![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Jakuzzi - 09-05-2008 Mierzwiak napisał(a):Co Jessica Parker ma na sobie?! Co zrobiono z ręką, tułowiem i szyją Kim Catrall?! Dlaczego tak ohydnie pogrubiono rękę Cynthii Nixon?! Jak kobita normalnie... :) - Mierzwiak - 09-05-2008 Faceci... :P Świetny, japoński plakat Juno:
- simek - 09-05-2008 No nie wiem, mnie by ten plakat absolutnie nie zachęcił do wydania kilkuset jenów na bilet. Dziwna mina Page i chyba tych napisów za dużo jak dla mnie. - simek - 09-05-2008 Między słowami ma śliczny plakat ten z dinozaurem, pamiętacie? Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to właśnie ten dinozaur robi cały klimat tego plakatu, nawet Scarlett mogłoby tam nie być, ale dinozaur musi być.
- Mefisto - 10-05-2008 jakby nie było Scarlett, to równie dobrze film mogli by nazwać Jurassic Park IV :P - Mental - 14-05-2008 dwa najlepsze plakaty "sensacyjne": ![]() uwielbiam je. - D'mooN - 16-05-2008
nowy Punisher - majkel78 - 19-05-2008
- Mierzwiak - 19-05-2008 ![]() ![]() ![]() ![]()
- Danus - 19-05-2008 Bardzo fajne i klimatyczne plakaty. Moim zdaniem , wraz z The Dark Knight najbardziej oczekiwana premiera lata. - Snuffer - 19-05-2008 Plakaty szczerze mówiąc kiepskie - proste, niczym się nie wyróżniają. I drażni mnie niesamowicie ten ostatni facet - jak z jakiegoś kiepskiego zespołu metalowego ;) To już te 2 poprzednie z samym Hellboyem były świetne. - Mierzwiak - 19-05-2008 Dla mnie bardzo fajne, szczególnie ta zimna kolorystyka, choć graficznie i kompozycyjnie to nic oryginalnego. Ten gostek też mnie drażni, ale dlatego że wygląda jak Jermy Irons w Wehikule czasu:
- Danus - 19-05-2008 Kogo obchodzi jak wygląda :D Wygląda jak wygląda, ale jego gra i występ w tym filmie sądząc po trailerach to będzie coś naprawdę godnego uwagi. - Tomek-1 - 19-05-2008 W trailerze akurat jego postać i 'gra' są bardzo kliszowe jak na film fantasy :P Ron Perlman czy Anioł Śmierci przyćmią go z łatwością ;). 'Gościu' (Luke Goss) grał "złego" w Bladzie II, więc skądnikąd ma pewne doświadczenie w tego typu 'kreacjach'. A wygląd Ironsa budzi szacuneczek i wielka szkoda, że ta postać została tak zmarnowana w tamtym kiepskim filmidle. - D'mooN - 20-05-2008
- Sana - 20-05-2008 pomysł! - Mierzwiak - 20-05-2008 A tu już bardziej sztampowo: ![]() Niemiecki plakat świetny, ale jeśli wierzyć pierwszej recenzji, lepszy od filmu. Typowe. - Jakuzzi - 20-05-2008 Danus napisał(a):Kogo obchodzi jak wygląda :D Wygląda jak wygląda, ale jego gra i występ w tym filmie sądząc po trailerach to będzie coś naprawdę godnego uwagi. Ciekawy wniosek. - Snuffer - 20-05-2008 Troszkę. Jak dla mnie ten pan jest zbyt nachalnie cool, majestatyczny, demoniczny i chce zawładnąć ekranem. Jedyna fajna scena w trailerze to zabójstwo tego pana na tronie. Reszta to tragedia. - Danus - 20-05-2008 Snuffer nie przesadzaj. Tragedia to napewno nie jest. Dla mnie to najciekawszy czarny charakter zaraz po Jokerze z filmów tegorocznych. |