![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Snappik - 22-05-2009 Właśnie skończyłem grać w Terminator Salvation. Typowa filmówka na zamówienie. Nie jest tragicznie, ale dobrze też nie :) Przede wszystkim czas rozgrywki - ja dałem radę w 4,5 h. Niektóre walki są bardzo efektowne (zwłaszcza z T-600). Brakuje jednak czegoś nadzwyczajnego. Cutscenkami ciężko nadrobić braki, nie mniej przerywniki są chyba najlepsze z całej gamy dodatków, w jakie wyposażona jest fabuła. Fabuła rozgrywa się w 2016 i wprowadza postacie Barnesa i Blair. My sterujemy Connorem, odbieramy nagle sygnał z bazy Skynetu i wyruszamy na ratunek ocalałym. Nie, żadnej niespodzianki tu nie ma. Ocaleni okazują się ludźmi :) Takie tam 4/10 - Anonymous - 25-05-2009 W sobotę kupiłem sobie w końcu "F.E.A.R. 2 Project Origin" i jestem miło podekscytowany. Gra jest ładniutka graficznie, mocno krwista, aż do przesady (trafiony kilkoma kulami przeciwnik pada w fontannach krwi, jak w tandetnym slasherze), fabuła zaczyna się rozkręcać ciekawie, do tego dochodzą koledzy z drużyny F.E.A.R., rzucający niezłymi tekstami. W ogóle chyba po raz pierwszy w FPSie pojawił się dość delikatny, wręcz wysublimowany humor, ukryty w dialogach. Jestem oczywiście na samym początku gry, ale już jestem do niej dobrze nastawiony. O wiele lepiej niż do nudnawej pierwszej części. Grał w to ktoś? - Negrin - 25-05-2009 I oto jest, zwiastun Modern Warfare 2: http://www.gametrailers.com/video/reveal-trailer-modern-warfare/49655 Co tu dużo mówić, wygląda na to, że Infinity Ward podkręciło filmowość gry od dobra parę oczek, a sam zwiastun mógłby z powodzeniem być zwiastunem kinowego akcyjniaka. I bardzo mi się podoba, że nie składa się on z gładziutkich prerenderów, które co prawda wyglądałyby ładniej, ale za to teraz mamy poczucie, że podczas gry faktycznie przeżyjemy to wszystko, co pokazuje zwiastun. A będzie się działo dużo, to już widać (i jeszcze ci cywile!), i chyba MC2 ma szanse być dłuższe od COD4. Co tu dużo mówić, 10 listopada to najważniejsza growa data tego roku :) - Snuffer - 25-05-2009 Solo napisał(a):[...]"F.E.A.R. 2 Project Origin"[...]Grał w to ktoś? Ja grałem, i mimo że gra się bardzo przyjemnie, nie podzielam Twojego entuzjazmu - jak dla mnie krok do tyłu w porównaniu z częścią nr. 1 - brak tego klimatu, brak tego strachu, i z powodu usunięcia tych małych przestrzeni, biurowców np., gra straciła trochę na "filmowości" - najlepsze były w niej te strzelaniny na przestrzeni kilku metrów, w dwójce mamy momentami bieganinę po mieście, snajperów, martwe ciała strzelające do nas, ale i tak jest całkiem nieźle jak na współczesnego FPSa (ostatnio kiepsko z tytułami). Aha - wielki plus za optymalizację! - Anonymous - 25-05-2009 Hmmm, wady "F.E.A.R." wymieniasz jako zalety. Owszem, pierwsze kilka misji w biurowcach miało swój klimat, nie powiem, ale potem... Miałem tak serdecznie dość tych samych lokacji, tych samych pomieszczeń wciąż i wciąż. O ile sam mechanizm rozgrywki i dobra grafika były poza wszelkimi wątpliwościami, tak już kwestia klimatu - cóż, grałem w to głównie w nocy i sam w domu, a jednak w żaden sposób tego klimatu nie poczułem. Może dlatego, że było to robione za bardzo schematycznie, za bardzo na siłę. Ok, na samym początku, gdy bohater idzie piwnicą i słychać jakiś dźwięk i cień przebiega drogę, poczułem się nieswojo. Ale to było wszystko. Ja jestem zbyt uodporniony na standardowe horrory, żeby coś poczuć, liczę więc na przyzwoita rąbanię. - Luis Cyfer - 25-05-2009 niedawno zalatwilem soie Fira na Xboxa360. Kurde, jakie nudy. Gdzie ten klimat, ta groza o ktorej sie tyle naczytalem? Krap :) Dwojki nie tykam ze wzgledu na bardziej futurystyczny charakter, meche etc, wiec tam w ogole juz nie bedzie. Polecam pierwsza czesc Condemned. Beskitu to jedna z najstraszniejszych gier w ktore