Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57)



- siku - 27-06-2009

znowu wystawiłem parę tytułów może ktoś coś dla siebie znajdzie .. wszystko od 1 zł

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1533593


- Snappik - 27-06-2009

W Szczecińskim MM promocja na niektóre wydania QDVD (m.in pierwsze trzy części Rambo). Dostępne za 5.99. Niby to nic, ale wydania QDVD sa przecież fajne :)


- Luis Cyfer - 28-06-2009

ponoc w digi. Prawda to? Cos z Arnoldem i ze Sly musze nabyc :)


- slepy51 - 28-06-2009

Nabyj giku tyle na mase co oni kiedyś :-)


- piXi - 08-07-2009

Saturn Poznań - stare Batmany w wydaniach 2dvd po 26.99

Sam zainwestowałem w oba Burtony... :-)


- siku - 08-07-2009

znowu znalazłem chwilkę i wystawiłem parę tytułów

jutro pewnie poleci kolejne kilkanaście :neutral:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1533593

[ Dodano: Sob Lip 11, 2009 21:43 ]
leci król lew i parę innych bardziejszych tytułów .. requiem dla snu , wróg u bram , digi mumia

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=685785530


- Akaki - 13-07-2009

Sądząc po dyskusjach na forum kilka osób może to zainteresować ;). Może nie jakaś rewelka, ale jednak: Transformers: 39 zł (2dvd & "zabawka"), 44 (2dvd metal box). Kraków, media.

Przy okazji, patrzcie po Empikach. Ostatnio znów nam przesyłają zmiany cen i "okazje" odżywają - np. Godziny 2dvd za 9,99.


- korbenpl - 13-07-2009

Dziś byłem w empiku w gal krk i nic ciekawego nie zauważyłem a w rynku mi sie nie chcialo ale wielkie dzieki za info!


- Akaki - 14-07-2009

Cóż, tak to funkcjonuje że pracownicy sami najpierw przegrzebią co lepsze :). Ale jednak, na wspomniane godziny nikt się przedtem nie połasił. A i zestawik HORROR/THRILLER: MARTWE ZŁO 2 + NAGI INSTYNKT + DELICATESSEN + CZERWONY SMOK za 9,99 znalazł chętnego jakieś 6 godzin po otwarciu :).

[ Dodano: Wto Lip 14, 2009 18:08 ]
Na os. 2 Pułku Lotniczego w Krakowie zamyka się wypożyczalnia DVD. Jutro po 13 i najpóźniej w czwartek można próbować przebierać. 15zł/sztuka (więcej=taniej). Z dwupłytowych edycji bonusowe nie były używane. Jeśli ktoś z okolicy, może zainteresuje.


- siku - 15-07-2009

dziś wystawiłem troszkę wojennej klasyki !! toratora , patton , wielka ucieczka itd itd

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1533593


- AdiPio - 16-07-2009

http://www.allegro.pl/item688493480_miasteczko_south_park_sezony_1_11_okazja_new.html

Dośc tani box 11 sezonów South Parku. Szkoda, że bez polskich napisów.


- military - 16-07-2009

Kupowanie SP na dvd trochę straciło sens, od kiedy wszystkie odcinki są legalnie dostępne w Internecie.


- piXi - 18-07-2009

Przerywane reklamami w trakcie seansu... ;-)


- Corn - 18-07-2009

Od jakiegoś czasu nie.


- Akaki - 29-07-2009

Empik Kraków Kazimierz, fim "The Simpsons" za 24,90 :).


- Ronaldinho - 02-08-2009

"Milczenie owiec" (2DVD Ultimate Edition) - http://www.allegro.pl/item700595394_f_ilm_milczenie_owiec_2dvd_dts_lektor_pl.html za 55zł z wysyłką to dobra cena (gdyby nie fakt, że chwilowo trochę oszczędzam, to bym kupił), biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że jest to wydanie jako nowe w folii już raczej trudno dostępne.

"Blade Runner" (5DVD - Metal Box) za ~85zł z wysyłką - http://www.dvd.co.uk/DVD/Blade-Runner-The-Final-Cut-5-Disc-Ultimate-Collectors-Edition-1982/DY20836/product.htm Się zastawiam czy nie sprowadzić w celu obchnięcia na Allegro, ostatnio tak po ~150zł schodziło. Natomiast wersję tekturową (http://www.thehut.com/hut/9951840.product) obecnie można zakupić za ~68zł.


- Mefisto - 02-08-2009

ja wiem czy dobra - ja kupiłem za 35 :)


- majlo - 03-08-2009

Ronaldinho napisał(a):za 55zł z wysyłką to dobra cena
Mefisto napisał(a):ja wiem czy dobra - ja kupiłem za 35 :)
Zdecydowanie nie dobra - ja dałem ok. 20 zł. :) Widać, na Allegro więcej sobie cenią. Ale rzeczywiście ciężko dostępne - nawet na eBayu ciężko znaleźć.


- Anonymous - 03-08-2009

Heh, a ja kupiłem kiedyś chyba za 160, czy za ile to wtedy sprzedawali w chwili premiery... :)


- majlo - 03-08-2009

Przypadkowy zakup w supermarkecie (wszystko - oprócz Kusturicy, który kosztował 19,90 - za 8,99):
http://zapodaj.net/59d06ebf435f.jpg.html

Solo napisał(a):Heh, a ja kupiłem kiedyś chyba za 160
Ouch, w życiu bym nie dał tyle za film. :)