Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375)



RE: Batman (temat ogólny) - marsgrey21 - 14-03-2022

Plotki mówią, że nie do końca wiadomo czy Batfleck zosanie ubity, boWarner bawi się teraz w multiversum i jest możliwość, że "Snyderverse" stanie się po prostu alternatywną linią czasową i jeśli gwiazdy dopiszą to może kiedyś zrobią miniserię na HBO Max z Batfleckiem o Ben będzie miał dobry humor ;p

Mamy kilku różnych Batmanów i Jokerów jednocześnie, więc to nie wydaje się aż tak nieprawdopodobne.


RE: Batman (temat ogólny) - Danus - 14-03-2022

(14-03-2022, 16:36)Corn napisał(a): Chyba nie, przecież postawiono na Keatona
Keaton swoja droga, ale Batfleck tez ma byc, na chwile ale ma byc:)


RE: Batman (temat ogólny) - Ted - 14-03-2022

(14-03-2022, 16:16)marsgrey21 napisał(a): Szkoda tego filmu, Deathstroke miał z ukrycia atakować Bruce'a, podkopywać jego firmę, życie, miała też pojawić się Batgirl jako jego nowa wychowawczyni.

Przecież Affleck chciał Tima Drake'a, nawet ten aktor z Titans grający Beast Boya wysyłał Affleckowi filmiki z trenowania kijem, bo był brany pod uwagę do roli. Pierwszy raz słyszę o Batgirl, jakoby miała się w tym filmie pojawić.


RE: Batman (temat ogólny) - SonnyCrockett - 14-03-2022

(14-03-2022, 16:16)marsgrey21 napisał(a): (...) miała też pojawić się Batgirl jako jego nowa wychowawczyni.

Jako kto? :)


RE: Batman (temat ogólny) - Krismeister - 14-03-2022

Przecież z profilu ta maska wygląda komicznie.


RE: Batman (temat ogólny) - marsgrey21 - 14-03-2022

(14-03-2022, 17:19)SonnyCrockett napisał(a):
(14-03-2022, 16:16)marsgrey21 napisał(a): (...) miała też pojawić się Batgirl jako jego nowa wychowawczyni.

Jako kto? :)


No wychowanka... 

(14-03-2022, 17:11)Ted napisał(a):
(14-03-2022, 16:16)marsgrey21 napisał(a): Szkoda tego filmu, Deathstroke miał z ukrycia atakować Bruce'a, podkopywać jego firmę, życie, miała też pojawić się Batgirl jako jego nowa wychowawczyni.

Przecież Affleck chciał Tima Drake'a, nawet ten aktor z Titans grający Beast Boya wysyłał Affleckowi filmiki z trenowania kijem, bo był brany pod uwagę do roli. Pierwszy raz słyszę o Batgirl, jakoby miała się w tym filmie pojawić.

https://www.slashfilm.com/580179/the-batman-batgirl/

Mnie to śmieszy fakt, że w sieci coraz częściej określa się Battinsona jako najbardziej budzącego grozę Batmana ze wszystkich dotychczasowych... No litości.

Batfleck to był dzik.

[Obrazek: tumblr_o9htkrfTN21uorz8zo2_250.gif]


RE: Batman (temat ogólny) - Corn - 14-03-2022

No i po Battflecku faktycznie nie było widać Wayne’a. W tej masce nie idzie go poznać


RE: Batman (temat ogólny) - yacajackowski - 14-03-2022

Batman Afflecka to był taki madafaka, że bez problemu uwierzyłem, że jest w stanie rozjebac Supka.


RE: Batman (temat ogólny) - Hitch - 14-03-2022

Tylko te kocie uszka...


RE: Batman (temat ogólny) - yacajackowski - 14-03-2022

Pomyśl co by zrobił z takimi nietoperzymi, a nie kocimi.


RE: Batman (temat ogólny) - shamar - 14-03-2022

(14-03-2022, 17:24)marsgrey21 napisał(a): .

Batfleck to był dzik.

[Obrazek: tumblr_o9htkrfTN21uorz8zo2_250.gif]

Wygląda jak grubas w kostiumie Batmana.


RE: Batman (temat ogólny) - Hitch - 14-03-2022

Yaca, no z pewnością by wyglądał NIEkomicznie.

Shamar w punkt. Wygląda jakby miał bebzon piwny i sapie jak Janusz po wejściu na pierwsze piętro.


RE: Batman (temat ogólny) - Ted - 14-03-2022

Marsgrey, w sumie ma sens ta Batgirl, film rzekomo w dużej części miał się rozgrywać w Azylu Arkham, to pomoc Robina i Batgirl by się przydała bardziej niż w terenie. Wtedy pewnie miał to być fundament pod jej film dzisiaj. Szkoda że tak mało wiadomo o tym scenariuszu, chętnie bym go przeczytał. A najlepiej mogliby zrobić z niego animacje na HBO Max.


RE: Batman (temat ogólny) - marsgrey21 - 14-03-2022

Batfleck jest zajebisty i to niepodlega dyskusji, bebzun wyglada jak u strongmana, a nie jak u grubasa, the end.


RE: Batman (temat ogólny) - slepy51 - 14-03-2022

Ale przeciez strongmani to z reguly sa grubasy ;) Taki np. Pudzian to raczej wyjatek i swego rodzaju anomalia jesli chodzi o sylwetke strongmana.




RE: Batman (temat ogólny) - Mefisto - 14-03-2022

Affleck wygląda strong, ale też jednocześnie jak słoń, a nie jak nietoperz. Ile on musi ważyć i jak topornie by się ruszał w rzeczywistości.


RE: Batman (temat ogólny) - marsgrey21 - 14-03-2022

Rzecz w tym, że to tylko kostium, Affleck był w czasie kręcenia wielki, ale nie aż tak, więc pasuje to do idei Batmana, bo ma kostium który sprawia wrażenie jakby był większy i silniejszy, ale jednocześnie zachowuje zwinność.

[Obrazek: batman-benaffleck.gif]
[Obrazek: d9d0e1efa02f2e2f09153c1d58aa642a.gif]
[Obrazek: batman-affleck.gif]

I miss batfleck ;(


Batman (temat ogólny) - zombie001 - 14-03-2022

Bardzo dobry był ten projekt kostiumu do solowego filmu.


Szkoda naprawdę tego Afflecka. Pogrzebano go zdecydowanie za wcześnie.

Flash to byłby idealny moment na to, żeby w scenie po napisach Batffleck obudził się w nowym świecie, bez większości meta-ludzi i cyk... samodzielny miniserial na HBO MAX z Deathstroke i Mr. Freezem, bez całej tej ferajny superbohaterów.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


RE: Batman (temat ogólny) - Rozgdz - 14-03-2022

(14-03-2022, 16:30)Corn napisał(a): Wielka strata dla fandomu, że nam tego Afflecka ubito

Affleck jest wciąż panującym Batmanem głównego świata DCEU i od BvS nikt go do tej pory na tym stanowisku nie wymienił :p

E tam był wielki. To ogólnie wielki chłop ale był przecież na rzeźbie aby mieć kaloryfer na brzuchu to ile mógł ważyć? Ze 105 kg pewnie.



W kostiumie wyglądał na ponad 150 kg ^^

Kaskader podczas walki w magazynie nosi już mocno "odchudzony" kostium ;)


RE: Batman (temat ogólny) - marsgrey21 - 15-03-2022

No to jeszcze Deathstroke z The Batman jaki powinein był powstać.

[Obrazek: czm3yk7bckn81.jpg?width=640&crop=smart&a...309c7c5531]