![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-07-2012 No dobra, to co tam konkretnie piszą na tej stronie 65? :P RE: NASZE PLAKATY - Cassel - 04-07-2012 Piszą, że Mierzwiak dowala plakatom. :) Całość to "Mały przewodnik po kinoblogomanii", krótkie charakterystyki pięciu blogów filmowych, na które autorka (E. Ciapara), jak sama pisze, lubi czasami zaglądać. Screen Mierzwiakowego bloga dwa razy większy niż jego opis. ;) RE: NASZE PLAKATY - PropJoe - 10-07-2012 Nie wiem czy ktokolwiek tutaj będzie zainteresowany tym konkursem, ale wklejam: http://www.empireonline.com/forum/tm.asp?m=3452584 RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 10-07-2012 nasze vidmokaty RE: NASZE PLAKATY - rafallster - 16-07-2012 ![]() Co myślicie o tym plakacie ? RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 16-07-2012 Creepy as fuck. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 16-07-2012 Pomysł spoko, ale portret kiepski. RE: NASZE PLAKATY - rafallster - 16-07-2012 zadnego photoshopa, tylko pomysl. RE: NASZE PLAKATY - Bea - 16-07-2012 Co do pomysłu - jak dla mnie jest za dużo takiego symbolizmu, że tak to nazwę. Przegadane trochę. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 16-07-2012 Przecież są tu tylko oczy jako dziurki od klucza:) RE: NASZE PLAKATY - Bea - 17-07-2012 a za nimi chyba-kocie ślepia. I krew na policzkach. Mam wrażenie przesytu w jednym miejscu. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 17-07-2012 Fajne, bardzo w stylu polskiej szkoły plakatu, ale moi poprzednicy mają rację, przydałoby się to uprościć. RE: NASZE PLAKATY - Ciuniek - 17-07-2012 Dlaczego ten plakat znalazł się akurat w tym temacie? Przecież to nie jest owoc pracy kolegi rafallstera. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 17-07-2012 No właśnie, wiedziałem że już go gdzieś widziałem ;] RE: NASZE PLAKATY - rafallster - 17-07-2012 Wybaczcie, wróciłem do korzeni wątku i zorientowałem się już. Późna godzina była i nie doczytałem, że prezentujecie tutaj swoje pomysły na plakaty : ) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 22-07-2012 Z nudów (mam nadzieję, że za bardzo nie widać):
RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 22-07-2012 Fajny. Koncept niby prosty, ale ładnie się to komponuje. "This film is rated AWESOME" :) RE: NASZE PLAKATY - jarod - 22-07-2012 Fajne, ale nie rozumiem celowości użycia akurat takiego akurat koloru tła; do "klimatu" czy też stylistyki filmu pasuje to jak pięść do nosa. RE: NASZE PLAKATY - SonnyCrockett - 22-07-2012 Fajne ale Hawkeye bardziej kojarzy się z łukiem niż okularami, to bardziej pasuje do Cyklopa z X-men. RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 22-07-2012 No bo tylu było Cyklopów w Awendżerach, że można się pomylić :) |