Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Karol - 30-04-2009

Właśnie znalazłem też wiadomość na gram.pl . Trochę szkoda, ale i tak wolałbym, żeby się skupili już na dwójce, więc może nawet lepiej...


- military - 30-04-2009

W takim razie trzeba przerzucić oczekiwania. Teraz moja lista wyczekiwanych gier, które kupuję w ciemno, wygląda tak:

1. Aliens: Colonial Marines
2. AVP3
3. Call of Juarez: Więzy krwi
4. Dead Rising 2
5. Lost Planet 2
6. Dead Island
7. Dead Space 2
8. Assassin's Creed na PSP (jeśli będzie taki, jaki mam nadzieję że będzie)

Jeśli Wiedźmak 2 będzie na konsolach, to i on powinien się tam znaleźć. Jeśli chodzi o całą resztę planów wydawniczych, moim zdaniem można je olać sikiem prostym.


- Snuffer - 30-04-2009

Dodałbym na miejsce 1,5 Maxa Payne'a 3 oraz Mafię 2 i mógłbym się zgodzić. Jeśli chodzi o Maxa 3 to nie było drugiej takiej pozycji wobec której miałbym takie oczekiwania.


- Don Vito - 01-05-2009

Mnie właściwie obchodzą 3 gry:

Mafia II
Max Payne 3
Alpha Protocol

Reszta może w ogóle się nie ukazywać :)


- military - 01-05-2009

Jeśli w Mafii 2 znów będzie limit prędkości i mandaty za byle gówienko, i powolne jeżdżenie przez całe miasto, to sobie tę grę daruję.


- Mush Room - 01-05-2009

Mafia 2
Max Payne 3
Alan Wake

reszta ssie :)


- Snappik - 01-05-2009

Trochę się wyłamię:

ArmA II
Operation Flashpoint: Dragon Rising

Oprócz tego Mafia II i nowy Splinter Cell.


- Khet - 01-05-2009

Alan Wake
Bioshock 2
i...
Wiedźmin, bo nadal trzymam kciuki za szybką reanimację projektu.


- Gal Anonim - 01-05-2009

No to ja też. :)

Czekam przede wszystkim na nową część Hitmana, a tak poza tym:

ArmA 2
Operation Flashpoint 2
Mafia 2 (oby był limit prędkości i mandaty za stłuczki!)
Splinter Cell: Conviction
Risen
Deus Ex 3
Thief 4
Dragon Age: Origins (choć setting fantasy mnie odrzuca)
Arcania: A Gothic Tale
Fallout: New Vegas
Alpa Protocol
Red Dead Redemption
CoD: Modern Warfare 2
Dreamfall 2 (a co za tym idzie także The Longest Journey 2, ale to nawet jeszcze nie jest planowane)
White Gold: War in Paradise

i pewnie o czymś zapomniałem. :) Mogę czekać też na Wiedźmina 2, jak będzie miał zręcznościowy system walki i więcej elementów RPG (np jakaś większa interakcja w dialogach przydałaby się).


- Danus - 08-05-2009

AAA to najlepszy News jaki ostatni przeczytałem. Wyjdzie chyba do końca roku trzecia część stalkera pod nazwą STALKER: Call Of Prypyat. Coś pięknego. A newsy dotyczące samej gry są jeszcze fajniejsze. Gra ma być kontynuacją Shadow Of Charnobyl.
Garść podstawowych newsów:

Nowa fabuła w telegraficznym skrócie: rzecz dzieje się po wydarzeniach przedstawionych w Cieniu Czarnobyla. Po znalezieniu drogi do centrum Zony rząd planuje zakrojoną na szeroką skalę akcję militarną, mająca zaprowadzić porządek w bezpośrednich okolicach elektrowni. Pierwsze etap akcji - zwiad lotniczy kończy się jednak druzgocącą porażką - powraca jedynie kilka maszyn. W celu zbadania przyczyn tej porażki do centrum Zony zostaje wysłany agent specjalny - w tej roli gracz.

