Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 04-07-2012

No dobra, to co tam konkretnie piszą na tej stronie 65? :P


RE: NASZE PLAKATY - Cassel - 04-07-2012

Piszą, że Mierzwiak dowala plakatom. :) Całość to "Mały przewodnik po kinoblogomanii", krótkie charakterystyki pięciu blogów filmowych, na które autorka (E. Ciapara), jak sama pisze, lubi czasami zaglądać. Screen Mierzwiakowego bloga dwa razy większy niż jego opis. ;)


RE: NASZE PLAKATY - PropJoe - 10-07-2012

Nie wiem czy ktokolwiek tutaj będzie zainteresowany tym konkursem, ale wklejam: http://www.empireonline.com/forum/tm.asp?m=3452584


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 10-07-2012

nasze vidmokaty


RE: NASZE PLAKATY - rafallster - 16-07-2012

[Obrazek: shortfilmaboutlove-poster-2.jpg]

Co myślicie o tym plakacie ?


RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 16-07-2012

Creepy as fuck.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 16-07-2012

Pomysł spoko, ale portret kiepski.


RE: NASZE PLAKATY - rafallster - 16-07-2012

zadnego photoshopa, tylko pomysl.


RE: NASZE PLAKATY - Bea - 16-07-2012

Co do pomysłu - jak dla mnie jest za dużo takiego symbolizmu, że tak to nazwę. Przegadane trochę.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 16-07-2012

Przecież są tu tylko oczy jako dziurki od klucza:)


RE: NASZE PLAKATY - Bea - 17-07-2012

a za nimi chyba-kocie ślepia. I krew na policzkach. Mam wrażenie przesytu w jednym miejscu.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 17-07-2012

Fajne, bardzo w stylu polskiej szkoły plakatu, ale moi poprzednicy mają rację, przydałoby się to uprościć.


RE: NASZE PLAKATY - Ciuniek - 17-07-2012

Dlaczego ten plakat znalazł się akurat w tym temacie? Przecież to nie jest owoc pracy kolegi rafallstera.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 17-07-2012

No właśnie, wiedziałem że już go gdzieś widziałem ;]


RE: NASZE PLAKATY - rafallster - 17-07-2012

Wybaczcie, wróciłem do korzeni wątku i zorientowałem się już. Późna godzina była i nie doczytałem, że prezentujecie tutaj swoje pomysły na plakaty : )


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 22-07-2012

Z nudów (mam nadzieję, że za bardzo nie widać):

[Obrazek: theavengersposterbydrmi.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 22-07-2012

Fajny. Koncept niby prosty, ale ładnie się to komponuje.

"This film is rated AWESOME" :)


RE: NASZE PLAKATY - jarod - 22-07-2012

Fajne, ale nie rozumiem celowości użycia akurat takiego akurat koloru tła; do "klimatu" czy też stylistyki filmu pasuje to jak pięść do nosa.


RE: NASZE PLAKATY - SonnyCrockett - 22-07-2012

Fajne ale Hawkeye bardziej kojarzy się z łukiem niż okularami, to bardziej pasuje do Cyklopa z X-men.


RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 22-07-2012

No bo tylu było Cyklopów w Awendżerach, że można się pomylić :)