![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Karol - 30-04-2009 Właśnie znalazłem też wiadomość na gram.pl . Trochę szkoda, ale i tak wolałbym, żeby się skupili już na dwójce, więc może nawet lepiej... - military - 30-04-2009 W takim razie trzeba przerzucić oczekiwania. Teraz moja lista wyczekiwanych gier, które kupuję w ciemno, wygląda tak: 1. Aliens: Colonial Marines 2. AVP3 3. Call of Juarez: Więzy krwi 4. Dead Rising 2 5. Lost Planet 2 6. Dead Island 7. Dead Space 2 8. Assassin's Creed na PSP (jeśli będzie taki, jaki mam nadzieję że będzie) Jeśli Wiedźmak 2 będzie na konsolach, to i on powinien się tam znaleźć. Jeśli chodzi o całą resztę planów wydawniczych, moim zdaniem można je olać sikiem prostym. - Snuffer - 30-04-2009 Dodałbym na miejsce 1,5 Maxa Payne'a 3 oraz Mafię 2 i mógłbym się zgodzić. Jeśli chodzi o Maxa 3 to nie było drugiej takiej pozycji wobec której miałbym takie oczekiwania. - Don Vito - 01-05-2009 Mnie właściwie obchodzą 3 gry: Mafia II Max Payne 3 Alpha Protocol Reszta może w ogóle się nie ukazywać :) - military - 01-05-2009 Jeśli w Mafii 2 znów będzie limit prędkości i mandaty za byle gówienko, i powolne jeżdżenie przez całe miasto, to sobie tę grę daruję. - Mush Room - 01-05-2009 Mafia 2 Max Payne 3 Alan Wake reszta ssie :) - Snappik - 01-05-2009 Trochę się wyłamię: ArmA II Operation Flashpoint: Dragon Rising Oprócz tego Mafia II i nowy Splinter Cell. - Khet - 01-05-2009 Alan Wake Bioshock 2 i... Wiedźmin, bo nadal trzymam kciuki za szybką reanimację projektu. - Gal Anonim - 01-05-2009 No to ja też. :) Czekam przede wszystkim na nową część Hitmana, a tak poza tym: ArmA 2 Operation Flashpoint 2 Mafia 2 (oby był limit prędkości i mandaty za stłuczki!) Splinter Cell: Conviction Risen Deus Ex 3 Thief 4 Dragon Age: Origins (choć setting fantasy mnie odrzuca) Arcania: A Gothic Tale Fallout: New Vegas Alpa Protocol Red Dead Redemption CoD: Modern Warfare 2 Dreamfall 2 (a co za tym idzie także The Longest Journey 2, ale to nawet jeszcze nie jest planowane) White Gold: War in Paradise i pewnie o czymś zapomniałem. :) Mogę czekać też na Wiedźmina 2, jak będzie miał zręcznościowy system walki i więcej elementów RPG (np jakaś większa interakcja w dialogach przydałaby się). - Danus - 08-05-2009 AAA to najlepszy News jaki ostatni przeczytałem. Wyjdzie chyba do końca roku trzecia część stalkera pod nazwą STALKER: Call Of Prypyat. Coś pięknego. A newsy dotyczące samej gry są jeszcze fajniejsze. Gra ma być kontynuacją Shadow Of Charnobyl. Garść podstawowych newsów: Nowa fabuła w telegraficznym skrócie: rzecz dzieje się po wydarzeniach przedstawionych w Cieniu Czarnobyla. Po znalezieniu drogi do centrum Zony rząd planuje zakrojoną na szeroką skalę akcję militarną, mająca zaprowadzić porządek w bezpośrednich okolicach elektrowni. Pierwsze etap akcji - zwiad lotniczy kończy się jednak druzgocącą porażką - powraca jedynie kilka maszyn. W celu zbadania przyczyn tej porażki do centrum Zony zostaje wysłany agent specjalny - w tej roli gracz. ⢠Fotorealistyczne odwzorowana Zona - Miasto Prypeć, stacja kolejowa