Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - Snappik - 04-12-2020

(04-12-2020, 13:02)Dr Strangelove napisał(a): Bez aktualnych szczepień na Covida pewnie i tak nie zagra.

To byłoby surrealistyczne, gdyby gra była dostępna tylko dla zaszczepionych na Covid. W przyszłości pewnie do zrobienia ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 04-12-2020

Melon w Polsce?

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26575313,elon-musk-z-tajemnicza-wizyta-w-polsce-jego-prywatny-samolot.html#s=BoxOpImg4


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020

Gdybym był miliarderem i jarał się jakąś gierką, to pewnie też przyjechałbym sobie do jakiegoś studia growego z trzeciego świata na zwiedzanko :) Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;)


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 04-12-2020

Pewnie przyleciał po swojego preordera za 29,99 z MediaExpert.


RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 04-12-2020

(04-12-2020, 13:43)Albertino napisał(a): Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;)

Mateusz Morawiecki zapowiadał kiedyś milion polskich aut elektrycznych do 2025 roku. A więc może Elon przyszedł zobaczyć jak sobie konkurencja radzi? ;) 


RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 04-12-2020

(04-12-2020, 14:54)Lawrence napisał(a):
(04-12-2020, 13:43)Albertino napisał(a): Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;)

Mateusz Morawiecki zapowiadał kiedyś milion polskich aut elektrycznych do 2025 roku. A więc może Elon przyszedł zobaczyć jak sobie konkurencja radzi? ;) 

Był podobno niecałe dwie godziny, więc długo nie musiał patrzeć :)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 04-12-2020

Pewnie podrzucił jednego cybertrucka do promocji ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020

(04-12-2020, 15:22)zdzichon napisał(a):
(04-12-2020, 14:54)Lawrence napisał(a):
(04-12-2020, 13:43)Albertino napisał(a): Bo powiedzmy sobie szczerze, czegóż innego miałby u nas szukać? ;)

Mateusz Morawiecki zapowiadał kiedyś milion polskich aut elektrycznych do 2025 roku. A więc może Elon przyszedł zobaczyć jak sobie konkurencja radzi? ;) 

Był podobno niecałe dwie godziny, więc długo nie musiał patrzeć :)

Śmiechnął, pierdnął i wyszedł. Tak było, nie zmyślam :)


RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 04-12-2020

Poza tym przecież dupa Melona nagrała piosenkę do Cyberpunka. Ta co mu urodziła dziecko które zamiast imienia ma kod cyfrowy.
Może jej pożyczył samolot?


RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 04-12-2020

Stary, pożycz samolot, bo muszę na chwilę skoczyć do Polski


RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 04-12-2020

(04-12-2020, 15:53)Paszczak napisał(a): Ta co mu urodziła dziecko które zamiast imienia ma kod cyfrowy.

Jak to zamiast imienia ma kod cyfrowy? Jak tak to ten cały dowcip tutaj traci na sile:


"There is a number in your name?"


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020

Poprawka, patch będzie miał jednak 43,5gb :D
https://www.ppe.pl/news/152320/cyberpunk-2077-z-ogromnym-patchem-na-premiere-znamy-rozmiar-start-pobierania-gry-oraz-rozgrywki.html


RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 04-12-2020

Cytat: Poprawka, patch będzie miał jednak 43,5gb :D

Ale czemu? Co w nim będzie? Druga część Cyberpunka? ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 04-12-2020

Będzie latał pół gry najwyraźniej ;) Zdarza się, choć tak duży patch chyba jednak rzadko.


RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 05-12-2020

W sieci jest już sporo leaków, ale ja ograniczyłem się do obejrzenia kreacji laski z siurakiem. Nie ma co, opcji jest bez liku, łącznie z wyglądem wspomnianego siura. Niestety, wagina jest tylko jedna, za to z kilkoma rodzajami włosów łonowych.


RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 05-12-2020

A jest możliwy piercing i tatuaż w miejscach intymnych na genitaliach? Gdyż jak cyberpunk, to cyberpunk, bez ograniczeń. 


RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 05-12-2020

Lawrence napisał(a):Jak to zamiast imienia ma kod cyfrowy?
No tak to, syn Muska i Grimes ma na imię X AE A-XII. Pierwotnie miał X Æ A-12, ale pod naciskiem władz Kalifornii zmienili je na, ekhm, normalniejsze?
To dopiero cyberpunk.


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 05-12-2020

To dla niektorych moze byc aktorski spoiler, takze uprzedzam:

https://mobile.twitter.com/wahidah19837913/status/1334760242131787778


Obecnie nie gram za bardzo w gry, czasem jeszcze obejrze jakies montaze, ale w CP2077 chetnie bym poszpykal. Chopoki, kupta mi takie cos:

https://mobile.twitter.com/Newegg/status/1334346723536211973


Hahaha, when is ready:

https://pbs.twimg.com/media/EoRL8LkVQAAxYkG?format=jpg&name=900x900


RE: Cyberpunk 2077 - shamar - 05-12-2020

(05-12-2020, 00:04)Huntersky napisał(a): Niestety, wagina jest tylko jedna, za to z kilkoma rodzajami włosów łonowych.


Kaszana.


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 05-12-2020

W sensie co, murzynska pyda? :)