Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87)
+---- Wątek: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron (/Thread-Sequele-Avatara-2022-2027-re%C5%BC-James-Cameron--4673)



RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - marsgrey21 - 21-01-2023

No ja właśnie liczę na zwyżki w pewnych okresach, A2 jest dopiero 2 miesiące niecałe w kinach.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 21-01-2023

wątpliwe, jeszcze ten tydzień i następny ale później

10 luty Consecration, Magic Mike’s Last Dance, Titanic (25th Anniversary)
17 luty Ant-Man and the Wasp: Quantumania
24 luty Cocaine Bear, Jesus Revolution
3 marca Creed III


Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - zombie001 - 21-01-2023

No jest niby Ant-man i Creed, ale reszta jakoś bez szału.


Szkoda, że bez szans na doczłapanie się na 2 miejsce, bo Cameron mógłby mieć top5-top6 filmów w czołówce światowego BO xD

Gdyby tylko nie to Avengers na drugim...

Wysłane przy użyciu Tapatalka


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - marsgrey21 - 21-01-2023

Creed to wygląda na padakę, a Ant-Man to typowy marvel, duże otwarcie i szybkie spadki, tak jest zawsze, żaden marvelowski produkt nie miał długich nóg, druga sprawa, że Ant-Ma i Wasp pomimo premiery w czasie prime MCU zarobiło nieco ponad 600 milionów, teraz zarobi o wiele mniej, bo kogo obchodzi Kang? Nikogo.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - marsgrey21 - 22-01-2023

[Obrazek: anG92W26_700w_0.jpg]

Pykly 2 biliony.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 25-01-2023

słabiutko w USA, w tym tygodniu będzie ok. -43% (~$28M) zatem to chyba kończy temat na tym czy film zarobi $700M w USA

więcej kin, inflacja, ceny biletów 3D - James co poszło nie tak w USA?


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - yacajackowski - 25-01-2023

To wina PiSu


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - marsgrey21 - 25-01-2023

(25-01-2023, 20:46)Spoilerowo napisał(a): słabiutko w USA, w tym tygodniu będzie ok. -43% (~$28M) zatem to chyba kończy temat na tym czy film zarobi $700M w USA

więcej kin, inflacja, ceny biletów 3D - James co poszło nie tak w USA?

Pewny jesteś? 600 osiągnął szybciej niż TGM i No Way Home, to dopiero 40 dni od dnia premiery. 


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 25-01-2023

NWH przebił $600M w 3 niedzielę a dwójka Avatara w 6 wtorek

obserwuję ten rajd i widzę spore spadki tydzień po tygodniu, no sorry obstawiałem -25% w tym tygodniu a będzie solidne -40%

tak jak wcześniej pisałem może Walentyki Avatarowi pomogą

edit. jebło w 6 tygodniu o -43% ($26.6M) łącznie do dziś $604M

edit 2: mały spadek w ten weekend w USA (-22%) światowo już $2,116B i szykuje się mniejszy tygodniowy spadek, zobaczymy co przyniesie poniedziałek


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Snappik - 30-01-2023

W pierwszej czwórce top wszechczasów Cameron ma 3 filmy Oczko Istota Wody właśnie minęła Force Awakens. Jest to o tyle ciekawe, że Avatar przebił TFA świetnym wynikiem na świecie, przebijając nawet Infinity War. 

Cameron to taki boxoffice'owy troll. Wyskakuje raz na 10 lat z filmem i nokautuje konkurencję. Jestem ciekaw, jak poradzi sobie część trzecia bo pojawi się ona relatywnie szybko.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 30-01-2023

Jutro jeśli będzie luźniej w robocie to mam zamiar przeczesać ten temat w poszukiwaniu prognoz forumowiczów i będę tutaj cytował wypowiedzi w stylu, że Cameron się skończył, marka Avatar jest martwa, nie ma zabawek, nie ma fandomu, więc będzie chujowo i niech się James cieszy jeśli wpadnie miliard z całego świata, a kolejne sequele zobaczymy tak jak świnia niebo Uśmiech


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - michax - 31-01-2023

A ja popadłem w samouwielbienie i ego mi urosło jak Cameronowi, bo kolejny raz miałem rację, że rozbije bank. Ja zawsze wierzyłem i wierzę w króla świata Duży uśmiech


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - marsgrey21 - 31-01-2023

Ta trzecia część a fajny potencjał, szczególnie wizualny, podoba mi się koncept złych Na'vi, "ludzi popiołu" z okolic wulkanów Pandory.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - al_jarid - 31-01-2023

Dawno, dawno temu sobieżartowałem, że James planuje cztery sequele, bo to w końcu "Avatar", więc musi po kolei odhaczyć cztery żywioły. Ale teraz ro już nie wygląda jak żart, skoro po Narodzie Wody ma się zabrać za Naród Ognia.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Corn - 31-01-2023

Po prostu zżyna z Legendy Aanga Oczko

Ja obstawiałem, że dwójka będzie hitem ale trójka już nie, bo fool me twice, ale nie fool me three times Oczko


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - marsgrey21 - 31-01-2023

Never bet against James Cameron.

Tirowiec dostarcza za każdym razem, fakt, że pyknął te wszystkie marvele i star warsy sequelem filmu sprzed 13 lat bez cultrual impact jest wciąż niesamowicie intrygujące.

No ale ma sprawdzony sposób, proste filmy, oparte o emocje, wartości rodzinne, coś do czego każdy może się odnieść, bez dziesiątek filmów które trzeba nadrobić, z prostą strukturą, połowa filmu na poznanie bohaterów, druga połowa na rozpierdol i to działa.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Bucho - 31-01-2023

(30-01-2023, 22:31)simek napisał(a): Jutro jeśli będzie luźniej w robocie to mam zamiar przeczesać ten temat w poszukiwaniu prognoz forumowiczów i będę tutaj cytował wypowiedzi w stylu, że Cameron się skończył, marka Avatar jest martwa, nie ma zabawek, nie ma fandomu, więc będzie chujowo i niech się James cieszy jeśli wpadnie miliard z całego świata, a kolejne sequele zobaczymy tak jak świnia niebo Uśmiech


https://forumkmf.pl/Thread-Sequele-Avatara-2022-2027-re%C5%BC-James-Cameron--4673?page=12

I potem przez kilka stron. Mozliwe, ze byly jeszcze jakies (wczesniej/pozniej), ale akurat to zapamietalem.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Danus - 31-01-2023

Ja od poczatku twierdzilem, ze to bedzie hit. Smialem sie z tych wszystkich prognoz mowiacych o tym, ze Cameron wyjebie sie tym filmem na pysk.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - al_jarid - 31-01-2023

Ja tam bynajmniej nie wieszczyłem porażki, ale w głębi ducha trochę na nią liczyłem, bo zły ze mnie człowiek Uśmiech


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 05-02-2023

w piątek rozpoczął się 8 tydzień i wyniki na dzisiaj to globalne $2,173B

co do rynku USA to tam po 7 tygodniu spadki większe są co drugi tydzień większe i ciekawi mnie dwa najbliższe tygodnie jak sobie film poradzi