![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Donia Agata - 05-01-2013 Abstrahując, bom powiedziała, że kopii już nie będę kruszyć - mam wrażenie, że jeśli piszecie tu o polskich filmach,a przynajmniej niektórych, to tylko po to by się popisać przed sobą i sprawdzić, który ma dłuższego. :) RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 05-01-2013 Dokładnie tylko po to. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 05-01-2013 Ja mam małego, wiec nie wiem, o co halo. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 05-01-2013 (05-01-2013, 19:52)Donia Agata napisał(a): To raczej nie jest film o waszych koleżankach, drodzy koledzy. To nie wasz poziom, wyobraźcie sobie, że są ludzie którzy nie potrafią dbać o styl, a tym bardziej styl dialogów, co najlepiej słychać w publicznych środkach lokomocji.To co słyszę w środkach lokomocji i na ulicy brzmi naturalnie. Dialogi w Galeriankach nie są naturalne, choć - z ręką na sercu - nie wiem czy powinienem je oceniać, bo być może 99% ich grozy stanowi to, jak fatalnie są recytowane przez występujące w tym filmie persony. RE: Zapowiedzi - shamar - 05-01-2013 Ten cyfrowy samolot rodem z filmów Asylum- poezja. Czy to kwestia kasy czy zdebilenia polskich filmowców? Jak to jest możliwe, że nikt nie zatrudnia np. Platige Image do takich produkcji? Za drodzy? Za mało ludzi mają? Za to używają w filmie efektów, których pewnie nawet amatorzy by się wstydzili. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 05-01-2013 Ja bym zapytał jak to jest - wciąż! - możliwe, że te wszystkie polskie produkcje historyczne wyglądają jak teatr telewizji. To jest bardzo oklepane hasło, wiem, ale tak to po prostu wygląda. I w kółko te same ryje, nosz kurwa! Ja wiem że te osoby muszą zarabiać na życie, ale chyba coś jest nie tak, że niezależnie czy włączy się serial na tym, tamtym czy siamtym kanale, czy może dowolnie wybrany film i widzi się tych samych aktorów. Cały czas. WSZĘDZIE. Samolot piękny, i to jakże naturalnie oddane łapanie ostrości przez kamerę. Może za tydzień przestanę się śmiać. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 05-01-2013 I właśnie dlatego po oglądnięciu takiego trailera, jak się oglądnie trailer "Sępa", to od razu daje się takiemu filmowi większy kredyt zaufania. Ja nie twierdzę, że "Sęp" będzie super filmem, ale wygląda jak normalny film, a to na polskie warunki już coś. RE: Zapowiedzi - Hitch - 05-01-2013 Zwiastun na razie tak wygląda - co do finalnego produktu jednak mam wątpliwości. Jakiś czas temu towarzysz Olbrychski wypowiadał się, że ten film stoi na najwyższym, hollywoodzkim poziomie. To samo gadali o "Weekendzie", "Kac Wawa", "Bitwie Warszawskiej" czy tej pokrace o Odsieczy Wiedeńskiej. Dostrzegasz, Wawrzyńcu, wzór? :) RE: Zapowiedzi - Lawrence - 05-01-2013 Niby tak :) Ale z drugiej strony porównaj sobie trailery wszystkich wymienionych filmów i postaw obok nich trailer do "Sępa". Ja przeczuwam, że to będzie pewnie średniak, ale jak na warunki polskie to i tak dobrze. RE: Zapowiedzi - Hitch - 05-01-2013 Tak samo ja ci mogę powiedzieć, żebyś porównał sobie trailery "Dredda" i "21 Jump Street" z gotowymi filmami. Spodziewałbyś się ścisłej czołówki roku? :) Zwiastun mógł zostać zrobiony dobrze przypadkiem albo nikt związany z realizacją filmu go nie montował. Różnie to bywa. Za to spoty TV "Sępa" są już typowym polskim ścierwem reklamowym. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 05-01-2013 Trudno nie przyznać Ci racji, tym bardziej, że gdyby nie pozytywne recenzje w necie nigdy nie poszedłbym na "Dredda" po tym co zobaczyłem w zwiastunie. Ale zawsze należy patrzeć na pozytywy. Nawet jeżeli film będzie ścierwem, to przynajmniej mamy dobry trailer. A nie wiem, jaki ostatni polski film miał dobry trailer? :P RE: Zapowiedzi - Hitch - 05-01-2013 Powiedz mi, co mi po trailerze jeśli film jest ścierwem? :) RE: Zapowiedzi - Lawrence - 05-01-2013 Zawsze jakiś progres w polskiej kinematografii. Gdyż do tej pory to i trailery były do dupy :P RE: Zapowiedzi - Corn - 05-01-2013 Dobry trailer miał też Hans Kloss. Jaki był film każdy widział ;] RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 05-01-2013 Nie sądze. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 06-01-2013 Z Hansa chyba większość jednak kręciła bekę. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 06-01-2013 Kloss nie miał dobrego trailera. Gdyż o ile pierwsze informacje o tym filmie jeszcze mnie interesowały, tak wraz z zwiastunem całe zainteresowanie padło. RE: Zapowiedzi - Hitch - 06-01-2013 Cytat:Dobry trailer miał też Hans Kloss. Oj, Corn. Za dużo czasu spędzasz z polskimi aktorami :) RE: Zapowiedzi - shamar - 06-01-2013 (05-01-2013, 22:38)Mierzwiak napisał(a): Ja bym zapytał jak to jest - wciąż! - możliwe, że te wszystkie polskie produkcje historyczne wyglądają jak teatr telewizji. Hobbit w 48 fps ponoć tez tak wygląda więc to może wkrótce robić za pozytyw w argumentacji :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 06-01-2013 No to ekstra. Widze te plakaty: "Westerplatte - Polska odpowiedź na Hobbita!" |