Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 17-11-2020

Jest gejplej z konsol:




RE: Cyberpunk 2077 - Salto - 17-11-2020

No i gitówa, działa na konsolach to dawać ten 10 grudnia. Gra wygląda klimatycznie, walka też całkiem spoko. Jazda po ulicach mnie średnio interesuje.

Swoją drogą, ciekawe czy przy wyższych ustawieniach PC jest więcej chłopa na ulicach. Pewnie musieli trochę pokombinować żeby to jakoś chodziło na starych grzejnikach.


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 17-11-2020

Tak się składa, że mam kompa, który powinien to uciągnąć na najwyższych detalach, więc również interesuje mnie odpowiedź na to pytanie.


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 18-11-2020

Albo jestem ślepy albo nie widzę kosmicznej różnicy między gra na XoneX a XseriesX...


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 18-11-2020

Bo nie będzie różnicy, poza podbitą rozdzielczością i paroma drobiazgami na wszystkie konsole jest ta sama wersja. Upgrade wyjdzie w 2021.

Ale trochę zabawne jest to, że za "starocia" uznaje się tutaj Xbox One X :) A z podstawowego Xboxa One materiału w ogóle nie pokazali.


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 18-11-2020

Po pewnie ciągle walczą żeby wyciągnąć chociaż w miarę płynną animkę ;) Przy PS4 pewnie też pominą podstawową wersję.


RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 18-11-2020

Przypominam że GTA V na PS3 chodziło w super-steady 24 FPS. :) Nie zdziwię się jak takie wartości pojawią się na XO, bo PS4 to jednak nieco wydajniejszy toster.


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 18-11-2020

Dobrze że mam One X, nie martwię się kompletnie jak to będzie działać o ile nie spierdolą optymalizacji.


RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 18-11-2020

Ja rozważałem ogranie Cyberpunka na Series S, ale ray tracing i tak pewnie zostanie dodany za kilka miesięcy, więc na razie zostanę przy PS4 Pro.


RE: Cyberpunk 2077 - simek - 18-11-2020

Ja z zakupem zarówno Cyberpunka jak i konsoli czekam na przyszły rok: niech na spokoju użytkownicy potestują co tam się pali, co nie działa i wychwycą najważniejsze bugi w grze, żebym na wiosnę mógł na spokoju zagrać :)


RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 18-11-2020

(18-11-2020, 14:56)simek napisał(a): Ja z zakupem zarówno Cyberpunka jak i konsoli czekam na przyszły rok: niech na spokoju użytkownicy potestują co tam się pali, co nie działa i wychwycą najważniejsze bugi w grze, żebym na wiosnę mógł na spokoju zagrać :)

+1


RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 18-11-2020

Ja tam kupuje na premierę. To nadal najlepiej zapowiadająca się gra ostatnich lat, po W3 Redsi mają u mnie ogromny kredyt zaufania, a większość moich ulubionych gier była totalnym bugfestem w dniu premiery. Poza tym jak zacznę wcześniej to może skończę zanim Cyberpunk to będzie nasza codzienność ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 18-11-2020

Ja oczywiście na premierę, oczywiście na piecu. I ma mi pójść na mojej 970tce, nie rozumiem, dlaczego W3 chodził na full detalach a Cyberpunk miałby nie pójść wcale (ja tam wielkiej różnicy między tymi ustawieniami nie widzę). 60 FPSów nie potrzebuje, nie przeszkadza mi to zupełnie. GTA V ograłem na PS3, Wiedźmina 3 najpierw na PS4, jestem zaprawiony :)


RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 18-11-2020

Ja mam RX570 (chyba nieznacznie szybsza od twojej 970tki) i wg mnie na bank w FHD będzie hulać na MED/high w FHD. RT mnie na razie nie kręci, w tym stopniu w którym na razie jest wykorzystywane imo nie daje to przełomu graficznego. Za parę lat, jak zaprzęgną do całego oświetlenia może i owszem. Póki co daje trochę ładniejsze odbicia.


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 18-11-2020

Ja pewnie też ogram na premierę, ewentualnie zacznę na święta jak sytuacja w mojej branży się nie uspokoi i nadal ludzie na zachodzie będą kupowali TV z Polski.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-11-2020

Dołożyli do pieca:



Są też reakcje prasy z 16-godzinnego dema.


RE: Cyberpunk 2077 - Salto - 19-11-2020

Znowu się podjarałem. To będzie dobre. Wnikanie w krawężniki tego nie zepsuje


RE: Cyberpunk 2077 - nawrocki - 19-11-2020

Dokladnie - nie wyobrażam sobie, na jakim poziomie by to musiało być zabugowane, żeby zabić radość z obcowania z całą resztą, bo ta prezentuje się obłędnie. Niech jeszcze fabularnie dostarczy i będzie cymes.


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 19-11-2020

Chuj, kupie, przekonali mnie xD


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 21-11-2020

Przesłuchałem sobie kawałki soundtracku wypuszczone na oficjalnym kanale Cyberpunka i stwierdzam z żalem, że niestety żaden mnie nie porwał :(