Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Khet - 30-04-2008

Niestety..
W ogóle chyba ktoś zapomniał, że Sex... to NIE TYLKO Parker :?


- ARmy - 01-05-2008

Było to?

[Obrazek: hrposters3ik1ku8.th.jpg]


- Mierzwiak - 01-05-2008

Było. Takie rzeczy jak coś to ładujemy od razu w temacie o Batmanie.


[Obrazek: newzohanposterbig4428cayz2.th.jpg]

Ha. Ha. Ha. Widzę że Adam Sandler robi wszystko by przebić kupę pt. Chuck & Larry.


- Mierzwiak - 02-05-2008

Jak dla mnie świetny:
[Obrazek: familiarstrangersxlgf86vs7.th.jpg]

Plus bardzo fajny plakat Iron Mana z Alamo Drafthouse w Austin:
[Obrazek: mpaironmanposteralamob1mh0.th.jpg]


- Strummer - 03-05-2008

Plakat Iron Mana absolutnie wymiata. Powinien być taki dla wszystkich krajów. Cudownie "komiksowy".:)


- Tyler Durden - 06-05-2008

Polski plakat do filmu "Z archiwum X: Chcę wierzyć":
[Obrazek: 71932593ap9.th.jpg]
Ehh, postacie Muldera i Scully wyglądają prawie jak wycinanki z South Parku...


- Mierzwiak - 06-05-2008

Paskudny plakat. I naprawdę lepiej byłoby gdyby zostali u nas przy tytule Z archiwum X 2, w oryginale ten podtytuł jest ok, ale po polsku :?

PS. Co oni zrobili z twarzą Davida? Koszmar.


- Mierzwiak - 07-05-2008

[Obrazek: bangkokdangerousver2xlgeg0.th.jpg]

Yack :?


- Albertino - 07-05-2008

Kiedy ten Cage w czymś normalnym zagra, bo to znowu zapowiada się gniotowato...


- Strummer - 07-05-2008

Cage jak zwykle - słynna mina, którą utrzymuje przez cały czas trwania danego filmu. Prawie jak Roman Giertych. Poza tym już sam tytuł nie nastawia optymistycznie. Jakaś strzelaninko-nawalanka się szykuje.


- desjudi - 07-05-2008

pomijając idiotyczną minę Duchovnego, ten śnieg na plakacie jest jakiś dziwny: powiększona kupka soli z jakąś farbką czerwoną polaną w krzyżyk... to plakato oficjalny, amerykański, czy polski?


- Tyler Durden - 07-05-2008

Oficjalny plakat na rynek europejski.


- D'mooN - 08-05-2008

[Obrazek: usethislo5.th.jpg]


- Sana - 08-05-2008

taki mi się podoba. nawet bardzo.


- Karol - 08-05-2008

Kojarzy mi się z Amerykańskim plakatem Oldboya.


- Mental - 08-05-2008

wszystko pieknie i fajnie, plakat super, szkopul jedynie w tym, ze bedzie to kolejny skrojony pod dzieciarnie filmik. juz nawet nie chodzi o certyfikat, co o fakt, ze ponoc wycieli z filmu polowe scen, ktore moglyby przysnic sie w nocy oseskom.


- D'mooN - 08-05-2008

Mental, wyciągnij palec z tyłka, bo zaczyna mi się niedobrze robić kiedy czytam to miauczenie...

Temat traktuje o plakatach.
A jeśli bawimy się w skojarzenia, to ja mocno czuję w tym Bladego Biegacza.


- Mental - 08-05-2008

nie wyciagne.

EDIT

tak mi sie jakos luzno skojarzylo z wyzej zamieszczona grafika. to chyba przez ten blekitny odcien i zamokniety asfalt:

[Obrazek: strangedaysver2hd7.th.jpg]


- D'mooN - 09-05-2008

@ Strange Days: Plakat równie dobry jak film.


Takie cuś, totalnie w klimatach malarstwa s-f z początku lat 90:
[Obrazek: terrarj4.th.jpg]

A tutaj już absolutnie staroszkolny afisz:
[Obrazek: blackwatersofechospondvdt1.th.jpg]

i pochwała minimalizmu:
[Obrazek: blindnessup7.th.jpg]


- Mierzwiak - 09-05-2008

[Obrazek: sexandthecityver4xlg3b5jq0.th.jpg]

Co Jessica Parker ma na sobie?! Co zrobiono z ręką, tułowiem i szyją Kim Catrall?! Dlaczego tak ohydnie pogrubiono rękę Cynthii Nixon?!

Nie rozumiem. Naprawdę tak trudno zrobić po prostu zdjęcia aktorkom by potem wkleić je na plakat bez robienia z ich ciał i twarzy photoshopowego burdelu?