![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberpunk 2077 - Snappik - 04-12-2020 (04-12-2020, 13:02)Dr Strangelove napisał(a): Bez aktualnych szczepień na Covida pewnie i tak nie zagra. To byłoby surrealistyczne, gdyby gra była dostępna tylko dla zaszczepionych na Covid. W przyszłości pewnie do zrobienia ;) RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 04-12-2020 Melon w Polsce? https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26575313,elon-musk-z-tajemnicza-wizyta-w-polsce-jego-prywatny-samolot.html#s=BoxOpImg4 RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020 Gdybym był miliarderem i jarał się jakąś gierką, to pewnie też przyjechałbym sobie do jakiegoś studia growego z trzeciego świata na zwiedzanko :) Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;) RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 04-12-2020 Pewnie przyleciał po swojego preordera za 29,99 z MediaExpert. RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 04-12-2020 (04-12-2020, 13:43)Albertino napisał(a): Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;) Mateusz Morawiecki zapowiadał kiedyś milion polskich aut elektrycznych do 2025 roku. A więc może Elon przyszedł zobaczyć jak sobie konkurencja radzi? ;) RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 04-12-2020 (04-12-2020, 14:54)Lawrence napisał(a):(04-12-2020, 13:43)Albertino napisał(a): Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;) Był podobno niecałe dwie godziny, więc długo nie musiał patrzeć :) RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 04-12-2020 Pewnie podrzucił jednego cybertrucka do promocji ;) RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020 (04-12-2020, 15:22)zdzichon napisał(a):(04-12-2020, 14:54)Lawrence napisał(a):(04-12-2020, 13:43)Albertino napisał(a): Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;) Śmiechnął, pierdnął i wyszedł. Tak było, nie zmyślam :) RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 04-12-2020 Poza tym przecież dupa Melona nagrała piosenkę do Cyberpunka. Ta co mu urodziła dziecko które zamiast imienia ma kod cyfrowy. Może jej pożyczył samolot? RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 04-12-2020 Stary, pożycz samolot, bo muszę na chwilę skoczyć do Polski RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 04-12-2020 (04-12-2020, 15:53)Paszczak napisał(a): Ta co mu urodziła dziecko które zamiast imienia ma kod cyfrowy. Jak to zamiast imienia ma kod cyfrowy? Jak tak to ten cały dowcip tutaj traci na sile: "There is a number in your name?" RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020 Poprawka, patch będzie miał jednak 43,5gb :D https://www.ppe.pl/news/152320/cyberpunk-2077-z-ogromnym-patchem-na-premiere-znamy-rozmiar-start-pobierania-gry-oraz-rozgrywki.html RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 04-12-2020 Cytat: Poprawka, patch będzie miał jednak 43,5gb :D Ale czemu? Co w nim będzie? Druga część Cyberpunka? ;) RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020 Będzie latał pół gry najwyraźniej ;) Zdarza się, choć tak duży patch chyba jednak rzadko. RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 05-12-2020 W sieci jest już sporo leaków, ale ja ograniczyłem się do obejrzenia kreacji laski z siurakiem. Nie ma co, opcji jest bez liku, łącznie z wyglądem wspomnianego siura. Niestety, wagina jest tylko jedna, za to z kilkoma rodzajami włosów łonowych. RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 05-12-2020 A jest możliwy piercing i tatuaż w miejscach intymnych na genitaliach? Gdyż jak cyberpunk, to cyberpunk, bez ograniczeń. RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 05-12-2020 Lawrence napisał(a):Jak to zamiast imienia ma kod cyfrowy?No tak to, syn Muska i Grimes ma na imię X AE A-XII. Pierwotnie miał X Æ A-12, ale pod naciskiem władz Kalifornii zmienili je na, ekhm, normalniejsze? To dopiero cyberpunk. RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 05-12-2020 To dla niektorych moze byc aktorski spoiler, takze uprzedzam: https://mobile.twitter.com/wahidah19837913/status/1334760242131787778 Obecnie nie gram za bardzo w gry, czasem jeszcze obejrze jakies montaze, ale w CP2077 chetnie bym poszpykal. Chopoki, kupta mi takie cos: https://mobile.twitter.com/Newegg/status/1334346723536211973 Hahaha, when is ready: https://pbs.twimg.com/media/EoRL8LkVQAAxYkG?format=jpg&name=900x900 RE: Cyberpunk 2077 - shamar - 05-12-2020 (05-12-2020, 00:04)Huntersky napisał(a): Niestety, wagina jest tylko jedna, za to z kilkoma rodzajami włosów łonowych. Kaszana. RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 05-12-2020 W sensie co, murzynska pyda? :) |