał - Cassel - 29-04-2008 Heh, w pierwszej chwili myślałem, że to Robert "Iron Man" Downey Jr. Ale rzecz w tym, że nie przypominam sobie, czy kiedykolwiek widziałem Sandlera innego jak bez zarostu i z fryzurą na jajko. A tu proszę. Jak to mawiała moja babcia: zara inny chłopak! (z akcentem na 'za') :)
- Mierzwiak - 30-04-2008 ![]() Hmm, nie jest źle, ale mogli się bardziej postarać. - majkel78 - 30-04-2008 I tak lepszy niż ten pierwszy, który kojarzył się z Mortal Komat. - Mierzwiak - 30-04-2008 ![]() ![]() Ugh, okropne. Ale przynajmniej film dostał R, więc jest światełko w tunelu. - Sana - 30-04-2008 te plakaty jeszcze uwydatniły brzydotę Parker |