![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 14-01-2012 Po krótkiej przerwie zrobiłem coś takiego:)
RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 14-01-2012 meh (sorry). a co z Polańskim, znudził się? RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 15-01-2012 No, muszę odpocząć od Polańskiego:P ![]() Mam nadzieję, że choć minimalnie widać fauna:) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 15-01-2012 Dobry pomysł, ale część labiryntu robiąca za usta do poprawy. Wygląda trochę jak troll. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 15-01-2012 Labirynt niezły. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 17-01-2012
RE: NASZE PLAKATY - military - 17-01-2012 Ale czemu ma brodę i pekaesy?:) RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 17-01-2012 RE: NASZE PLAKATY - Ciuniek - 18-01-2012 Plakaciarze, co wy na TO? Do wygrania PS Vita z nowym Uncharted. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 18-01-2012 Coś zły link jest:) RE: NASZE PLAKATY - Ciuniek - 18-01-2012 Wow, cuda ;). Poprawione. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 20-01-2012 może plakaciarzy zainteresuje: Cytat:Organizatorzy Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej "Kamera Akcja" ogłaszają konkurs na plakat imprezy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 20-01-2012 "Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 stycznia." To chyba dzisiaj :P RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 20-01-2012 nie krzycz na mnie - dziś zauważyłem dopiero :( RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-01-2012 http://drmierzwiak.deviantart.com/art/Melancholia-poster-281080216 RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-01-2012 Świetne, ale typografia za bardzo przypomina Drive:D RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 23-01-2012 Wielki Brat patrzy na Kirsten? ;) Bardziej by mi się podobało jakby była połówka twarzy Dunst z tym okiem; bez niej całej na dole. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-01-2012 Albertino, spójrz na miniaturkę to zrozumiesz czemu tam jest cała Dunst :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-01-2012 Właśnie zajarzyłem, że to łza:P Jest git. Ja dopiero teraz obejrzałem Melancholię i widzę, że mój plakat to był facepalm nie mający nic wspólnego z klimatem filmu:D można wyłączyć tą ACTE? wkurzająca forma protestu... RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 23-01-2012 Oglądałem tylko tę wielgachną wersję i nie zwróciłem na to uwagi. Faktycznie w miniaturce wygląda jak łza :) W takim razie ok. |