Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-04-2012

Zdjęcie z filmu + tekst to nie jest jedyna metoda robienia plakatów filmowych :)


RE: NASZE PLAKATY - military - 01-04-2012

Shamar, ta czcionka wygląda jak coś z produkcji Asylum (zresztą wszystko związane z tym filmem tak wygląda). Nie jest fajna, uwierz.:)


RE: NASZE PLAKATY - shamar - 01-04-2012

(01-04-2012, 00:31)Mierzwiak napisał(a): Zdjęcie z filmu + tekst to nie jest jedyna metoda robienia plakatów filmowych :)

Innej nie znam. Nie mam zestawu do malowania/rysowania na komputerze.
Staram się wykombinować coś z tego, co jest dostępne w necie.



RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-04-2012

Bajki opowiadasz :) Chociażby ten plakat zrobiłem jeszcze zanim kupiłem sobie tablet, myszką można zdziałać cuda, wystarczy chcieć.


RE: NASZE PLAKATY - shamar - 01-04-2012

W jakim programie? Ja to tylko mam PS i Photoimpact.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-04-2012

Ja używam tylko myszki i PSa, więc się da:)


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 18-04-2012

mcclane83, jeśli to czytasz, wiedz, że ja ciągle czekam na twoje plakaty!


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 23-04-2012

[Obrazek: pope_fiction_by_aivic-d4xdx30.jpg]

nie moje, ale fajne :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 23-04-2012

Niefajne i nieśmieszne. Kolejny śmieć w temacie który miał służyć czemu innemu :(


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 23-04-2012

ojej, no tak - zapomniałem, że tu można jedynie spuszczać się nad kolejnym artem Mierzwiaka lub patyczaka


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-04-2012

oj tam oj tam:)

Moim zdaniem całkiem spoko. Mefisto, czekam na więcej:D


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-04-2012

Temat to "nasze plakaty", a nie plakaty "nie nasze, ale fajne".


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 23-04-2012

A sorry, nie zauważyłem "nie moje":/


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 23-04-2012

Wyobraziłem sobie Cage'a w roli papieża uganiającego się za laskami z gunami i dotknąłem na moment absolutu.


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 23-04-2012

(23-04-2012, 21:57)Crov napisał(a): Temat to "nasze plakaty", a nie plakaty "nie nasze, ale fajne".

Bo ten drugi nie istnieje :P


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 23-04-2012

Ja fanowskie plakaty wrzucałem do takiego tematu, co się nazywa, uwaga! uwaga!, "PLAKATY!". :)


RE: NASZE PLAKATY - Gamart - 24-04-2012

(23-04-2012, 22:08)Albertino napisał(a): Wyobraziłem sobie Cage'a w roli papieża uganiającego się za laskami z gunami i dotknąłem na moment absolutu.
;]



RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 24-04-2012

(23-04-2012, 23:19)Crov napisał(a): Ja fanowskie plakaty wrzucałem do takiego tematu, co się nazywa, uwaga! uwaga!, "PLAKATY!". :)

Ale wrzucasz fanowskie do istniejących przynajmniej filmów :P


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 17-06-2012

Update starego pomysłu:

[Obrazek: thedarkknightrisesposte.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 17-06-2012

Fajny, chociaż może byłoby ciekawiej gdyby bardziej zróżnicować te spękania - np. niektóre mogły być dłuższe albo wychodzić poza napis, ale tak żeby nadal dało się go odczytać. Bo niby jest ok, ale tak jakoś zbyt sterylnie.