gralem. Horror/Thriller Fpp jakby kto nie widzial. Troche w klimacie Se7en. Doskonale - Gal Anonim - 30-05-2009 Nowy zwiastun "Mafii 2": http://www.dailymotion.pl/video/x9fr42_mafia-2-e3-2009-trailer_videogames W przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna jest ponuro i chłodno, tak jak w czasie pory roku zaprezentowanej w zwiastunie. Dla mnie rewelka. - Ronaldinho - 31-05-2009 Terminator Salvation - jak na grę wypuszczoną przy okazji premiery filmu, to prezentuje się bardzo dobrze. Na najtrudniejszym poziomie gry grałem dzisiaj od około 13 z mały przerwami do około 22:30, akurat deszczowy dzień się trafił :) Podobała mi się grafika; szczegóły zniszczonego miasta; długie niszczenie T-600 - naprawdę momentami trzeba było się ostro namęczyć, żeby takiego zniszczyć, a co dopiero jak było dwóch na raz, a do tego bliskie podejście do niego to momentalna śmierć.; grywalność - bardzo dobrze się grało, nie było nudy, misje zakończone niepowodzeniem chciało się przechodzić jeszcze raz; świetna muzyka - bardzo klimatyczna, czuło się grając, że robi się coś wielkiego. Szkoda tylko, że jednak gra jest trochę krótka, bo miała potencjał, wystarczyło trochę bardziej rozbudować fabułę i poprawić kilka bugów, np fakt, że podczas starcia z T-600, T7 i Osami z dwa, trzy razy ktoś z ekipy ginął mi, jednakże jak tylko włączał się filmik dana osoba ożywała i dalej mi towarzyszyła. Czas spędzony z tą grą uważam za czas spędzony bardzo przyjemnie, myślę, że co niektórzy fani Terminatora docenią ten produkt. Tak teraz jeszcze spojrzałem se na cenę gry, to dowalili dość zaporową, to przecież kosztuje tyle co GTA IV. Ode mnie 7-/10 - Anonymous - 01-06-2009 News dnia: będzie "Crysis 2"! "Crysis" to jeśli nie najlepsza, to absolutnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem, więc jestem silnie podekscytowany. Na razie nie ma żadnych wieści co i jak, ale wiadomo tylko, że będzie to na silniku CryEngine 3. Wreszcie. - Mierzwiak - 01-06-2009 O tym że będzie Crysis 2 wiadomo od listopada 2007. "Trochę" się spóźniłeś. - Anonymous - 01-06-2009 Mierzwiak napisał(a):O tym że będzie Crysis 2 wiadomo od listopada 2007. "Trochę" się spóźniłeś. Oj jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie odzywaj. Dziś ogłoszono oficjalnie ten fakt, nie w 2007 roku. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46749 Stosując Twoją idiotyczną logikę, to ja dziś mogę powiedzieć, że będzie "Modern Warfare 3" i pewnie "Modern Warfare 4". Plus parę innych gier. Acha - C2 będzie także na konsolach. - wujo444 - 01-06-2009 i sie wiele z MW3 nie pomylisz. Za to mówiąc "jedna z najlepszych gier w które grałeś" każe postawić znak zapytania, w co Ty grałeś :lol: - Mierzwiak - 01-06-2009 Solo napisał(a):Stosując Twoją idiotyczną logikęTo nie moja idiotyczna logika, tylko wypowiedzi LUDZI Z CRYTEKA z listopada 2007. Pokłady agresji zachowaj sobie na najbliższą paradę gejów. - Anonymous - 01-06-2009 Mierzwiak napisał(a):To nie moja idiotyczna logika, tylko wypowiedzi LUDZI Z CRYTEKA z listopada 2007. Informacja o której piszę, jest informacją oficjalną. Jeśli twierdzisz, że Crytek ogłosił tę oficjalną informację w listopadzie 2007, to poproszę o źródło. Ja swoje podałem. - Mierzwiak - 01-06-2009 http://www.idg.pl/news/131826/Crysis.2.i.3.w.produkcji.html http://gry.onet.pl/1648373,,Cudowna_grafika_w_Crysis_2,wiadomosc.html Skoro tak bardzo chcesz, wypowiedzi ludzi z Cryteka możesz uznać za nieoficjalne. - Anonymous - 01-06-2009 Moja rada na przyszłość - lepiej nie odzywaj się, gdy nie wiesz o czym mowa. Ja mówię o oficjalnym potwierdzeniu, że gra się ukaże, że jest w produkcji itp. Odpowiadając na niezadane pytanie: tak, wiadomo było, że powstanie "Crysis 2" i nawet 3, że to będzie trylogia. Jeśli nie potrafisz odróżnić takich informacji od oficjalnej zapowiedzi gry, to szkoda. - Mierzwiak - 01-06-2009 Poza słówkiem "oficjalne" którego tak bardzo się uczepiłeś, nie powiedziano dzisiaj nic czego nie wiadomo było od listopada 2007. Gra będzie - serio?! Fani Crysisa na pewno popuścili dzisiaj z wrażenia, zwłaszcza na wieść o dacie premiery. Zaraz, przecież jej nie podano. Solo napisał(a):Oj jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie odzywaj. Solo napisał(a):Moja rada na przyszłość - lepiej nie odzywaj się, gdy nie wiesz o czym mowa.Teraz rada ode mnie - daruj sobie takie teksty, bo twoja obecność na tym forum może się (w końcu!) skończyć szybciej niż zdążysz się znowu do kogoś przypierdolić. - Snappik - 01-06-2009 Jak szef studia mówi, że Crysis 2 wymiecie grafą to to nie jest wartościowa informacja, o tym, że gra powstanie? Solo, ta zapowiedź to tylko marketingowa oczywistość, w końcu E3 w LA się zaczęło. - Anonymous - 01-06-2009 Mierzwiak napisał(a):Poza słówkiem "oficjalne" którego tak bardzo się oczepiłeś, nie powiedziano dzisiaj nic czego nie wiadomo było od listopada 2007. Kurczę, pokłady swojej logiki zostaw sobie na swój udział w paradzie gejów. :) - Do obu panów - bez złośliwości proszę. Oficjalna informacja od producenta i dystrybutora to dobra wiadomość, bo oznacza że gra od jakiegoś czasu jest w produkcji i jest to początek oficjalnych informacji o grze. Twój sposób rozumowania jest taki mniej więcej: Lucas ogłasza, że będzie kręcić 3 Trylogię, a Mierzwiak na to "no ale on o tym mówił już w latach 70". :) - Gal Anonim - 01-06-2009 K, moderator, plx? Thx, lolz. (O, pomyslalem i moderator sie pojawil :)) Solo napisał(a):Oficjalna informacja od producenta i dystrybutora to dobra wiadomość, bo oznacza że gra od jakiegoś czasu jest w produkcji i jest to początek oficjalnych informacji o grze.Zgadza się. Według linków Mierzwiaka została podana już w 2007 roku. Więc o co tu się kłocić? :) Swoja droga dziwne, ze GOL tak przezywa tę zapowiedź. [ Dodano: Wto Cze 02, 2009 01:31 ] K, moderator, plx? Thx, lolz. (O, pomyslalem i moderator sie pojawil :)) Solo napisał(a):Oficjalna informacja od producenta i dystrybutora to dobra wiadomość, bo oznacza że gra od jakiegoś czasu jest w produkcji i jest to początek oficjalnych informacji o grze.Zgadza się. Według linków Mierzwiaka została podana już w 2007 roku. Więc o co tu się kłocić? :) Swoja droga dziwne, ze GOL tak przezywa tę zapowiedź. Ok. Microsoft ogłosił mała rewolucję - Projekt Natal. Wii zdetronizowane. Ciekawa innowacja. Zobaczymy co z tego będzie. http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6675635,Natal___zobacz_to_cudo_w_akcji.html Oprócz tego: Wreszcie pierwszy gejmplej z "Splinter Cell: Conviction" http://ve3d.ign.com/videos/48627/PC/Tom-Clancys-Splinter-Cell-Conviction/Trailer/E3-2009-Debut-Trailer Jest jeszcze renderowane intro do gry http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6675513,E3__Podsumowanie_pierwszego_dnia___wielki_dzien_MS_.html Wyraźnie pachnie to połączeniem Bourne'a i CRowskiego Bonda z Samem Fisherem. Wygląda na to, że nie ma się czego obawiać i skradanie ciągle jest możliwe i ważne. Teraz wygląda to trochę jak w Hitmanie - albo się skradasz i kombinujesz, albo wchodzi z ganem w łapie i rozwalasz przeciwników. Bardzo fajnie. Trochę boje się, że akcja będzie zbyt podkręcona (tj. trochę mnie zdziwiło, jak szybko Sam poruszał sie zwisając z krawędzi, podczas, gdy w starych częściach zajmowało mu to przynajmniej dwa razy więcej czasu). Z opisów można się dowiedzieć, że gra będzie trochę sandboksowa - tj. teren gry będzie otwarty i najwyraźniej nie będzie trzeba chodzić po sznurku, tak jak to zwykle było w poprzednich częściach. Zdecydowanie in plus, podejrzewam, ze w efekcie bedzie wygladalo to - znów - jak w Hitmanie: określony zamkniety teren, ktory daje nam mozliwosci osiagniecia konkretnego celu na rozne sposoby. |