Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Snappik - 22-05-2009

Właśnie skończyłem grać w Terminator Salvation. Typowa filmówka na zamówienie. Nie jest tragicznie, ale dobrze też nie :) Przede wszystkim czas rozgrywki - ja dałem radę w 4,5 h. Niektóre walki są bardzo efektowne (zwłaszcza z T-600). Brakuje jednak czegoś nadzwyczajnego. Cutscenkami ciężko nadrobić braki, nie mniej przerywniki są chyba najlepsze z całej gamy dodatków, w jakie wyposażona jest fabuła.

Fabuła rozgrywa się w 2016 i wprowadza postacie Barnesa i Blair. My sterujemy Connorem, odbieramy nagle sygnał z bazy Skynetu i wyruszamy na ratunek ocalałym. Nie, żadnej niespodzianki tu nie ma. Ocaleni okazują się ludźmi :)

Takie tam 4/10


- Anonymous - 25-05-2009

W sobotę kupiłem sobie w końcu "F.E.A.R. 2 Project Origin" i jestem miło podekscytowany. Gra jest ładniutka graficznie, mocno krwista, aż do przesady (trafiony kilkoma kulami przeciwnik pada w fontannach krwi, jak w tandetnym slasherze), fabuła zaczyna się rozkręcać ciekawie, do tego dochodzą koledzy z drużyny F.E.A.R., rzucający niezłymi tekstami. W ogóle chyba po raz pierwszy w FPSie pojawił się dość delikatny, wręcz wysublimowany humor, ukryty w dialogach. Jestem oczywiście na samym początku gry, ale już jestem do niej dobrze nastawiony. O wiele lepiej niż do nudnawej pierwszej części. Grał w to ktoś?


- Negrin - 25-05-2009

I oto jest, zwiastun Modern Warfare 2:

http://www.gametrailers.com/video/reveal-trailer-modern-warfare/49655

Co tu dużo mówić, wygląda na to, że Infinity Ward podkręciło filmowość gry od dobra parę oczek, a sam zwiastun mógłby z powodzeniem być zwiastunem kinowego akcyjniaka. I bardzo mi się podoba, że nie składa się on z gładziutkich prerenderów, które co prawda wyglądałyby ładniej, ale za to teraz mamy poczucie, że podczas gry faktycznie przeżyjemy to wszystko, co pokazuje zwiastun. A będzie się działo dużo, to już widać (i jeszcze ci cywile!), i chyba MC2 ma szanse być dłuższe od COD4. Co tu dużo mówić, 10 listopada to najważniejsza growa data tego roku :)


- Snuffer - 25-05-2009

Solo napisał(a):[...]"F.E.A.R. 2 Project Origin"[...]Grał w to ktoś?

Ja grałem, i mimo że gra się bardzo przyjemnie, nie podzielam Twojego entuzjazmu - jak dla mnie krok do tyłu w porównaniu z częścią nr. 1 - brak tego klimatu, brak tego strachu, i z powodu usunięcia tych małych przestrzeni, biurowców np., gra straciła trochę na "filmowości" - najlepsze były w niej te strzelaniny na przestrzeni kilku metrów, w dwójce mamy momentami bieganinę po mieście, snajperów, martwe ciała strzelające do nas, ale i tak jest całkiem nieźle jak na współczesnego FPSa (ostatnio kiepsko z tytułami). Aha - wielki plus za optymalizację!


- Anonymous - 25-05-2009

Hmmm, wady "F.E.A.R." wymieniasz jako zalety. Owszem, pierwsze kilka misji w biurowcach miało swój klimat, nie powiem, ale potem... Miałem tak serdecznie dość tych samych lokacji, tych samych pomieszczeń wciąż i wciąż. O ile sam mechanizm rozgrywki i dobra grafika były poza wszelkimi wątpliwościami, tak już kwestia klimatu - cóż, grałem w to głównie w nocy i sam w domu, a jednak w żaden sposób tego klimatu nie poczułem. Może dlatego, że było to robione za bardzo schematycznie, za bardzo na siłę. Ok, na samym początku, gdy bohater idzie piwnicą i słychać jakiś dźwięk i cień przebiega drogę, poczułem się nieswojo. Ale to było wszystko. Ja jestem zbyt uodporniony na standardowe horrory, żeby coś poczuć, liczę więc na przyzwoita rąbanię.


- Luis Cyfer - 25-05-2009

niedawno zalatwilem soie Fira na Xboxa360. Kurde, jakie nudy. Gdzie ten klimat, ta groza o ktorej sie tyle naczytalem? Krap :) Dwojki nie tykam ze wzgledu na bardziej futurystyczny charakter, meche etc, wiec tam w ogole juz nie bedzie.

