Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Jakuzzi - 09-05-2008

Mierzwiak napisał(a):Co Jessica Parker ma na sobie?! Co zrobiono z ręką, tułowiem i szyją Kim Catrall?! Dlaczego tak ohydnie pogrubiono rękę Cynthii Nixon?!

Jak kobita normalnie... :)


- Mierzwiak - 09-05-2008

Faceci...

:P

Świetny, japoński plakat Juno:
[Obrazek: poster72237f2zc5.th.jpg]


- simek - 09-05-2008

No nie wiem, mnie by ten plakat absolutnie nie zachęcił do wydania kilkuset jenów na bilet. Dziwna mina Page i chyba tych napisów za dużo jak dla mnie.


- simek - 09-05-2008

Między słowami ma śliczny plakat ten z dinozaurem, pamiętacie? Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to właśnie ten dinozaur robi cały klimat tego plakatu, nawet Scarlett mogłoby tam nie być, ale dinozaur musi być.

[Obrazek: lostintranslationver2ho2.th.jpg]


- Mefisto - 10-05-2008

jakby nie było Scarlett, to równie dobrze film mogli by nazwać Jurassic Park IV :P


- Mental - 14-05-2008

dwa najlepsze plakaty "sensacyjne":

[Obrazek: toliveanddieinlamo4.th.jpg] [Obrazek: lethalweaponza9.th.jpg]

uwielbiam je.


- D'mooN - 16-05-2008

[Obrazek: hellboy2poster2eg8.th.jpg]


nowy Punisher - majkel78 - 19-05-2008

[Obrazek: 4586102dz5.th.jpg]


- Mierzwiak - 19-05-2008

[Obrazek: gfx187056zh6.th.jpg][Obrazek: gfx187055xz9.th.jpg][Obrazek: gfx187053ax2.th.jpg][Obrazek: gfx187054am7.th.jpg][Obrazek: gfx187052bq7.th.jpg]


- Danus - 19-05-2008

Bardzo fajne i klimatyczne plakaty. Moim zdaniem , wraz z The Dark Knight najbardziej oczekiwana premiera lata.


- Snuffer - 19-05-2008

Plakaty szczerze mówiąc kiepskie - proste, niczym się nie wyróżniają.
I drażni mnie niesamowicie ten ostatni facet - jak z jakiegoś kiepskiego zespołu metalowego ;)
To już te 2 poprzednie z samym Hellboyem były świetne.


- Mierzwiak - 19-05-2008

Dla mnie bardzo fajne, szczególnie ta zimna kolorystyka, choć graficznie i kompozycyjnie to nic oryginalnego.

Ten gostek też mnie drażni, ale dlatego że wygląda jak Jermy Irons w Wehikule czasu:
[Obrazek: mv5bmtc1mje1odg5ml5bml5et0.jpg]


- Danus - 19-05-2008

Kogo obchodzi jak wygląda :D Wygląda jak wygląda, ale jego gra i występ w tym filmie sądząc po trailerach to będzie coś naprawdę godnego uwagi.


- Tomek-1 - 19-05-2008

W trailerze akurat jego postać i 'gra' są bardzo kliszowe jak na film fantasy :P Ron Perlman czy Anioł Śmierci przyćmią go z łatwością ;). 'Gościu' (Luke Goss) grał "złego" w Bladzie II, więc skądnikąd ma pewne doświadczenie w tego typu 'kreacjach'. A wygląd Ironsa budzi szacuneczek i wielka szkoda, że ta postać została tak zmarnowana w tamtym kiepskim filmidle.


- D'mooN - 20-05-2008

[Obrazek: happening3bt7.th.jpg]


- Sana - 20-05-2008

pomysł!


- Mierzwiak - 20-05-2008

A tu już bardziej sztampowo:
[Obrazek: gfx187095816de9io1.th.jpg]

Niemiecki plakat świetny, ale jeśli wierzyć pierwszej recenzji, lepszy od filmu. Typowe.


- Jakuzzi - 20-05-2008

Danus napisał(a):Kogo obchodzi jak wygląda :D Wygląda jak wygląda, ale jego gra i występ w tym filmie sądząc po trailerach to będzie coś naprawdę godnego uwagi.

Ciekawy wniosek.


- Snuffer - 20-05-2008

Troszkę.
Jak dla mnie ten pan jest zbyt nachalnie cool, majestatyczny, demoniczny i chce zawładnąć ekranem. Jedyna fajna scena w trailerze to zabójstwo tego pana na tronie. Reszta to tragedia.


- Danus - 20-05-2008

Snuffer nie przesadzaj. Tragedia to napewno nie jest. Dla mnie to najciekawszy czarny charakter zaraz po Jokerze z filmów tegorocznych.