![]() |
|
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
|
RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 28-04-2014 Cassel, zrobisz kiedyś dzień z trzema kadrami? RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 28-04-2014 Aktualne byłoby lepsze - tu myślałem, że to kobieta :P RE: A View to a Kill 2014 - nawrocki - 28-04-2014 A ja się musiałem s-bitchslapować, że jego fotki z The Breakfast Club nie rozpoznałem. RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 28-04-2014 Byłem pewny, że mnie nawrocki na swoim ulubionym filmie wyprzedzi, a tu proszę ;) RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 28-04-2014 Bogdan: niestety nie, ja jestem pedantem i źle bym się czuł, gdybym taką niesymetryczną ilość kadrów dał jednego dnia. U mnie musi być układ podwójny. :) RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 28-04-2014 Cztery też spoko ;) RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 28-04-2014 No, 44 też fajnie :P RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 28-04-2014 (28-04-2014, 20:51)Bogdan napisał(a): Cztery też spoko ;)I się przed Mundialem wyrobimy:) RE: A View to a Kill 2014 - Szaman - 28-04-2014 A Mundial i tak nie będzie leciał u nas jakoś nad ranem? :) RE: A View to a Kill 2014 - simek - 28-04-2014 Bliżej wieczora niż poranka. A ja dochodzę do wniosku, że jestem mega słaby w zgadywanie kadrów - nawet jakbyście mi dali czasu ile chcę to zgadłbym może 2-3 które się pojawiły :p RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 28-04-2014 Simek, nie przejmuj się, bo dla mnie i tak jesteś pełnoprawną częścią avtakowej społeczności. Mam nadzieję, że będziesz próbował dalej coś ugrać. Na pocieszenie przedstawiam oba kadry, które kiedykolwiek u mnie odgadłeś: ![]() Za pierwszy 5 punktów, za drugi 4. Oba pochodzą z pierwszej edycji. ;) RE: A View to a Kill 2014 - simek - 28-04-2014 Dzięki, od razu wieczór stał się lepszy na myśl o tych wspomnieniach :* Po prostu nie ogarniam jak to jest, że kilka osób pamięta większość ujęć z kilkunastu setek filmów, które widzieli lata temu. Ja miałbym problemy z odgadnięciem wszystkich kadrów z filmu, który widziałem wczoraj... RE: A View to a Kill 2014 - Nakf - 28-04-2014 Kurczę, myślałem że dzisiaj Avtak też o 23... No nic, trzeba jakoś pielęgnować zaszczytne ostatnie miejsce :P RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 29-04-2014 Runda 43 Kategoria: film ![]() Dość już piąteczek i czwóreczek, dzisiaj nie będzie tak łatwo. RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 29-04-2014 11... RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 29-04-2014 idzie 11 RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 29-04-2014 deliverance RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 29-04-2014 nie Deliverance RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 29-04-2014 zaginiony w akcji 3 RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 29-04-2014 nie w akcji 3 numer |