• Fotorealistyczne odwzorowana Zona - Miasto Prypeć, stacja kolejowa Yanov, fabryka Jupiter, willa Kopachi i inne. wszystkie miejscówki odtworzone z ich realistycznych odpowiedników.
• Nowa historia, wiele unikatowych postaci.
• Rozbudowany system zadań pobocznych.
• Nowe mutanty: Chimera oraz Burer, nowe zachowania i zdolności dla wszystkich mutantów.
• Nowy system A-Life, stworzony przy użyciu najpopularniejszych elementów z wcześniejszych dwóch gier z serii.
• Emisje znacząco wpływają na świat Zony.
• Funkcja spania dodana do gry.
• Nowy interfejs gracza.
• Możliwość kontynuowania gry po jej ukończeniu, czyli tryb 'freeplay'.
• Gra tworzona jest na silniku X-Ray Engine 1.6.

W Rosyjskim miesięczniku Gameworld Navigator na Maj 09' otrzymujemy kolejne świeże informacje na temat Call of Pripyat, oraz potwierdzenie tych wcześniejszych.

Newsy z wywiadu z menadżerem projektu Ruslanem Dibenko:

• Nie będzie żadnych zmian i ulepszeń w multiplayerze, twórcy gry chcą skupić się jak najbardziej na trybie singleplayer.

• Freeplay mode po ukończeniu głównego wątku gry, dla tych którzy chcą spokojnie pozwiedzać Zonę, poznać jej sekrety oraz wykonać wszystkie zadania poboczne.

• Developerzy zgodzili się z opinią że wiele rzeczy w Clear Sky było po prostu niedopracowanych, zabugowanych. Tym razem aby temu zapobiec, developerzy skupili się bardziej na spójności całej fabuły, przy konsultacji z pisarzami itd. Ilość akcji będzie zredukowana aby nadać grze lepszej atmosfery, wyludnienia, samotności - Ze spustoszałą Zoną, gdzie czyhają na nas ukryte niebezpieczeństwa.

• Frakcje nie będą teraz takie monotonne oraz waleczne jak we wcześniejszych częściach. Będą to po prostu grupy z podobnymi zasadami, a nie zawzięci fanatycy nienawidzący siebie. Ich liderzy będą bardziej inteligentni i zaradni, aby większość sporów rozwiązać pokojowo, bez użycia broni.

• AI mutantów zmienione będzie całkowicie. Mają one teraz zachowywać się bardziej naturalnie i interesująco. Nie będą myśleć już tylko o szukaniu i atakowaniu jak największej liczby stalkerów. Spotykane będą zarówno drapieżniki jak i roślinożercy, rządzące się swoimi prawami oraz rywalizujące między sobą.


• W grze spotkamy o wiele mniej stalkerów niż w Czystym Niebie, a nawet w Cieniu Czarnobyla. Ma to pokazać że są oni tylko gośćmi w tym niebezpiecznym i zabójczym środowisku.

• Gra podążać będzie prawdziwym zakończeniem (ShoC), gdzie Strielok odmawia Świadomości-Z. Jak wiemy zakończenie pokazywało piękne miejsce, z zielenią, dziką przyrodą... Całe to zdarzenie spotkało tylko Strieloka, i będzie to tajemnica co tak na prawdę się z nim stało.

• W grze nie ujrzymy żadnej ze starych lokacji.

• Potwierdzone zostało też to, że w grze znajdziemy około 70 unikatowych pobocznych zadań.


- Hitch - 09-05-2009

Ha, ale Zonk. Tyle lat produkcji DNF, a gra sie nie ukaze, bo 3D Realms przestalo istniec. Garsc screenow z gry na pozegnanie:
http://kotaku.com/5245883/duke-nukem-forever-screen-shots-artwork-rise-from-3d-realms-grave


- Anonymous - 09-05-2009

Hitch napisał(a):Tyle lat produkcji DNF, a gra sie nie ukaze, bo 3D Realms przestalo istniec.