Yanov, fabryka Jupiter, willa Kopachi i inne. wszystkie miejscówki odtworzone z ich realistycznych odpowiedników. ⢠Nowa historia, wiele unikatowych postaci. ⢠Rozbudowany system zadań pobocznych. ⢠Nowe mutanty: Chimera oraz Burer, nowe zachowania i zdolności dla wszystkich mutantów. ⢠Nowy system A-Life, stworzony przy użyciu najpopularniejszych elementów z wcześniejszych dwóch gier z serii. ⢠Emisje znacząco wpływają na świat Zony. ⢠Funkcja spania dodana do gry. ⢠Nowy interfejs gracza. ⢠Możliwość kontynuowania gry po jej ukończeniu, czyli tryb 'freeplay'. ⢠Gra tworzona jest na silniku X-Ray Engine 1.6. W Rosyjskim miesięczniku Gameworld Navigator na Maj 09' otrzymujemy kolejne świeże informacje na temat Call of Pripyat, oraz potwierdzenie tych wcześniejszych. Newsy z wywiadu z menadżerem projektu Ruslanem Dibenko: ⢠Nie będzie żadnych zmian i ulepszeń w multiplayerze, twórcy gry chcą skupić się jak najbardziej na trybie singleplayer. ⢠Freeplay mode po ukończeniu głównego wątku gry, dla tych którzy chcą spokojnie pozwiedzać Zonę, poznać jej sekrety oraz wykonać wszystkie zadania poboczne. ⢠Developerzy zgodzili się z opinią że wiele rzeczy w Clear Sky było po prostu niedopracowanych, zabugowanych. Tym razem aby temu zapobiec, developerzy skupili się bardziej na spójności całej fabuły, przy konsultacji z pisarzami itd. Ilość akcji będzie zredukowana aby nadać grze lepszej atmosfery, wyludnienia, samotności - Ze spustoszałą Zoną, gdzie czyhają na nas ukryte niebezpieczeństwa. ⢠Frakcje nie będą teraz takie monotonne oraz waleczne jak we wcześniejszych częściach. Będą to po prostu grupy z podobnymi zasadami, a nie zawzięci fanatycy nienawidzący siebie. Ich liderzy będą bardziej inteligentni i zaradni, aby większość sporów rozwiązać pokojowo, bez użycia broni. ⢠AI mutantów zmienione będzie całkowicie. Mają one teraz zachowywać się bardziej naturalnie i interesująco. Nie będą myśleć już tylko o szukaniu i atakowaniu jak największej liczby stalkerów. Spotykane będą zarówno drapieżniki jak i roślinożercy, rządzące się swoimi prawami oraz rywalizujące między sobą. ⢠W grze spotkamy o wiele mniej stalkerów niż w Czystym Niebie, a nawet w Cieniu Czarnobyla. Ma to pokazać że są oni tylko gośćmi w tym niebezpiecznym i zabójczym środowisku. ⢠Gra podążać będzie prawdziwym zakończeniem (ShoC), gdzie Strielok odmawia Świadomości-Z. Jak wiemy zakończenie pokazywało piękne miejsce, z zielenią, dziką przyrodą... Całe to zdarzenie spotkało tylko Strieloka, i będzie to tajemnica co tak na prawdę się z nim stało. ⢠W grze nie ujrzymy żadnej ze starych lokacji. ⢠Potwierdzone zostało też to, że w grze znajdziemy około 70 unikatowych pobocznych zadań. - Hitch - 09-05-2009 Ha, ale Zonk. Tyle lat produkcji DNF, a gra sie nie ukaze, bo 3D Realms przestalo istniec. Garsc screenow z gry na pozegnanie: http://kotaku.com/5245883/duke-nukem-forever-screen-shots-artwork-rise-from-3d-realms-grave - Anonymous - 09-05-2009 Hitch napisał(a):Tyle lat produkcji DNF, a gra sie nie ukaze, bo 3D Realms przestalo istniec. