Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - Khet - 04-10-2013

Właśnie pojawił się nowy patch, który w większości wypadków... wiesza konsolę. W tym u mnie, brawo :/.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 04-10-2013

Czy jestem jedynym, którego ulubioną stacją jest Radio Mirror Park?




RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 04-10-2013

Low Down FM all the way. Nie sądziłem, że aż tak bardzo polubię klasyczny soul. :)


GTA Online: przeszedłem ten niesławny wyścig, kupiłem jakieś ubranie (tworzenie postaci jest fatalne swoją drogą...) i... mam pustą mapę, nic do roboty. Za to jest coś, czego się najbardziej obawiałem, czyli wkurzający idioci, chcący mnie zastrzelić/przejechać/spalić jak tylko mnie zobaczą. Mam nadzieję, że większość misji można przejść solo (ew. z zaufanym zespołem :))


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 04-10-2013

Ponoć przy premierze Online na serwery wbiło się ponad 15 milionów ludzi. Dla porównania, "World of Warcraft", żeby uzbierać 10 milionów potrzebował... dziewięciu lat :)

Cytat:Właśnie pojawił się nowy patch, który w większości wypadków... wiesza konsolę. W tym u mnie

If you click okay it crashes the PS3 to the point you have to unplug it. The solution seems to be wait 30-40seconds before pressing x. It worked for me the download is only 39mb.


RE: Grand Theft Auto - military - 04-10-2013

Cytat:Ponoć przy premierze Online na serwery wbiło się ponad 15 milionów ludzi. Dla porównania, "World of Warcraft", żeby uzbierać 10 milionów potrzebował... dziewięciu lat :)

Nie powinieneś tego tak porównywać. Równie dobrze można powiedzieć, że GTA zajęło to 16 lat (GTA 1,2,3,VC,SA,LCS,VCS,4,BoGT,L&D,CW,5).


RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 04-10-2013

A w przypadku WoW moglbys powiedziec, ze prawie 20 lat. ;)


RE: Grand Theft Auto - wujo444 - 04-10-2013

Poza tym, to informacja wzięta z dupy, bo WoW miał 10 mln subskrybentów (czyli ludzi płącących kasę za granie) w 2008 roku.

http://www.powerwordgold.net/2013/07/world-of-warcraft-subscribers-2005-2013.html


RE: Grand Theft Auto - Khet - 05-10-2013

(04-10-2013, 19:30)Hitch napisał(a): If you click okay it crashes the PS3 to the point you have to unplug it. The solution seems to be wait 30-40seconds before pressing x. It worked for me the download is only 39mb.

Tak właśnie zrobiłem przy czwartej próbie i poszło. Niemniej - absmak :P

Samo GTAO nadal kuleje, bo mimo wszystko ciągle rozłącza, a dołączenie lub zainicjowanie jakiejś gry trwa wieki. Czyli jednak dalej czekam.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 05-10-2013

Mi tam od wczoraj działa jak marzenie.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 06-10-2013

Po raz pierwszy zdarzyło mi się wpaść na innego bohatera zupełnie przypadkiem. Spieprzałem Franklinem na piechotę przed policją a tu nagle Trevor drze się pytając, czy go śledzę po czym proponuje wypad na piwo :D


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 07-10-2013



Najlepsze od 6:45 :)


RE: Grand Theft Auto - Juby - 08-10-2013

Wiem że większość tu osób nastawionych jest na dyskusję o GTA V, ale jestem tak zirytowany grą Vice City, że muszę tutaj o coś zapytać. Czy poniższa rozpiska misji z gry jest ch**a warta?
http://pl.gta.wikia.com/wiki/Misje_w_GTA_Vice_City

Przeszedłem wszystkie misje fabularne, a nawet te których wg niej nie musiałem przechodzić (u Haitańczyków i Kubańczyków), mam wykonane 4 z 7 misji potrzebnych do rozpoczęcia W obronie własności, a mimo to... NIC. Na mapie nie mam kompletnie nic do wykonania. Przeszedłem 4 z 7 zalecanych zadań które muszę spełnić (Punkt Charlie, Dystrybucja, Taxageddon, Reflektor) a gra nie idzie do przodu. Nie mam ochoty więcej się w nią męczyć, ktoś ma jakąś radę? Bo jeżeli nie jest tak jak tu napisano i muszę przejść 100% wszystkiego na mapie aby zagrać dwie finałowe misje (czyli zrobić jeszcze misje w salonie samochodowym, kupić klub malibu i przejść w nim 4 misje + ostatnia misja w budce telefonicznej + dwie misje u Philla Casidiego) to ode mnie ta irytująca gra otrzymuje środkowy palec i instaluje San Andreas.


RE: Grand Theft Auto - Juby - 08-10-2013

[Obrazek: 1341858117_You-Dont-Say-Meme-Rage-Face-Nicolas.png]

Muszę wykupić przynajmniej 4 nieruchomości i wykonać w nich misje, I TO ZROBIŁEM!


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 08-10-2013

Trzeba wykupić 7 nieruchomości żeby ukończyć grę:

http://gta.wikia.com/Missions_in_GTA_Vice_City


RE: Grand Theft Auto - Juby - 08-10-2013

Czyli tak jak myślałem, instrukcja z GTAwiki jest do dupy (twierdzi, że wystarczą 4 z 7). Dzięki Mierzwiak.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 08-10-2013

Polskie wersje wiki z reguły są do dupy, trzymaj się od nich z daleka.


RE: Grand Theft Auto - military - 08-10-2013

A ja niedawno doszedłem do Three Leaf Clover w czwórce - chyba tej misji nie trzeba przedstawiać. Adrenalina tryska uszami, takich misji powinno być więcej. Aż musiałem odpocząć, kiedy w samej końcówce dałem się złapać w tunelu obstawionym z dwóch stron. Walka była zażarta, niestety poległem.:)


RE: Grand Theft Auto - Norton - 08-10-2013

Juby, ja, z tego co pamiętam, musiałem zaliczyć wszystkie misje z nieruchomości, a w ostatnie dwie [z głownego wątku] nie mogłem zagrać, bo nie wygenerowałem przychodów ze strip clubu (trzeba było tam posiedzieć i wydać kilkaset [bodaj] dolarów na panienki - przez ten gówniany motyw skończyłem grę miesiąc później, niż powinienem). Tak czy siak, polecam wykonać misje w pozostałych 3 nieruchomościach (no, 2, bo w strip clubie wystaczy, jak wspominałem, spędzić kilka minut na oglądaniu), nie powinno to zająć wiele czasu, a niektóre misje sa zajebiste (np. te związane z Malibu - nie wiem, czy już je zaliczyłeś, bo te twoje nazwy misji - Punkt Charlie, Reflektor itp. - kompletnie nic mi nie mówią). Ech, Vice City, wspomnienia. Do dziś (nie grałem w 5) moje ulubione Gta.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 08-10-2013

Cytat:w strip clubie wystaczy, jak wspominałem, spędzić kilka minut na oglądaniu

A dokładniej poczekać aż podczas prywatnego tańca z konta zniknie 300 dolarów :)

Cytat:takich misji powinno być więcej

W piątce jest :)


RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 08-10-2013

http://www.wykop.pl/link/1681936/pogromcy-mitow-gta-v-epizod-3/