![]() |
|
Iron Man 3 (2013) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Iron Man 3 (2013) (/Thread-Iron-Man-3-2013--2883) |
RE: Iron Man 3 - raven.second - 09-01-2013 Dyskusja o pluszaku jest lepsza niż dyskusja o szmince Catwoman. Sam mam pluszowego pieska w pokoju, pamiątka po osiemnastych urodzinach. RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 09-01-2013 Ale szybko to odkryliście! ;) Tony to pewnie furry, a pluszak to kostium, który zakłada Pepper albo on. ;) RE: Iron Man 3 - Lawrence - 11-01-2013 Fotka bez osiołka w tle :(
RE: Iron Man 3 - Huntersky - 31-01-2013 ![]() Mnie się podoba. RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 31-01-2013 OK, ale szkoda, ze nie normalne zdjęcie, tylko wyraźnie komputerowo podładowane. RE: Iron Man 3 - Szaman - 31-01-2013 Tak jak Crov mówi, ale pocieszeniem jest, że widać pewien postęp względem wcześniejszych kampanii reklamowych Marvela, szczególnie tych do Iron Mana 2 i Avengers. RE: Iron Man 3 - Mierzwiak - 31-01-2013 (31-01-2013, 09:42)Crov napisał(a): szkoda, ze nie normalne zdjęcieNormalne zdjęcie Downeya Jr. spadającego z ogromnej wysokości w częściowo zniszczonej zbroi? :) Na obecnym etapie rozpoznawalności i kasowości bohaterów Avengers naprawdę mogliby dać sobie spokój z tymi plastikowymi wyrobnictwami i zwrócić się do artystów, którzy potrafią robić plakaty mające w sobie coś więcej niż tylko bezduszne piksele. RE: Iron Man 3 - tchopz - 31-01-2013 Mierzwiak napisał(a):Normalne zdjęcie Downeya Jr. spadającego z ogromnej wysokości w częściowo zniszczonej zbroi? :)No wiesz, zbroję by ucharakteryzowali na zniszczoną i RDJ udawałby, że spada. Cykają fotkę z helikoptera. Robert odpala zbroję i ląduje. Jak zdjęcie wyszło słabo to powtórka. :) Też wolałbym coś mniej nachalnego np. samą maskę, zniszczoną i leżącą w jakimś błocie. RE: Iron Man 3 - Mierzwiak - 31-01-2013 (31-01-2013, 12:20)tchopz napisał(a): Też wolałbym coś mniej nachalnego np. samą maskę, zniszczoną i leżącą w jakimś błocie.Plagiat plakatu TDKR mniej nachalny? O tak :) RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 31-01-2013 (31-01-2013, 11:46)Mierzwiak napisał(a):Bardziej chodziło mi po prostu o lepiej zrobione zdjęcie i lepiej poprawione na kompie.(31-01-2013, 09:42)Crov napisał(a): szkoda, ze nie normalne zdjęcieNormalne zdjęcie Downeya Jr. spadającego z ogromnej wysokości w częściowo zniszczonej zbroi? :) RE: Iron Man 3 - Mierzwiak - 31-01-2013 Halo! Żart! Ha. Ha. Wiem przecież :) Tak czy siak postęp jakiś jest, ale brakuje mi poczucia prędkości, wrażenia spadania. Mimo tych odłamków i dymu strasznie to statyczne. RE: Iron Man 3 - military - 31-01-2013 Raczej nie mam zamiaru oglądać już żadnego nowego filmu z uniwersum Marvela - z prostego powodu. W Avengersach się wypstrykali. Była inwazją na Ziemię. Prawa Hollywoodu nakazują, żeby w sequelach bohaterowie mieli jeszcze ciężej, jeszcze trudniej, jeszcze bardziej dramatycznie. Wysilony dramatyzm mnie odrzuca; mam wrażenie, że wszystko po Avengersach będzie cierpiało na syndrom TDKR. RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 31-01-2013 Ale inwazja super-przeciwnika to nie najgorsze, co można zrobić z bohaterem. Ani też nie musi to byc największą dla bohatera przeszkodą. Nie mówiąc juz o tym, że zawsze znajdzie się większa ryba, jak mawiał znany filozof Dżrodż Lukas. :) Dramatyzm w takim wypadku nie musi być wysilony. RE: Iron Man 3 - Juby - 31-01-2013 Plakat mi się nie podoba. Po świetnym teaser posterze ten wyszedł jak plakat reklamujący film animowany! Ale nie jest tak źle jak przy drugim plakacie MoS. RE: Iron Man 3 - military - 31-01-2013 (31-01-2013, 14:33)Crov napisał(a): Nie mówiąc juz o tym, że zawsze znajdzie się większa ryba Problem w tym, że w ogóle będą jej szukać.:) A ja chętnie zobaczyłbym np. Kapitana Amerykę, ale w mniejszej skali, np. borykającego się z faktem, że obok pozostałych Avengersów jest nikim - ot, facet z tarczą od sprzątania mniejszych śmieci. Albo po prostu mały film akcji z Hawkeyem - bez przesadyzmu, pokazujący bohatera, który działa przede wszystkim z ukrycia albo z daleka. Niestety obawiam się, że kolejne marvelowe filmy będą jeszcze większymi widowiskami z jeszcze większymi wybuchami, a to ostatnia rzecz, jaką chcę oglądać. RE: Iron Man 3 - tchopz - 31-01-2013 Mierzwiak napisał(a):Plagiat plakatu TDKR mniej nachalny? O tak :)Może być rękawica... Byle nie RDJ krzyczący "ałaaaa". Z resztą na plakacie TDKR jest przede wszystkim villain, a maska przy okazji, pomimo ostrości i planów sugerujących coś odwrotnego, prawda? Co do problemów, to IM dotychczas z filmu na film ma ich mniej. RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 31-01-2013 (31-01-2013, 14:44)military napisał(a):No to przecięż taki właśnie ma być Iron Man 3. O Capie dwójce wiele nie wiadomo, ale też podejrzewam, że jego solowe filmy będą szły w stronę klimatu znanego z jego najlepszych komiksowych serii - czyli superszpiegostwa, podrasowanego Bonda, ale niekoniecznie zawsze z zagrożeniem w stylu wybuchającego świata. ;)(31-01-2013, 14:33)Crov napisał(a): Nie mówiąc juz o tym, że zawsze znajdzie się większa ryba A o Ironie 3 przeciez od początku było mowione, ze chodzi w nim o to by zrobić trochę taki krok wstecz. Przyprzeć Starka do muru - bez kumpli, nawet bez jego zbroji/gadzetów i zobaczyć co się stanie (pewnie zrobi lepsze gadżety i zbroje :P). O większej rybie mówiłem odnośnie Avengers 2. Bo solowe filmy mają się skupić własnie na pojedyńczych bohaterach i ich pomniejszych trudach oraz zagrożeniach - tak jak powinny. RE: Iron Man 3 - military - 31-01-2013 Cytat:A o Ironie 3 przeciez od początku było mowione, ze chodzi w nim o to by zrobić trochę taki krok wstecz. Trailer na to nei wskazuje.:) RE: Iron Man 3 - Gal Anonim - 31-01-2013 Toć w zwiastunie Tony dostaje wpiernicz, traci wille, uzbrojenie, a na końcu zapieprza lekko ubrany przez śnieg ciągnąc za sobą złom. :D RE: Iron Man 3 - military - 31-01-2013 Wspominałem o syndromie TDKR?:) |