![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Tyler Durden - 30-05-2008 simek napisał(a):tylko nie wiem po co to "Al Gore was right", ale może wkurza mnie to dlatego, że nie trawie gościa.No jak to po co? Przecież to jedna z najbardziej znanych osób straszących globalnym ociepleniem, występująca w filmie dokumentalnym mówiącym o tym, który zresztą dwa lata temu dostał Oscara. W kontekście fabuły "Disaster Movie" wspomnienie o nim jest jak najbardziej zrozumiałe, a co więcej zabawne. - simek - 30-05-2008 Równie dobrze można na plakacie każdego filmu katastroficznego "Nostradamus was right" sens byłby taki sam, ale ilu Amerykanów zna Nostradamusa? Natomiast Gore to obecnie jeden z najbardziej znanych Amerykanów i każdy automatycznie dopasowuje globalne ocieplenie, katastrofy=Al Gore. - Gal Anonim - 30-05-2008 No. Dlatego sobie jaja robią. Sam film mnie nie robi, twórcy to debile, więc wali mnie on szczególnie. - Mierzwiak - 30-05-2008 "Hej, weźmy plakat z Pojutrza i dodajmy tonącej Statui maskę. Ludzie posrają się ze śmiechu!" Dokładnie na tej samej zasadzie "parodiują" filmy w swoich tworach. Swoją drogą ciekawe ile to będzie trwać? Stawiam że jakieś 50 minut. Epic Movie zmieściło się całe w niekodowanym paśmie C+ [20:00-21:00] :lol: :lol: :lol: - Ronaldinho - 30-05-2008 Przyznam, że plakat z pomysłem, bardzo mi się podoba. Aczkolwiek tak jak w innych filmach tych twórców jest jedna reguła: wszystkie środki wydają na kampanię reklamową i braknie im kasy na film, co zresztą później widać :) A jak wiadomo wszyscy idą na to co "niby fajnie się zapowiada" i w ten sposób w premierowy weekend koszt filmu wraz z reklamą zwraca się kilkukrotnie , a później jeszcze coś zostanie i studio zadowolone, że jest kasa, o filmie się zapomina i kręcą następny :) - Mierzwiak - 31-05-2008 Ronaldinho napisał(a):A jak wiadomo wszyscy idą na to co "niby fajnie się zapowiada"Że co? Przecież ludzie widzieli niemiłosierny syf pt. Date Movie a mimo to chodzili na ich następne produkcje. Powód tego jest tylko jeden, ale nie napiszę tego oficjalnie. ![]() Słabiutki plakat. W dodatku ktoś złośliwy oszpecił Selmę Blair deformując jej brodę :? - Albertino - 31-05-2008 Plakat zaiste tragiczny, ale przynajmniej sam film zapowiada się nieźle. - D'mooN - 02-06-2008
- Albertino - 03-06-2008 No! Nareszcie. Może być, ale w sumie bardzo prosty ten plakat do "Syndecdoche...". - D'mooN - 05-06-2008
- Karol - 05-06-2008 Albertino napisał(a):No! Nareszcie. Może być, ale w sumie bardzo prosty ten plakat do "Syndecdoche...". Ale proste nie jest na pewno to, o co chodzi z tymi karteczkami ;). - Sana - 05-06-2008 wczytajcie się dokładnie w plakat zapodany przez D'mooNa, bo to coś pięknego - zbior mądrości wielkiego Dzordza Busza. "they misunderestimated me" (: - D'mooN - 05-06-2008 ![]() ;) - Strummer - 05-06-2008 Coś nowego o Thompsonie??? Gdzie? Co? Jak? - Ronaldinho - 07-06-2008 Sana napisał(a):wczytajcie się dokładnie w plakat zapodany przez D'mooNa, bo to coś pięknego - zbior mądrości wielkiego Dzordza Busza. Trochę mnie wnerwia te jeżdżenie po jego przekręconych słowach. W końcu jakby zliczyć ile on razy przemawia, to te błędy są normą statystyczną. - Sana - 07-06-2008 a mnie to bawi. - Gal Anonim - 07-06-2008 Fajne są, choć ja wole jego pomyłki, które nie są zwykłymi przejęzyczeniami, ot: "Our enemies are innovative and resourceful, and so are we. They never stop thinking about new ways to harm our country and our people, and neither do we." :) Albo to: - Battonsson - 07-06-2008 Albo tekst o "pokojowej koegzystencji człowieka i ryby" albo dziękowanie, na przemówieniu w Australii, gospodarzom za zaproszenie na szczyt OPEC, kiedy jest się na szczycie APEC, a potem wobec śmiechów z sali brnięcie, że niby za rok go Australia zaprosiła no OPEC (kiedy to niemożliwe, bo nienależny). A tak a propos Australii to myli ją też często z Austrią. Podobnie zresztą jak większość amerykanów, stąd w Wiedniu można kupić koszuli z przekreślonym wizerunkiem kangura. Dobra off-topa robię :D. Koniec kopania leżącego. - D'mooN - 09-06-2008
- Mierzwiak - 11-06-2008 Groza! Pierwszy teaser poster remake'u Robocopa:
|