![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-04-2012 Zdjęcie z filmu + tekst to nie jest jedyna metoda robienia plakatów filmowych :) RE: NASZE PLAKATY - military - 01-04-2012 Shamar, ta czcionka wygląda jak coś z produkcji Asylum (zresztą wszystko związane z tym filmem tak wygląda). Nie jest fajna, uwierz.:) RE: NASZE PLAKATY - shamar - 01-04-2012 (01-04-2012, 00:31)Mierzwiak napisał(a): Zdjęcie z filmu + tekst to nie jest jedyna metoda robienia plakatów filmowych :) Innej nie znam. Nie mam zestawu do malowania/rysowania na komputerze. Staram się wykombinować coś z tego, co jest dostępne w necie. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-04-2012 Bajki opowiadasz :) Chociażby ten plakat zrobiłem jeszcze zanim kupiłem sobie tablet, myszką można zdziałać cuda, wystarczy chcieć. RE: NASZE PLAKATY - shamar - 01-04-2012 W jakim programie? Ja to tylko mam PS i Photoimpact. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-04-2012 Ja używam tylko myszki i PSa, więc się da:) RE: NASZE PLAKATY - Mental - 18-04-2012 mcclane83, jeśli to czytasz, wiedz, że ja ciągle czekam na twoje plakaty! RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 23-04-2012 ![]() nie moje, ale fajne :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-04-2012 Niefajne i nieśmieszne. Kolejny śmieć w temacie który miał służyć czemu innemu :( RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 23-04-2012 ojej, no tak - zapomniałem, że tu można jedynie spuszczać się nad kolejnym artem Mierzwiaka lub patyczaka RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-04-2012 oj tam oj tam:) Moim zdaniem całkiem spoko. Mefisto, czekam na więcej:D RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-04-2012 Temat to "nasze plakaty", a nie plakaty "nie nasze, ale fajne". RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-04-2012 A sorry, nie zauważyłem "nie moje":/ RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 23-04-2012 Wyobraziłem sobie Cage'a w roli papieża uganiającego się za laskami z gunami i dotknąłem na moment absolutu. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 23-04-2012 (23-04-2012, 21:57)Crov napisał(a): Temat to "nasze plakaty", a nie plakaty "nie nasze, ale fajne". Bo ten drugi nie istnieje :P RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-04-2012 Ja fanowskie plakaty wrzucałem do takiego tematu, co się nazywa, uwaga! uwaga!, "PLAKATY!". :) RE: NASZE PLAKATY - Gamart - 24-04-2012 (23-04-2012, 22:08)Albertino napisał(a): Wyobraziłem sobie Cage'a w roli papieża uganiającego się za laskami z gunami i dotknąłem na moment absolutu.;] RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 24-04-2012 (23-04-2012, 23:19)Crov napisał(a): Ja fanowskie plakaty wrzucałem do takiego tematu, co się nazywa, uwaga! uwaga!, "PLAKATY!". :) Ale wrzucasz fanowskie do istniejących przynajmniej filmów :P RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 17-06-2012 Update starego pomysłu:
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 17-06-2012 Fajny, chociaż może byłoby ciekawiej gdyby bardziej zróżnicować te spękania - np. niektóre mogły być dłuższe albo wychodzić poza napis, ale tak żeby nadal dało się go odczytać. Bo niby jest ok, ale tak jakoś zbyt sterylnie. |