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wierzyłeś w produkcję tej gry? - Hitch - 09-05-2009 Oczywiscie, ze wierzylem. A teaser wypuszczony rok temu tylko potiwerdzal, ze gra jest na jakims etapie produkcji. Poza tym na forum 3DRealms mozna bylo sobie pogadac z tworcami i poogladac skriny z roboczym folderem gry itp. Ale teraz to i tak be zznaczenia, wiec... who gives a fuck anyway :) - Anonymous - 09-05-2009 Cóż - naiwność godna pozazdroszczenia. Raczej oczywiste było, że gra nie była produkowana, skoro przez kilkanaście lat nie pokazano nawet kilku konkrentych screenów z gry, ani jednego filmu z rozgrywki. Multimedia DNF to były stałe i te same materiały, na których niewiele było widać. O czym tu mówić... - Hitch - 09-05-2009 Blablablabla...:) Jebac. Wazne, ze nadchodzi Max Payne 3. Oby tylko nie przesadzili ze schizwymi wstawkami. W pierwszej czesci bylo ich za duzo, a momentami byly smieszne. Dwojka byla idealnie wywazona pod tym wzgledem, jak i pod kazdym innym, bedac jedna z najlepszych gier w historii. - Snuffer - 09-05-2009 Prawie pod każdym względem - 2 była zdecydowanie za krótka. Ale prawda, Max Payne 3 jedną z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, i też liczę na bardzo małą ilość schizowych wstawek. - Hitch - 09-05-2009 Tez mi sie na poczatku zdawala za krotka, ale po kilkunastu przejsciach uznalem, ze dlugosc jest idealna. Tak jak bys ogladal film. Jedynka byla sztucznie przedluzana i co z tego wyszlo? 1000 ludzi do zabicia i kretynskie scenerie, jak tajne rzadowe laboratoria. W dwojce kazdy level logicznie wynika z poprzedniego i konczy sie tam gdzie powinien. Moze sie zdawac za krotka, ale hej to nie GTA. W MP2 historia dzieje sie w ciagu dwoch nocy. - Snuffer - 09-05-2009 Osz cholera.. Hitch, ja się z Tobą zgadzam : ) Masz rację, ale za którymś przejściem to można w jeden dzień bez problemu MP2 przejść - co nie zmienia faktu że jest jedną z moich ulubionych gier pod względem grywalności, klimatu. Po prostu chciałbym więcej od tej gry, bo trudno znaleźć mod z prawdziwego zdarzenia, no ale cóż - trzeba czekać na premierę 3. - Hitch - 09-05-2009 A ja od MP2 nie wymagam wiecej, bo zostalem w pelni usatysfakcjonowany. Glownie dzieki wspanialemu scenariuszowi, szczytowowemu osiagnieciu w dolowaniu widza kina akcji, tak przyzwyczajonego do tego, ze bohaterowie, ktorych oglada zazwyczaj, "zasluguja" sobie na happy end. A wszystko polane wulgarnym sosem, ktorego brakowalo w jedynce, gdzie dodatkowo przeciwnicy byli karykaturalni i skretyniali. Dwojka to dzielo powazne i konsekwentne. 10/10! - Snuffer - 09-05-2009 Z tym też się zgadzam - w MP2 rozczarowujący jest tylko finałowy "boss", boli aż takie klasyczne potraktowanie tematu - uuu, tu jest zły koleś, strzelaj tam aż to nie spadnie, potem unikaj jego magicznych umiejętności rzucania granatami, potem postrzelaj w żyrandol aż nie spadnie - well done! Brakowało mi czegoś nowego w temacie finałowej potyczki. A wracając do zakończenia - gdyby w grze znalazło się alternatywne, automatycznie spadłaby w moim rankingu gier najlepszych, i ocena co najmniej o punkt poszła by w dół :) |