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wierzyłeś w produkcję tej gry?


- Hitch - 09-05-2009

Oczywiscie, ze wierzylem. A teaser wypuszczony rok temu tylko potiwerdzal, ze gra jest na jakims etapie produkcji. Poza tym na forum 3DRealms mozna bylo sobie pogadac z tworcami i poogladac skriny z roboczym folderem gry itp.
Ale teraz to i tak be zznaczenia, wiec... who gives a fuck anyway :)


- Anonymous - 09-05-2009

Cóż - naiwność godna pozazdroszczenia.
Raczej oczywiste było, że gra nie była produkowana, skoro przez kilkanaście lat nie pokazano nawet kilku konkrentych screenów z gry, ani jednego filmu z rozgrywki. Multimedia DNF to były stałe i te same materiały, na których niewiele było widać. O czym tu mówić...


- Hitch - 09-05-2009

Blablablabla...:)

Jebac. Wazne, ze nadchodzi Max Payne 3. Oby tylko nie przesadzili ze schizwymi wstawkami. W pierwszej czesci bylo ich za duzo, a momentami byly smieszne. Dwojka byla idealnie wywazona pod tym wzgledem, jak i pod kazdym innym, bedac jedna z najlepszych gier w historii.


- Snuffer - 09-05-2009

Prawie pod każdym względem - 2 była zdecydowanie za krótka.
Ale prawda, Max Payne 3 jedną z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, i też liczę na bardzo małą ilość schizowych wstawek.


- Hitch - 09-05-2009

Tez mi sie na poczatku zdawala za krotka, ale po kilkunastu przejsciach uznalem, ze dlugosc jest idealna. Tak jak bys ogladal film. Jedynka byla sztucznie przedluzana i co z tego wyszlo? 1000 ludzi do zabicia i kretynskie scenerie, jak tajne rzadowe laboratoria. W dwojce kazdy level logicznie wynika z poprzedniego i konczy sie tam gdzie powinien. Moze sie zdawac za krotka, ale hej to nie GTA. W MP2 historia dzieje sie w ciagu dwoch nocy.


- Snuffer - 09-05-2009

Osz cholera.. Hitch, ja się z Tobą zgadzam : )
Masz rację, ale za którymś przejściem to można w jeden dzień bez problemu MP2 przejść - co nie zmienia faktu że jest jedną z moich ulubionych gier pod względem grywalności, klimatu. Po prostu chciałbym więcej od tej gry, bo trudno znaleźć mod z prawdziwego zdarzenia, no ale cóż - trzeba czekać na premierę 3.


- Hitch - 09-05-2009

A ja od MP2 nie wymagam wiecej, bo zostalem w pelni usatysfakcjonowany. Glownie dzieki wspanialemu scenariuszowi, szczytowowemu osiagnieciu w dolowaniu widza kina akcji, tak przyzwyczajonego do tego, ze bohaterowie, ktorych oglada zazwyczaj, "zasluguja" sobie na happy end.
A wszystko polane wulgarnym sosem, ktorego brakowalo w jedynce, gdzie dodatkowo przeciwnicy byli karykaturalni i skretyniali. Dwojka to dzielo powazne i konsekwentne. 10/10!


- Snuffer - 09-05-2009

Z tym też się zgadzam - w MP2 rozczarowujący jest tylko finałowy "boss", boli aż takie klasyczne potraktowanie tematu - uuu, tu jest zły koleś, strzelaj tam aż to nie spadnie, potem unikaj jego magicznych umiejętności rzucania granatami, potem postrzelaj w żyrandol aż nie spadnie - well done! Brakowało mi czegoś nowego w temacie finałowej potyczki.
A wracając do zakończenia - gdyby w grze znalazło się alternatywne, automatycznie spadłaby w moim rankingu gier najlepszych, i ocena co najmniej o punkt poszła by w dół :)