Polecam pierwsza czesc Condemned. Beskitu to jedna z najstraszniejszych gier w ktore gralem. Horror/Thriller Fpp jakby kto nie widzial. Troche w klimacie Se7en. Doskonale


- Gal Anonim - 30-05-2009

Nowy zwiastun "Mafii 2":

http://www.dailymotion.pl/video/x9fr42_mafia-2-e3-2009-trailer_videogames

W przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna jest ponuro i chłodno, tak jak w czasie pory roku zaprezentowanej w zwiastunie. Dla mnie rewelka.


- Ronaldinho - 31-05-2009

Terminator Salvation - jak na grę wypuszczoną przy okazji premiery filmu, to prezentuje się bardzo dobrze. Na najtrudniejszym poziomie gry grałem dzisiaj od około 13 z mały przerwami do około 22:30, akurat deszczowy dzień się trafił :) Podobała mi się grafika; szczegóły zniszczonego miasta; długie niszczenie T-600 - naprawdę momentami trzeba było się ostro namęczyć, żeby takiego zniszczyć, a co dopiero jak było dwóch na raz, a do tego bliskie podejście do niego to momentalna śmierć.; grywalność - bardzo dobrze się grało, nie było nudy, misje zakończone niepowodzeniem chciało się przechodzić jeszcze raz; świetna muzyka - bardzo klimatyczna, czuło się grając, że robi się coś wielkiego. Szkoda tylko, że jednak gra jest trochę krótka, bo miała potencjał, wystarczyło trochę bardziej rozbudować fabułę i poprawić kilka bugów, np fakt, że podczas starcia z T-600, T7 i Osami z dwa, trzy razy ktoś z ekipy ginął mi, jednakże jak tylko włączał się filmik dana osoba ożywała i dalej mi towarzyszyła. Czas spędzony z tą grą uważam za czas spędzony bardzo przyjemnie, myślę, że co niektórzy fani Terminatora docenią ten produkt. Tak teraz jeszcze spojrzałem se na cenę gry, to dowalili dość zaporową, to przecież kosztuje tyle co GTA IV.

Ode mnie 7-/10


- Anonymous - 01-06-2009

News dnia: będzie "Crysis 2"!
"Crysis" to jeśli nie najlepsza, to absolutnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem, więc jestem silnie podekscytowany.
Na razie nie ma żadnych wieści co i jak, ale wiadomo tylko, że będzie to na silniku CryEngine 3.
Wreszcie.


- Mierzwiak - 01-06-2009

O tym że będzie Crysis 2 wiadomo od listopada 2007. "Trochę" się spóźniłeś.


- Anonymous - 01-06-2009

Mierzwiak napisał(a):O tym że będzie Crysis 2 wiadomo od listopada 2007. "Trochę" się spóźniłeś.

Oj jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie odzywaj. Dziś ogłoszono oficjalnie ten fakt, nie w 2007 roku.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46749
Stosując Twoją idiotyczną logikę, to ja dziś mogę powiedzieć, że będzie "Modern Warfare 3" i pewnie "Modern Warfare 4". Plus parę innych gier.
Acha - C2 będzie także na konsolach.


- wujo444 - 01-06-2009

i sie wiele z MW3 nie pomylisz. Za to mówiąc "jedna z najlepszych gier w które grałeś" każe postawić znak zapytania, w co Ty grałeś :lol:


- Mierzwiak - 01-06-2009

Solo napisał(a):Stosując Twoją idiotyczną logikę
To nie moja idiotyczna logika, tylko wypowiedzi LUDZI Z CRYTEKA z listopada 2007.

Pokłady agresji zachowaj sobie na najbliższą paradę gejów.


- Anonymous - 01-06-2009

Mierzwiak napisał(a):To nie moja idiotyczna logika, tylko wypowiedzi LUDZI Z CRYTEKA z listopada 2007.

Informacja o której piszę, jest informacją oficjalną. Jeśli twierdzisz, że Crytek ogłosił tę oficjalną informację w listopadzie 2007, to poproszę o źródło. Ja swoje podałem.


- Mierzwiak - 01-06-2009

http://www.idg.pl/news/131826/Crysis.2.i.3.w.produkcji.html
http://gry.onet.pl/1648373,,Cudowna_grafika_w_Crysis_2,wiadomosc.html

Skoro tak bardzo chcesz, wypowiedzi ludzi z Cryteka możesz uznać za nieoficjalne.


- Anonymous - 01-06-2009

Moja rada na przyszłość - lepiej nie odzywaj się, gdy nie wiesz o czym mowa. Ja mówię o oficjalnym potwierdzeniu, że gra się ukaże, że jest w produkcji itp. Odpowiadając na niezadane pytanie: tak, wiadomo było, że powstanie "Crysis 2" i nawet 3, że to będzie trylogia.
Jeśli nie potrafisz odróżnić takich informacji od oficjalnej zapowiedzi gry, to szkoda.


