Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-01-2012

Po krótkiej przerwie zrobiłem coś takiego:)

[Obrazek: szpiegkopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-01-2012

meh (sorry). a co z Polańskim, znudził się?


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 15-01-2012

No, muszę odpocząć od Polańskiego:P

[Obrazek: faunnkopiamala.jpg]

Mam nadzieję, że choć minimalnie widać fauna:)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 15-01-2012

Dobry pomysł, ale część labiryntu robiąca za usta do poprawy. Wygląda trochę jak troll.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 15-01-2012

Labirynt niezły.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 17-01-2012

[Obrazek: melancholiak.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - military - 17-01-2012

Ale czemu ma brodę i pekaesy?:)


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 17-01-2012




RE: NASZE PLAKATY - Ciuniek - 18-01-2012

Plakaciarze, co wy na TO? Do wygrania PS Vita z nowym Uncharted.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 18-01-2012

Coś zły link jest:)


RE: NASZE PLAKATY - Ciuniek - 18-01-2012

Wow, cuda ;). Poprawione.


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 20-01-2012

może plakaciarzy zainteresuje:

Cytat:Organizatorzy Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej "Kamera Akcja" ogłaszają konkurs na plakat imprezy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia.

Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej "Kamera Akcja" poszukuje twórcy plakatu trzeciej edycji festiwalu, która odbędzie się między 22 a 25 marca w Łodzi. Konkurs skierowany jest do tych, dla których tworzenie plakatów to pasja i ciekawe doświadczenie.

Warunkiem dopuszczenia plakatu do kunkursu jest zawarcie w nim żółtych elementów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 lutego.

Na zwycięzców czeka nagroda pieniężna i darmowy karnet na festiwal dla dwóch osób. Projekty można przesyłać drogą mailowa na adres: malwina@kameraakcja.com.pl.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu: http://www.kameraakcja.com.pl.



RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 20-01-2012

"Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia."

To chyba dzisiaj :P


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 20-01-2012

nie krzycz na mnie - dziś zauważyłem dopiero :(


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-01-2012

http://drmierzwiak.deviantart.com/art/Melancholia-poster-281080216


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-01-2012

Świetne, ale typografia za bardzo przypomina Drive:D


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 23-01-2012

Wielki Brat patrzy na Kirsten? ;) Bardziej by mi się podobało jakby była połówka twarzy Dunst z tym okiem; bez niej całej na dole.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-01-2012

Albertino, spójrz na miniaturkę to zrozumiesz czemu tam jest cała Dunst :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-01-2012

Właśnie zajarzyłem, że to łza:P Jest git.

Ja dopiero teraz obejrzałem Melancholię i widzę, że mój plakat to był facepalm nie mający nic wspólnego z klimatem filmu:D
można wyłączyć tą ACTE? wkurzająca forma protestu...


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 23-01-2012

Oglądałem tylko tę wielgachną wersję i nie zwróciłem na to uwagi. Faktycznie w miniaturce wygląda jak łza :) W takim razie ok.