Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 11-02-2012

Rewelacja. Skąd wziąłeś fotkę? W gotowym filmie nie było chyba identycznego kadru.


RE: NASZE PLAKATY - Perfik - 11-02-2012

Mega zajebisty plakat <ok>


RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 11-02-2012

Fote zaciagnalem z kolekcji pana Tomka Malinowskiego, czlowieka odpowoedzialnego za fotosy na planie - http://tomaszmalinowski.com/Film_Gallery.html.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 11-02-2012

Bardzo fajne, ale nie gra mi umieszczenie tytułu. Pomysł z obsadą w tle też jest trochę nietrafiony, bo jest nieczytelnie.


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 11-02-2012

Poprosze plakat do pierwszych "Psów"! Oby równie dobry :)


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 11-02-2012

Zajebioza w chuuuuj plakat do Psów 2! Najlepszy polski plakat, jaki widziałem. Epa przemawia do ciebie bardziej niż szkiełko i oko mędrców! Masz talent!


RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 11-02-2012

Dorobić jeszcze z epą na podobnym poziomie do jedynki i można się pokusić o sprzedanie ich dystrybutorowi do wydania na Blu (o ile takowe powstanie w tym tysiącleciu...). Pomyśl o tym, McClane :)


RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 11-02-2012

Spoko, plakat do jedynki jest na mojej liscie. W sumie to mam zamiar zabrac sie za kilka polskich tytulow.


RE: NASZE PLAKATY - military - 12-02-2012

To ja się przyłączam do pochwał: mega-zajebisty plakat. O wiele lepszy od filmu.:)


RE: NASZE PLAKATY - Pitero - 12-02-2012

Psy 3: Widmo


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 26-02-2012

[Obrazek: Hugo.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Lawrence - 29-02-2012

Koncept świetny. Wklej tylko ładniej Schweigera i git :P


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 29-02-2012

Czy tylko ja czekam na kolejne plakaty mcclane83?


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 29-02-2012

Ja czekam ciągle na ten obiecany plakat do pierwszych Psów.


RE: NASZE PLAKATY - SonnyCrockett - 01-03-2012

Plakat widmo.


RE: NASZE PLAKATY - shamar - 31-03-2012

Jako, że zazwyczaj bawię się w robienie tapet z paniami a nie plakatów to wrzucam wersję próbną. Żeby zasięgnąć opinii co można z takim czymś jeszcze zrobić, co dodać, co ująć. To, że nie wszystko jest tam dokładnie umiejscowione i powycinane to wiem dlatego, że to na próbę.

[Obrazek: tlo5n.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - military - 31-03-2012

Za dużo shitu, lewa część twarzy Kota zniekształcona, tandetna czcionka, nie wiadomo na czym się skupić.


RE: NASZE PLAKATY - shamar - 31-03-2012

Cały problem polega na tym, że nie za bardzo jest tam co wstawić w tło. Gęba Kota jest nie ruszana, takie było zdjęcie oryginalne. Co do czcionki to specjalnie użyłem tej oryginalnej.


RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 31-03-2012

Przechyl Kota bardziej w prawo do pionu. Skoro już taką formę wybrałeś, to mogłeś po lewej pyknąć starego Klossa, ale pewnie identycznie zrobionej foty nie znajdziesz. No i zrezygnuj z oryginalnych czcionek, gdyż są do dupy. Mając własną inwencję oraz pole do manewru powinieneś poprawiać to co zjebali twórcy.


RE: NASZE PLAKATY - shamar - 01-04-2012

(31-03-2012, 22:41)Hitch napisał(a): ...pyknąć starego Klossa, ale pewnie identycznie zrobionej foty nie znajdziesz. No i zrezygnuj z oryginalnych czcionek, gdyż są do dupy.

A myślisz, że na to nie wpadłem. Mam z 10 pomysłów na plakaty do tego filmu ale za cholerę żadne zdjęcie nie pasuje. Samo tło zrobiłem ze zdjęć z planu. Nawet zrzucałem z trailerów screeny i tak - dupa. Na inną modłę szłoby chyba wrzucić Mikulskiego ale chce skonczyć najpierw ten.

Co do czcionki - przecież ta od tytułu jest fajna - wygląda nazistowsko.