- Mierzwiak - 01-06-2009

Poza słówkiem "oficjalne" którego tak bardzo się uczepiłeś, nie powiedziano dzisiaj nic czego nie wiadomo było od listopada 2007. Gra będzie - serio?! Fani Crysisa na pewno popuścili dzisiaj z wrażenia, zwłaszcza na wieść o dacie premiery. Zaraz, przecież jej nie podano.

Solo napisał(a):Oj jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie odzywaj.
Solo napisał(a):Moja rada na przyszłość - lepiej nie odzywaj się, gdy nie wiesz o czym mowa.
Teraz rada ode mnie - daruj sobie takie teksty, bo twoja obecność na tym forum może się (w końcu!) skończyć szybciej niż zdążysz się znowu do kogoś przypierdolić.


- Snappik - 01-06-2009

Jak szef studia mówi, że Crysis 2 wymiecie grafą to to nie jest wartościowa informacja, o tym, że gra powstanie?

Solo, ta zapowiedź to tylko marketingowa oczywistość, w końcu E3 w LA się zaczęło.


- Anonymous - 01-06-2009

Mierzwiak napisał(a):Poza słówkiem "oficjalne" którego tak bardzo się oczepiłeś, nie powiedziano dzisiaj nic czego nie wiadomo było od listopada 2007.

Kurczę, pokłady swojej logiki zostaw sobie na swój udział w paradzie gejów. :) - Do obu panów - bez złośliwości proszę.
Oficjalna informacja od producenta i dystrybutora to dobra wiadomość, bo oznacza że gra od jakiegoś czasu jest w produkcji i jest to początek oficjalnych informacji o grze.
Twój sposób rozumowania jest taki mniej więcej: Lucas ogłasza, że będzie kręcić 3 Trylogię, a Mierzwiak na to "no ale on o tym mówił już w latach 70".
:)


- Gal Anonim - 01-06-2009

K, moderator, plx? Thx, lolz.

(O, pomyslalem i moderator sie pojawil :))

Solo napisał(a):Oficjalna informacja od producenta i dystrybutora to dobra wiadomość, bo oznacza że gra od jakiegoś czasu jest w produkcji i jest to początek oficjalnych informacji o grze.
Zgadza się. Według linków Mierzwiaka została podana już w 2007 roku. Więc o co tu się kłocić? :) Swoja droga dziwne, ze GOL tak przezywa tę zapowiedź.

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 01:31 ]
K, moderator, plx? Thx, lolz.

(O, pomyslalem i moderator sie pojawil :))

Solo napisał(a):Oficjalna informacja od producenta i dystrybutora to dobra wiadomość, bo oznacza że gra od jakiegoś czasu jest w produkcji i jest to początek oficjalnych informacji o grze.
Zgadza się. Według linków Mierzwiaka została podana już w 2007 roku. Więc o co tu się kłocić? :) Swoja droga dziwne, ze GOL tak przezywa tę zapowiedź.



Ok. Microsoft ogłosił mała rewolucję - Projekt Natal. Wii zdetronizowane. Ciekawa innowacja. Zobaczymy co z tego będzie.


http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6675635,Natal___zobacz_to_cudo_w_akcji.html


Oprócz tego:

Wreszcie pierwszy gejmplej z "Splinter Cell: Conviction"
http://ve3d.ign.com/videos/48627/PC/Tom-Clancys-Splinter-Cell-Conviction/Trailer/E3-2009-Debut-Trailer
Jest jeszcze renderowane intro do gry
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6675513,E3__Podsumowanie_pierwszego_dnia___wielki_dzien_MS_.html

Wyraźnie pachnie to połączeniem Bourne'a i CRowskiego Bonda z Samem Fisherem. Wygląda na to, że nie ma się czego obawiać i skradanie ciągle jest możliwe i ważne. Teraz wygląda to trochę jak w Hitmanie - albo się skradasz i kombinujesz, albo wchodzi z ganem w łapie i rozwalasz przeciwników. Bardzo fajnie. Trochę boje się, że akcja będzie zbyt podkręcona (tj. trochę mnie zdziwiło, jak szybko Sam poruszał sie zwisając z krawędzi, podczas, gdy w starych częściach zajmowało mu to przynajmniej dwa razy więcej czasu). Z opisów można się dowiedzieć, że gra będzie trochę sandboksowa - tj. teren gry będzie otwarty i najwyraźniej nie będzie trzeba chodzić po sznurku, tak jak to zwykle było w poprzednich częściach. Zdecydowanie in plus, podejrzewam, ze w efekcie bedzie wygladalo to - znów - jak w Hitmanie: określony zamkniety teren, ktory daje nam mozliwosci osiagniecia konkretnego celu na rozne sposoby.