![]() |
|
Wiedźmin / The Witcher - seria - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Wiedźmin / The Witcher - seria (/Thread-Wied%C5%BAmin-The-Witcher-seria--2655) |
RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Dr Strangelove - 13-12-2024 (13-12-2024, 21:29)Żółte Krzesło napisał(a): Ale z facetem epizodu nie miała, więc na chwilę obecną bliżej jej do lesbijki niż heteroseksualistki. :)Miziała się z tym 600-letnim elfem. To już nie jej wina, że mu nie stanął :D RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Hitch - 13-12-2024 (13-12-2024, 11:43)shamar napisał(a): Jaki masz problem z rimejkiem? Przecież to doskonaly pomysl. Oryginal jest niegrywalny:) Ależ z samym konceptem nie mam najmniejszego problemu, wręcz chciałbym bardzo, żeby jedynkę i dwójkę zrobili od nowa na modłę trójki. Problem polega na tym, że zanim jeszcze napisali pierwszą linijkę kodu, ogłosili z pompą, że w ramach tego robienia jedynki od nowa, wywalają z niej cały seksizm, toksyczny maczo szowinizm i inne „problematyczne” (tylko dla zgejonych DEI/ESG zjebów) rzeczy. Już Netflix pokazał jak to fajnie się komponuje takie kastrowanie z Wieśkiem :) (13-12-2024, 12:50)Reno napisał(a): zaczyna to wyglądać jak wszystkie inne gry zbudowane na UE5 np Assasin's Creed Valhalla. Wszystkie gry z serii Assasin’s Creed działają na autorskim silniku Ubisoftu, nie na Unreal Engine :) RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Żółte Krzesło - 13-12-2024 (13-12-2024, 21:45)Dr Strangelove napisał(a):(13-12-2024, 21:29)Żółte Krzesło napisał(a): Ale z facetem epizodu nie miała, więc na chwilę obecną bliżej jej do lesbijki niż heteroseksualistki. :)Miziała się z tym 600-letnim elfem. To już nie jej wina, że mu nie stanął :D Właśnie mi się też przypomniało, że w "Wierzy Jaskółki" Ciri chciała bzyknąć się z jakimś rannym facetem, ale umarł całując / tuląc się do jej cycka. Czyli CDProjekt pójdzie w biseksualizm, ale z naciskiem na romanse z kobietami. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 14-12-2024 Na razie zerkalem w komentarze na X czy FB ale zobaczylem teraz na YT. I tam jest potężne zesrańsko, szczegolnie pod negatywnymi filmami. Nie wiem na ile setki takich komentarzy są reprezentatwne dla spolecznosci. Fakty są takie, że mnostwo osob tam dostalo zajoba i pisze wprost "nie kupuję". Czesci nawet nie chodzi o DEI stricte, tylko piszą, ze mają w dupie nudną Ciri. Juz tworcy tlumaczą sie w mediach. Pod dupami zaczyna sie palić. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - marsgrey21 - 14-12-2024 Jakieś źródło, link, daj panie. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Salto - 14-12-2024 Zesrańsko to teraz występuje pod prawie każdym zwiastunem. Tutaj już wyraźnie jest na ślepo, bo Ciri wygląda normalnie i na razie nie pokazali nic co miałoby zwiastować jakąś katastrofę. Ot zwykły cinematic przynajmniej dwa lata przed premierą. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - marsgrey21 - 14-12-2024 Ale tym ubraniem, zachowaniem to nadali jej takiego bardzo męskiego stylu, ma się wrażenie jakby w barkach była szersza niż Geralt. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Ted - 14-12-2024 Bardzo ładnie wygląda. Dałbym się jej zeszmacić wiedźmińskim mieczem, byłbym grzeczny. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - shamar - 14-12-2024 (14-12-2024, 12:10)marsgrey21 napisał(a): Jakieś źródło, link, daj panie. Nie. Ale tu masz coś na co wpadlem przed chwilą. Wyczuwam strach u tych ludzi bo chyba nie spodziewali sie takiej gownoburzy. I jak pisalem- nie chodzi nawet o domniemane woke [Twitter]https://twitter.com/AdamBadowski/status/1867644814776504419?t=BrJnENCxnMqz1itOhRMT6A&s=19[/twitter] RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Ted - 14-12-2024 Swoją drogą parę misji miało być sterowane Geraltem. Myślę że teraz będzie więcej niż parę i wrzucą Geralta na plakat. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Bartholomew - 14-12-2024
RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Ted - 14-12-2024
RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Ted - 14-12-2024 XD halo lekarz
RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Scheckley - 14-12-2024 Już poprawili:
RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Ted - 15-12-2024 Teraz normalna Ciri, zero lewactwa, prawdziwa Słowianka, w przerwie od zabijania potworów brutalne pobieranie 800+ na brajanka i kasjanka. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Snappik - 15-12-2024 Nie będzie pobierac 800+ bo Wiedźmini nie mogą mieć dzieci :) Wygląd Ciri to ostatnia rzecz na jaką zwróciłem uwagę na tym trailerze, a w necie jakaś zmasowana drama na tym punkcie. Ludzie już naprawdę mocno odlecieli w kosmos. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - zdzichon - 15-12-2024 (14-12-2024, 19:58)Ted napisał(a): W dwójce Geralt wyglądał jak mój dziadek. Tylko czekałem aż zacznie mnie opierdalać że nie znam różniczek w ósmej klasie. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Reno - 15-12-2024 (14-12-2024, 22:10)Scheckley napisał(a): Już poprawili: Piękne sprowadzenie sedna problemu do opinii jebanych stulejarzy. Jak to się nazywa? Gaslighting? RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - marsgrey21 - 15-12-2024 Nic nowego, a jak ktoś miał wątpliwości co do Rey to kim był w 2017? Toksycznym seksistowskim hejterem. RE: Wiedźmin / The Witcher - seria - Ted - 15-12-2024 Ale w jakim sensie macie wątpliwości co Ciri. W ostatnich częściach gry też mieliście? Czy nie bo wtedy nie było woke, i teraz już inaczej. Nieważne. Ja akurat średnio lubię grać kobietami, nie czuje utożsamienia. Ale jak to postać którą już znam, jak np Wonder Woman czy Ciri, to może bym się złamał. |