![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - SonnyCrockett - 22-07-2012 Nie chodzi mi o ty da się pomylić ale element który kojarzy się z postacią, a tutaj myśląc o postaci Hawkeya okulary są bardzo daleko w skojarzeniach :P RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 22-07-2012 Fajny pomysł na umieszczenie "A", prosto, zgrabnie, nie ma się czego czepić. Chyba, że... Sonny narzeka na okulary Hawkeye'a, a ja bym inaczej wykadrował Wdowę. If you know what I mean. RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 22-07-2012 Ale z tym tłem też jest dla mnie ciągle coś nie tak. Nie mam tylko pomyslu jakim kolorem to zastąpić. Może akurat tutaj czerń albo biel by wystarczyły. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 22-07-2012 zdecydowanie czerń
RE: NASZE PLAKATY - Corn - 22-07-2012 Huntersky - też uważam, że tyłek Johannson byłby ciekawszy ;] RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 22-07-2012 (22-07-2012, 21:42)SonnyCrockett napisał(a): Fajne ale Hawkeye bardziej kojarzy się z łukiem niż okularami, to bardziej pasuje do Cyklopa z X-men.Łuk to jego broń, zatem by być konsekwentnym musiałbym dać tarczę Kapitana, pistolet Wdowy, młot Thora itd. Dając okulary (i oko) Hawkeye'a i włosy Wdowy też nie jestem do końca konsekwentny w stosunku do reszty, ale wydaje mi się to bardziej sensowne niż wyeksponowanie broni tylko jednej postaci. Poza tym to już zrobiono i to nie raz :) http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4dp29YnHb1qzdglao1_500.png http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3tyavKfxN1qzdglao1_500.jpg http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/146/2/f/the_avengers_by_arco2002-d3h9i2b.jpg (22-07-2012, 21:55)Crov napisał(a): Może akurat tutaj czerń albo biel by wystarczyły.Wierz mi, z bielą jest fuj, a z czernią bez komentarza :P (22-07-2012, 21:52)Huntersky napisał(a): a ja bym inaczej wykadrował WdowęUważasz że nie brałem tego pod uwagę? :] RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 22-07-2012 ![]() Nie mam zastrzeżeń. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 22-07-2012 Jeśli to się rozniesie po sieci zamiast mojej oryginalnej wersji, to spodziewaj się tykającej paczki :) RE: NASZE PLAKATY - nawrocki - 22-07-2012 Wolę wersję z kosmykiem włosów, wszyscy wiedzą przecież, że to najgroźniejsza broń Wdowy:
RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 22-07-2012 Black Widmo! RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 22-07-2012 Tyłek mógłby być, gdyby był większy zoom, tak jak ma to miejsce w przypadku pozostałych elementów:) Ale z włosami jest ok. RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 22-07-2012 Tylko wtedy należałoby wywalić pozostałych bohaterów, żeby nie stracił nic ze swojej doskonałości. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 30-07-2012 Nie wykorzystuj gotowych zdjęć jeśli nie masz zamiaru niczego z nimi zrobić ;) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 02-11-2012
RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 02-11-2012 hmm... nie RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 02-11-2012 Co nie, pomysł fajny przecież. Wykonanie do lekkiej poprawki. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 02-11-2012 Po pierwsze: filmów z akcją na strzelnicy, nawet bardziej znaczącą, jak w tym przypadku, jest w ciul. Po drugie: patrzę na tytuł, patrzę na plakat i kompletnie to do mnie nie przemawia. W końcu po trzecie: brak tu moim zdaniem jakiegoś haka, który zarówno skupiałby na sobie uwagę, jak i bezpośrednio kojarzył się z filmem. Dlatego nie :> Nie wiem, może gdyby dziury po kulach dać odpowiednio na nr 5 i 6, tak żeby wyszła aluzja do numeru Bonda, byłoby to bardziej sensowne. RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 02-11-2012 Ja bym pokombinował z jeleniem i płonącym domem. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 03-11-2012 Za późno, tego nic nie pobije: http://plakaty.blox.pl/resource/skyfall_6.jpg A plakat mi się bardzo nie podoba patyczaku, tak formalnie jak i pod względem treści. RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 03-11-2012 Wiem, sam wrzuciłem ten art parę dni temu. :) Ale są to chyba najbardziej charakterystyczne elementy Skyfall i stanowiłyby dobry punkt wyjścia. Ba, kilka dni przed zobaczeniem tej pracy sam wpadłem na pomysł obrazka z płomieniami i kultową strzelbą, który może kiedyś zrobię, o ile analiza matematyczna mnie nie zamorduje. ;P |