![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - raven.second - 06-11-2012 Hm... a wiadomo czemu takie kolory są? To efekt uboczny odrestaurowania, czy wymysł jakiejś osoby który nie ma co robić? Bo w sumie mi to nie przeszkadza za bardzo, zawsze można w odtwarzaczu ustawić odpowiednio kolory i po sprawie. RE: Zapowiedzi - military - 06-11-2012 W odtwarzaczu? Myślisz, że kiedykolwiek wydadzą to na jakimkolwiek nośniku?:) Pewnie zaraz po odrestaurowanych Psach.:) RE: Zapowiedzi - raven.second - 06-11-2012 Mając na myśli "odtwarzacz" chodziło mi o vlc, bestplayera czy innego windows media player z taką opcją :) RE: Zapowiedzi - shamar - 06-11-2012 (06-11-2012, 15:47)raven.second napisał(a): Hm... a wiadomo czemu takie kolory są? To efekt uboczny odrestaurowania, czy wymysł jakiejś osoby który nie ma co robić? Przy "Nosferatu" czytałem chyba, że te kolory mają odzwierciedlać np. porę dnia- niektóre sceny są całe fioletowe to niby jest noc itd. Cytat:...zawsze można w odtwarzaczu ustawić odpowiednio kolory i po sprawie. I właśnie tak zrobiłem. RE: Zapowiedzi - PropJoe - 20-11-2012 WTF?! A premiera już w tym tygodniu. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 20-11-2012 Lol, promocja polskich filmow robi się coraz lepsza. Pierwszy raz slysze o filmie, ktory wychodzi prawie, że jutro. Byczo. No i montaż to też chyba robił ktoś po pijaku. Już nawet Urwany Film jest lepiej poskładany ;) RE: Zapowiedzi - PropJoe - 20-11-2012 Nie dziękuj za cynk. Już masz temat na kolejny odcinek. Gdyby nie obsada powiedziałbym, że to jakiś amatorski filmik zrobiony przez mrocznych nastolatków. A okazuje się, że to synowie Skolimowskiego, jakiś festiwal, podobno dobre recenzje... RE: Zapowiedzi - shamar - 20-11-2012 Film współfinansowany przez PISF -- Dyrektor Agnieszka Odorowicz Dystrybucja: Monolith Films Producent: Jacek Samojłowicz :) Od czasu "Palimpsetu" nie widziałem jeszcze dobrze sfilmowanego i klimatycznego filmu poslkiego. RE: Zapowiedzi - Mefisto - 20-11-2012 ale przynajmniej są cycki RE: Zapowiedzi - military - 20-11-2012 Czy Marek Newski odkryje prawdę zanim KREW. Dobre, przekonało mnie, idę do kina. RE: Zapowiedzi - Galadh - 21-11-2012 http://trojmiasto.tv/Zwiastun-filmu-Walesa-Andrzeja-Wajdy-4278.html Jest i "Wałęsa". RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 21-11-2012 Mówi "Nie chcem, ale muszem" i przechodzi przez mur. Będzie dobry film. RE: Zapowiedzi - PropJoe - 21-11-2012 No przecież ten zwiastun jest online przynajmniej od kilku tygodni, jak nie miesięcy. I niestety jak słaby był, tak jest. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 21-11-2012 Nasz Oscarowy kandydat. Buahahaha. RE: Zapowiedzi - Motoduf - 21-11-2012 Przecież to jakaś biedna featurettka czy coś w ten deseń, a nie zwiastun :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 21-11-2012 Przecież to Polska, a nie kraj, w którym robi się prawdziwe zwiastuny. :) RE: Zapowiedzi - Szaman - 21-11-2012 Według Stopklatki: "Z powody wady prawnej i na prośbę dystrybutora z sieci został usunięty zwiastun filmu "Wałęsa" Andrzeja Wajdy. W to miejsce pojawił się specjalny making of." RE: Zapowiedzi - shamar - 22-11-2012 (21-11-2012, 17:37)Galadh napisał(a): http://trojmiasto.tv/Zwiastun-filmu-Walesa-Andrzeja-Wajdy-4278.html Jaki to zwiastun? Przecież to jakieś 30sekundowe wideo z planu. Poza tym zwiastun puszczali już dawno temu na TVPowtórki. EDIT - Teraz widzę. wady prawnej ? Że co? Że nie usunęli Ambera Golda? RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 22-11-2012 Nie przyglądałem się jakoś specjalnie, ale logo Amber Gold chyba w tym trailerze już nie było. RE: Zapowiedzi - shamar - 22-11-2012 Kierowca (2008) To przeleżało 4 lata gdzieś w prózni, wydaje mi się, że nawet zwiastun kiedyś był. ![]() Piotr Adamczyk, Adam Ferency, Andrzej Grabowski, Agnieszka Grochowska, Christopher Lambert, Magdalena Mielcarz, Anna Przybylska |