![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Khet - 30-04-2008 Niestety.. W ogóle chyba ktoś zapomniał, że Sex... to NIE TYLKO Parker :? - ARmy - 01-05-2008 Było to?
- Mierzwiak - 01-05-2008 Było. Takie rzeczy jak coś to ładujemy od razu w temacie o Batmanie. ![]() Ha. Ha. Ha. Widzę że Adam Sandler robi wszystko by przebić kupę pt. Chuck & Larry. - Mierzwiak - 02-05-2008 Jak dla mnie świetny: ![]() Plus bardzo fajny plakat Iron Mana z Alamo Drafthouse w Austin:
- Strummer - 03-05-2008 Plakat Iron Mana absolutnie wymiata. Powinien być taki dla wszystkich krajów. Cudownie "komiksowy".:) - Tyler Durden - 06-05-2008 Polski plakat do filmu "Z archiwum X: Chcę wierzyć": ![]() Ehh, postacie Muldera i Scully wyglądają prawie jak wycinanki z South Parku... - Mierzwiak - 06-05-2008 Paskudny plakat. I naprawdę lepiej byłoby gdyby zostali u nas przy tytule Z archiwum X 2, w oryginale ten podtytuł jest ok, ale po polsku :? PS. Co oni zrobili z twarzą Davida? Koszmar. - Mierzwiak - 07-05-2008 ![]() Yack :? - Albertino - 07-05-2008 Kiedy ten Cage w czymś normalnym zagra, bo to znowu zapowiada się gniotowato... - Strummer - 07-05-2008 Cage jak zwykle - słynna mina, którą utrzymuje przez cały czas trwania danego filmu. Prawie jak Roman Giertych. Poza tym już sam tytuł nie nastawia optymistycznie. Jakaś strzelaninko-nawalanka się szykuje. - desjudi - 07-05-2008 pomijając idiotyczną minę Duchovnego, ten śnieg na plakacie jest jakiś dziwny: powiększona kupka soli z jakąś farbką czerwoną polaną w krzyżyk... to plakato oficjalny, amerykański, czy polski? - Tyler Durden - 07-05-2008 Oficjalny plakat na rynek europejski. - D'mooN - 08-05-2008
- Sana - 08-05-2008 taki mi się podoba. nawet bardzo. - Karol - 08-05-2008 Kojarzy mi się z Amerykańskim plakatem Oldboya. - Mental - 08-05-2008 wszystko pieknie i fajnie, plakat super, szkopul jedynie w tym, ze bedzie to kolejny skrojony pod dzieciarnie filmik. juz nawet nie chodzi o certyfikat, co o fakt, ze ponoc wycieli z filmu polowe scen, ktore moglyby przysnic sie w nocy oseskom. - D'mooN - 08-05-2008 Mental, wyciągnij palec z tyłka, bo zaczyna mi się niedobrze robić kiedy czytam to miauczenie... Temat traktuje o plakatach. A jeśli bawimy się w skojarzenia, to ja mocno czuję w tym Bladego Biegacza. - Mental - 08-05-2008 nie wyciagne. EDIT tak mi sie jakos luzno skojarzylo z wyzej zamieszczona grafika. to chyba przez ten blekitny odcien i zamokniety asfalt:
- D'mooN - 09-05-2008 @ Strange Days: Plakat równie dobry jak film. Takie cuś, totalnie w klimatach malarstwa s-f z początku lat 90: ![]() A tutaj już absolutnie staroszkolny afisz: ![]() i pochwała minimalizmu:
- Mierzwiak - 09-05-2008 ![]() Co Jessica Parker ma na sobie?! Co zrobiono z ręką, tułowiem i szyją Kim Catrall?! Dlaczego tak ohydnie pogrubiono rękę Cynthii Nixon?! Nie rozumiem. Naprawdę tak trudno zrobić po prostu zdjęcia aktorkom by potem wkleić je na plakat bez robienia z ich ciał i twarzy photoshopowego burdelu? |